1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן קנאביס לפסוריאזיס

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י דורית עמיר, ‏13/2/17.

1. דורית עמיר

דורית עמיר חבר חדש

לייקים:
    0
    האם משהו יודע על שמן הקנאביס שמקל על פסוריאזיס? האם משהו מכיר רופא עור שתומך בשמימוש בשמן?

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לא ניראה לי שאת צריכה רופא בשביל זה. זה די נחשב רפואה אלטרנטיבית בינתיים. ואם אני לא טועה, מחלות עור מטופלות באמצעות שמן המפ (את יכולה לקנות אותו חוקי).

סביר להניח ששמן המפ עשיר בCBD יעזור יותר, אבל את זה כבר תצרכי להזמין מחו"ל, וברמה החוקית אני לא יודע איך מתייחסים לזה בארץ.

3. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    לא הכי בקיא בשמן המפ אבל ממה שידוע לי עושים אותו מהזרעים ולא מהתפרחת לכן אין בו חומר פעיל CBD/THC, אפשר להזמין שמן CBD והבנתי שבקלות (אם כי אין לי מושג איך כי לא מציינים כל כך בפורום..) אבל זה רחוק מחוקי

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    שמני המפ CBD לדוגמה:

https://www.endoca.com/

יבואן לדים אוהב/ת את זה.
  5. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    מכל מלמדי השכלתי.. קראתי קצת ובכל אופן זה שונה משמן זרעי המפ- זה מסאטיבה שמורכבת בעיקר מCBD ובגלל חוקי מדינה מוגדרת המפ כקנבוס תעשייתי בגלל שיש בה אחוזי נמוכים של THC 1-3% ומפיקים את זה מהעלים.. לצערי גם גידול המפ הוא לא חוקי פה ומתמציות המפ רק שמן זרעי המפ מותר ליבוא (יש חברות שמייבאות באישור משרד הבריאות), בכל אופן -לא חוקי לצערי..

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בשביל להקל על פסוריאזיס צריך CBN

יבואן לדים אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!