1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס אוברייטד? יתר הפסיכדלים אנדרייטד?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י פטריה צבעונית, ‏7/2/17.

1. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני בטוח שלא רק אני שמתי לב לתופעה הזאת.

אנשים, כמו עדר מתייחסים אל קנאביס כאל צמח כל יכול וכאל צמח שיכול להציל את האנושות.

נראה שרוב האנשים בכלל לא מודעים לכוחות הריפוי של שאר הסמים הפסיכדלים וחושבים שרק קנאביס הוא בעל סגולות רפואיות.

קנאביס הוא צמח מדהים ואין לי משהו נגדו אבל תופעת העדריות של כל האנשים שמתייחסים רק אליו כאילו הוא ה"סם" היחיד שיכול להושיע את האנושות היא פשוט מגוחכת. כאילו זה משהו "קול" וכולם רוצים להיות חלק מהעדר/הטרנד הזה. אחחח הטימטום של האנושות.

טוענים לדוגמא שקנאביס עוזר לחיילים ולנפגעות תקיפה מינית להתמודד עם פוסט טראומה וזה נכון אבל אף אחד לא מעודכן אפילו שטיפול ב-MDMA יכול להרחיק לכת ואשכרה לעזור להתגבר על ההפרעה הזאת?

או איבוגין שיכול לעזור למכורים לסמים קשים כמו הירואין?

או פטריות/אל אס די שיכולים לעזור לדיכאון, חרדה, חרדה טרום מוות, יצירתיות וכו' וכו'.

נראה שאין מודעות בשיט לגבי כל כוחות הריפוי וההעצמה ההתפתחותית של הפסיכדלים וגם לי לא הייתה מודעות לנושא הזה ואלמלא הייתי משיעמום מרפרף בין סירטונים ביוטיוב לא הייתי מגלה את הידע הזה.

בקיצור מרגיש שיש בורות מוחלטת של הציבור פה.
    מודעות פסיכדלית- זה מה שצריך גבירותיי ורבותיי.

אסיים במשפט : הייתי מעדיף שחצי מאוכלוסיית האנשים בכדור הארץ ייתנסו בטריפ של פטריות או סם פסיכדלי כזה או אחר מאשר בעישון ג'וינט. לזה בוודאות יש יותר סיכוי לעצב את התודעה הקולקטיבית של הציבור ולעשות פה שינוי.

2. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    קודם כל אחי אין מה להשוות.
    ההשפעה של הסטלה של קנאביס נחשבת חלשה ביחס לסמים פסכידליים, כמו גם שרוב היתרונות של הצמח אינם קשורים בחומר הפעיל.
    קנאביס יותר נפוץ, יותר קל להשגה ולשימוש ויותר מתאים לכלל האוכלוסיה.
    וגם, אני לא יודע את זה בוודאות אבל אני מניח שהקנאביס פחות מסוכן ויותר מועיל משאר פסיכדליים בפן הרפואי, בוא נודה בזה - רשימת הסגולות הרפואיות שלו באמת מרשימה.
    אל תצחק על ה"טרנד" כמו שאין לך מה לצחוק על אנשים ששותים אלכוהול בבר, זה פשוט הדרך שלהם להשתחרר או להנות, זה גם לא נחשב "קול", מספיק שיכנעו את כולם שהסטלנים מטורפים ורואים הזיות ומכורים ומטורפים שימכרו את ההורים שלהם בשביל שאכטה, שיאכלו את הכלב שלהם במאנצ וכו' וכו'.
    בסך הכל יותר קל להעלות מודעות לגבי קנאביס מאשר לגבי פסיכדלים..

3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    למה רק חצי? ;)

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אכן אני מסכים איתך.
    פעם גם הייתי אומר שיש אנשים שלא מסוגלים להתמודד עם LSD בגלל כל השכבות השקריות שעטפו את האישיות והנפש שלהם,היום אני חושב אחרת.כולם מסוגלים להתמודד עם LSD,כולם זכאים לחוות ולהחשף לאמת ולמה שיש מעבר.יש כאלה שיש להם קשה יותר,ויש כאלה שפחות.אני גם לא אוהב לקרוא לחומרים פסיכדליים סמים,כי סמים זה תמיד נשמע כחומר מזיק.ממשלות וגופים כאלה ואחרים דאגו שהחומרים האלו יקראו ככה,כי לחומרים האלה יש הרבה מאד כוח.מספיק כוח בשביל להעיף את כל שמושכים בחוטים ורק מחפשים כסף ופרסום,או חיים לפי איזו אידיאולוגיה ויעשו הכל על מנת להגשים אותה.מאחורי כל הסיפורים וכל התהליכים שקורים ביום יום בין אדם לאדם ובין אדם לעצמו,מאחורי כל ההתנהלות של האנושות,יש הרבה מאד דברים.כשמבינים את זה ורואים את זה מתחילים להסתכל על דברים אחרת.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  5. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    "קנאביס יותר נפוץ, יותר קל להשגה ולשימוש ויותר מתאים לכלל האוכלוסיה"
    אמממ... לפעמים אני חושב על כל מיני אנשים שנדלקים דליקות "זולות" במסיבות טבע או על כל מיני דבילים שמעלים סירטונים שלהם ליוטיוב כשהם על טריפ של סלוויה ומתייחסים לכל העניין בזילזול וגיחוך גורם לי לתהות אם זה יכול לעזור לכל בן אדם ולהאיר/להעיר אותו וכמה אנשים מדחיקים את התודעה שלהם עד שהיא כמעט ולא קיימת בכלל. כך שאני תוהה אם זה יכול לעזור לכל אחד.

נ.ב אני כתבתי את זה תוך כדי שאני מסטול, אבל אני מאמין שיצא טוב אז...................ביייי

6. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34

מסכים איתך לגבי זה שהוא יותר מתאים וקל לשימוש מאשר הפסיכדלים והרבה פחות מאתגר, גם לגבי זה שהוא יותר קל להשגה. כי רוב מה שאפשר להשיג כיום ברחוב זה בעיקר או אסיד מזוייף או MDMA באיכות ירודה שאי אפשר לקרוא לזה באמת "חוויה פסיכדלית". ורק אם אתה יותר מקושר אז יש לך גישה לצמחים פסיכדליים אחרים.

בקשר לסכנה שלהם אין ספק שחומרים פסיכדליים קלאסיים צריך לקחת בכבוד וייראה בסביבה ובמצב רוח יותר סטריליים מאשר קנאביס שהוא באמת עדין ובמקרים הכי רעים יכול לגרום לך לסרט רע אם אתה משתמש חדש או פרנויות.

בקשר לפן הרפואי אי אפשר להתעלם מכוחות הריפוי שלהם. אני ארשום פה כמה..

טיפול יעיל מאוד בדיכאון,חרדה,פוסט טראומה, חוויות מיסטיות,80% הצלחה בהתגברות על התמכרויות לסמים קשים בלי תסמונות גמילה, התגברות על לא מעט התמכרויות אחרות כמו אלכוהול,ניקוטין, יצירת תאי מוח חדשים, יצירתיות, הפחתת חרדה אצל אנשים הסובלים ממחלות סופניות, מגביר רמות סרוטונין,תקשורת עם ישויות בעלות אינטיליגנציה כמו די אם טי(מוזר אני יודע)..

אי אפשר לזלזל בזה.

De_Vinci אוהב/ת את זה.
  7. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    דווקא בפורום הזה האסיד הוא האוברייטד... אבל מה אני מבין.

8. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    חחח בפורום הזה ספציפית זה נכון.. רוב האנשים יש להם גישה או לאסיד מזוייף או ל-MDMA ובעיקר בהם הם נאלצים להשתמש.

זה קשה כל העסק הזה בגלל רשויות החוק המחורבנות שמדכאות את האנשים..

דיברתי בהשוואה לקנאביס.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  9. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    באמת כמעט כל מה שמדברים עליו בפורום הוא אסיד, והאירוניה היא שהרוב היום בכלל לא אסיד.

חבל שאין יותר התעסקות בחומרים הרבה יותר זמינים ובטוחים כמו פטריות, DMT ומסקלין.

תתחילו לגדל חברים.

ג'איה, cannabisnaut ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  10. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני כמעט בטוח שמה שהכי נפוץ בארץ זה ה"אסיד" ובגלל זה הרוב פה מדברים עליו...

ברחבי היוטיוב בערוצים הפופולארים מה שהכי נפוץ זה הפטריות, אייוואסקה ו-DMT. ביחד עם האסיד גם.

אם כבר אתה מזכיר גידול פטריות, נתקלתי בכתבה הזאת מלפני שנה על מישהו שגידל ולא פתחו לו תיק. לא שממליץ למישהו לגדל. זה בחירה אישית
    הגידול עצמו חוקי ממה שאני יודע, הייבוש אסור.
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4775245,00.html

#10 פטריה צבעונית, ‏15/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/2/17
  11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    כשאני מתכוון לזמין אני לא מתכוון לנפוץ.
    כמובן שקשה למצוא את החומרים האלה בארץ מוכנים לשימוש, מה שכן כל אחד יכול לגדל קקטוס או פטריות, ולהשיג חומר יסוד לDmt/אייאווסקה זה לא ביג דיל.

נראה שרוב האנשים לא מעלים על דעתם את האופציה הזו, וחבל.
    אם מגדלים ירק, אז למה לא פטריות?
    לא קל באותה מידה אבל לדעתי מספק הרבה יותר, בטוח, ועם סיכון נמוך בהרבה.

עצלות? פחד? בורות? לא ברור.

12. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    פחד... זה למה.. אף אחד לא רוצה להסתבך. הכי נוח כנראה זה לקנות איזה קרטון או טיפה מאיזה מישהו וזהו ולא מזהים את זה בכלל.

אישית הפטריות נראות לי הרבה יותר בטוחות מהאסיד.. אפילו אסיד טהור שכן לאסיד מתוך כל הפסיכדלים יש את הסיכוי הגבוה ביותר לגרום ל-HPPD.
    לא אומר שאם היה מגיע לידיי אסיד טהור/איכותי מאוד לא הייתי כנראה מתנסה אבל כל עוד אין כזה זה נראה ביזבוז זמן מוחלט ולא בטוח..

החומרים הטבעיים קיימים כבר אלפי שנים ויש להם היסטוריה ארוכה של שימושים. נראה לי הרבה יותר בטוח...כל עוד משתמשים בכבוד.

אבל שוב, כמו שרשמתי לא חושב שבן אדם מסתבך אם הוא מגדל את הפטריות כמו בכתבה שהבאתי, רק אם הוא ייבש אותן וייתפס אז יש סיכוי טוב שייפתחו נגדו הליכים פליליים.

#12 פטריה צבעונית, ‏15/2/17
    נערך לאחרונה ב: ‏16/2/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!