1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה: Slavia בצירוף עם וייפקס - מסוכן או לא?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י גוזון, ‏18/2/14.

1. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אז כל הדיבורים על הצמח המופלא והמפליא הזה גרמו לי גם להזמין :)

עכשיו הגיעה החבילה (x5), ואני רוצה לקחת אותה עם חבר טוב, שישמור עלי בשעת ההשפעה ואח"כ אני אשמור עליו.

העניין הוא שהחבר לוקח כבר שנתיים וייפקס, גלולות נוגדות דיכאון לא מהסוג הכבד עד כמה שאני מבין (מה לעשות, לא כל החברים שלי מאושרים כמוני...). קראתי שיש אזהרה לגבי נטילת הסלאביה עם תרופות פסיכיאטריות ורציתי לשאול ספציפית על מי שמקבל את התרופה הזו: מסוכן? למה מסוכן? מה יכולות להיות ההשלכות?

מקסימום אמליץ לו לא לקחת, ואקח את זה עם אשתי (היא לא רוצה לקחת, אבל מוכנה לשמור עלי :) )

תודה לעונים

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא יודע איך 2 הסמים האלה עובדים אחד מול השני
    האמת שלא ניסיתי אף אחד מהם.

אבל ההיגיון שלי אומר כזה דבר, וזה גם מה שהייתי עושה במקום החבר שלך.
    כל סם שאתה מכניס לגוף בפעם הראשונה ואתה עדיין לא יודע מול מה אתה עומד, ובמיוחד אם יש לך חשש קטן ממנו - כדאי שתעשה את זה על גוף נקי.
    הכוונה שלי שאם הוא רוצה לעשות סלוויה פעם ראשונה - שיפסיק לכמה ימים עם התרופה שלו לגמרי (וגם כל תרופה אחרת), שיחייה טוב בימים האלה - יאכל מסודר, אוכל בריא, שתהיה לו שיגרה ושיעשה קצת ספורט,
    אחרי שבוע של כזה דבר אני מבטיח לך הוא גם ירגיש חזק יותר ובריא ויבוא לחוויה כזאת עם הרבה יותר ביטחון.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ועדיין ובלי קשר לכל זה -
    מומלץ ממש רגע לפני הלקיחה לעשות מדיטציה קצרה של איזה 10-15 דקות כדי להכניס את הגוף למצב המתאים...

בהצלחה [:

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני מה זה מקנא בך שיש לך אישה כזאת... לפי מה ששמעתי נשים לא אוהבות גברים "מסוממים".
    בכל מקרה, אני במקומו לא הייתי לוקח סיכון אם כי תלוי גם בבן-אדם עצמו, זה מאוד אינדיבידואלי.

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    עצה כזאת עוד לא שמעתי, נשמע מעניין! :)

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    באדי, בכל הנוגע לסמים וסימומים - אשתי מכניסה אותי בכיס הקטן :) כל הגידול הזה הוא בעיקר בשבילה (יש גם נשים כאלה, לא הרבה אבל יש)

7. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אני גם נוטל תרופות נגד דכאון כבר כמה שנים ולקחתי עם זה סלוויה וזה לא עשה לי פלאים בא נגיד ככה..
    לקחתי סלוויה לפני שנה ואני עדין מרגיש הרגשת ניתוק קצת
    לא ממליץ לחבר לקחת.

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    תלוי על איזה נשים אתה מדבר חביבי :)
    בכל אופן, לגבי הסלוויה..
    אם הוא בחור שלוקח כדורים נגד דיכאון זה אומר שהוא סובל מדיכאון.
    דיכאון נובע מגירוי מוגבר של אזורים מסויימים במוח.
    סמים פסיכדלים מגרים את אותם איזורים במוח, לכן אני ממליץ לאדם עם מנטליות לא יציבה לחלוטין לא להתקרב לחומרים הזייתים.
    מפה לשם, בתור אחד שמאוד אוהב סמים פסיכודלים, אני לא מבין מה אנשים מוצאים בסלוויה.
    כנראה בגלל שזה גורם לך לאבד שליטה על עצמך, ואני לא אוהב.. בכל אופן, תנסה.. תראה אם זה מתאים לך..
    אבל לחבר שלך לא הייתי ממליץ.

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    החבר שלי לא ממש סובל מדיכאון בעיני (לא שאני רופא), אלא פשוט קצת כבוי. צריך להבין: הכדורים הללו (ציפרלקס, וייפקס כל המשפחה הזו) נהיו אופנתיים בזמן האחרון. כל רופא משפחה רושם אותם לכמעט כל אחד שאומר לו שהוא קצת בדאון. אתם לא קולטים כמה אנשים אני מכיר שלוקחים את הכדורים הללו, ועל רובם, אם לא הייתי יודע שהם לוקחים את הכדורים, לא הייתי יכול לנחש בחיים שהם בדיכאון או בדאון. עולם מוזר כזה בו כל מבוגר מקבל וייפקס וכל ילד ריטלין. לא בטוח שזה כ"כ טוב.

באשר לחבר, עדכנתי אותו בחוות דעתכם. הוא חושב אם רוצה לקחת את הסיכון, לא הסתרתי ממנו דבר. בסוף השבוע אנסה כנראה, איתו או בלעדיו, ואדווח על התוצאות (זאת אומרת, אם אזכור איך לכתוב אח"כ...)

10. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    פשוט נתתי דוגמא לכך שכדורים פסיכיאטרים (וייפקס זה כדור פסיכיאטרי גם אם הוא ניתן ע"י רופא משפחה) לא הולכים טוב עם סלוויה

11. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    כל העולם ואשתו על כדורים נוגדי דיכאון מה קרה לכם, קצת לא כיף הולכים לרופא המשפחה ומקבלים מרשם...זה כבר מזמן לא אנשים מעורערים נפשית

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!