1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זהירות זהירות ושוב זהירות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י shoko, ‏18/2/14.

1. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם מגדלים / מעשנים / חברים / סתם אורחים
    הייתי מצפה מכולכם באשר אתם לשתף את מידת הזהירות שהנכם נוהגים בה
    חוץ מססמאות קגון לדבר זה מקצוע לשתוק זו אומנות
    יותר ספציפי לרווחת כולנו
    תודה

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הכי חשוב לא לספר על זה לאף אחד ולהשתדל להסוות את הריח אם הוא חזק, הכחולים בזמן האחרון פועלים ממש באינטנסיביות לתיפסות האלה...

כשאני אתמול יצאתי מהרכב עם הסמויים אחד מהם צעק לעבר סמוי שהיה ברחב אחר "שלי יותר גדול!!!" בשמחה כאילו הוא עכשיו תפס את בין לאדן וכשהיינו לבד הוא אמר לי "זה לא כאילו רצחת את אלפרון"...צביעות... מה עוד צביעות? שאומרים שזה הורס את החיים והדבר היחידי שהורס את החיים זה שמכתימים אותך כפושע למשך כל ימי חייך, בזמן שהאלכוהול, הנייס גאי והניקוטין חופשי ונערים שדוקרים אחד את השני... אני אמרתי להם את זה והיה שם את "השוטר הרע" קראו לו כפיר שאמר: "תפסיק לזיין את המוח" אגב לקחו אותי לתחנה בדיזינגוף במחלקת נוער, זה באמת צלקת לכל החיים אבל אני חזק ותמיד עם ראש למעלה.

3. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    חברים, להשתמש ביוצר כתובות IP. יש את התוכנה הזו שהיא פשוטה וידידותית למשתמש: קישור

אפשר ומומלץ להשתמש בדפדפן TOR (אם כי הוא לא עובד עדיין יציב עם הפורום, אבל לרוב כן)

בכל חיבור לפורום !

4. shoko

shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    באדי היקר לך תסביר ללובשת המדים בלשכת גיוס את זה
    מראש היא כבר קיטלגה אותך כנער רפול = בעלי עבר פלילי ולא רק על גידול צמח =שנתיים צבא ללא הרבה אפשרויות
    צר לי אבל עם כל רצונך הטוב לעורר מהפכת ליגליזציה יש לזה מחיר בייחוד בתחילת החיים
    בהצלחה תהיה חזק

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    צבא זה לא הכול בחיים, וגם לא מדד לשום דבר בייחוד לעבודה בישראל!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!