1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף פאראנויה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Aliasy, ‏20/2/14.

1. Aliasy

Aliasy חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני בן 18 ואני לא מעשן הרבה זמן מדי פעם, אתמול הלכתי עם חבר שלי לעשן ירוק (אותו חומר שעישנו כבר שבוע שעבר) והיה לנו סבבה כיף מאנצ' מצחיק הכל.
    אתמול אחרי עבודה הלכנו לעשן עישנו 2 ראשים כל אחד בהתחלה הכל היה בסדר ואז אחרי שהלכנו לחבר הוא התחיל לאכול סרטים היה לו דז'ה וו ואז הוא אמר שזה לא הפסיק כל הזמן הכל חזר אל עצמו, הוא הרגיש שכל מה שקורה סביבו חוזר אל עצמו מלא פעמים, הוא הלך הביתה לישון כשהוא קם זה לא עבר לו לגמרי הוא הרגיש כיאילו הוא היה מסטול שבוע.
    כמו שהבנתי סאטיבה יכול להכניס אנשים לפאניקה יש מצב שזה זה?

2. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    זה בדיוק מה שקרה לי מזן סאטיבה שהוא היה זן דיי חזק שלחקתי אותו במסיבה.

דז'ה וו, הרגשה שכולם צוחקים עליך ועושים לך דווקא ומנסים להכניס אותך לתסביך, ואתה ממוקד וחד בצורה לא נורמאלית עם לב שפועל פי 7 יותר מהר, הראש נעשה קצת כבד ואתה מרגיש שכל החושים קולטים הכול ביחד בצורה קיצונית, גם שעצמתי עיניים אשכרה ראיתי תמונות מהמסיבה כאילו אני רואה הכול גם בעיניים עצומות זה היה מפחיד קיבלתי התקף חרדה שאני הולך למות.

בהתחלה חשבתי שמדובר בנייס גאי, אבל מסתבר שזאת הייתה סטלה רעה בגלל שזה היה כנראה הפעם הראשונה שניסיתי משהוא שהוא סאטיבה רצינית.

אין מה לעשות סטיבה זה אפר מטורף! אני ממליץ למי שיש התקפי חרדה וכאלה דברים לא לעשן זן שהוא רק נטו סאטיבה.

#2 deleted4, ‏20/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/2/14
  3. Aliasy

Aliasy חבר חדש

לייקים:
    0
    כל הקטע שעישנו כבר את אותו חומר שבוע שעבר והיה בסדר, זה מסוכן לעשן עוד פעם אחרי מצב כזה?
    וגם אני לא בטוח אם זה סאטיבה, יש דרך שאני יכול להבדיל בין סאטיבה ואינדיקה?

4. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    אם תהיה קשוב לעצמך תשים לב שאתה כבר יכול לצפות מתי אתה יכול לחטוף סאטלה רעה
    זה תלוי בכמות הסטרס כמות העייפות אם אכלת ושתית טוב ודאגת לעצמך
    ואז אתה יכול לבחור לא לעשן ואם בכל זאת בא לך אז לבד בסביבה מרגיעה כשאתה עושה משהו שאתה אוהב ולוקח הפסקה מהדברים שמלחיצים אותך ולא נותנים לגוף/נפש שלך לעשות את מה שהם בנויים לעשות באופן טיבעי - להירפא.

5. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אותו הדבר קרה לי גם
    והתמונות האלה שראית זה אני גם ראיתי אפילו עם עיניים פתוחות פשוט כל המחשבות שחשבתי חשבתי אותם עם תמונות אחי זה נוראי

והראש שלי בכלל נכנס לסרטים, הכנסתי לי לראש שכאילו כל החיים האלה זה סתם בדיקה ובחיים האלה שלי בעצם יצרו לי סיפור שיש דבר כזה שנקרא "סמים" והוא רע וברגע שראו שנכנסתי לזה ועישנתי כמה פעמים אז אני בעצם נפסל במשחק ומת חחח עזוב איזה שטויות
    ואני פשוט רואה את כולם צוחקים מסביבי וזה הכניס אותי לראש של הכל set up חח

#5 ג'וני נוקסויל, ‏20/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/2/14
  6. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני לא מבין, זה קרה לך מירוק או מנייס גאי?

אם זה קרה לך מירוק אז מאיזה זן בדיוק? אני פשוט עד היום מחפש את ההרגשה הזאת שאתה עוצם תעיניים ורואה ממש תמונות.

7. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי מושג אחי..
    הפלתי ראש אחד וזה מה שקרה..
    אני חושב שהרבה מאוד מההשפעה היה מעורב בסרטים שהכנסתי לי לראש ובכללי לחץ שלי..
    אני לא יודע אם זה היה ירוק או נייסגאי.. אני חושב שזה היה נייסגאי אבל..

והקטע עם התמונות אחי זה לא באמת שאתה רואה, זה הeye של הvision שלך, כמו שאתה עכשיו מדמיין את אמא שלך אתה לא רואה אותה, או שאתה חולם חלום בלילה, אתה לא באמת רואה את הדברים האלה, זה הmind שלך פשוט..
    אז התמונות האלה שראית זה בעצם המחשבה שלך..

אני ראיתי תמונות של הפעולות שעשיתי ושל המחשבות שלי, כאילו נגיד חשבתי על העולם אז ראיתי את כדור הארץ, ונגיד הזזתי את האצבע אז ראיתי את האצבע זזה כמו במשחק מחשב כזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!