1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף מוזר לאחר עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י bananadude, ‏20/2/14.

1. bananadude

bananadude חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אני וחבר שלי עישנו אתמול ירוק אחרי העבודה, כבר עישנו את החומר הזה קודם והכל היה בסדר.
    הפעם אחלתי סרט שאני רואה את העתיד\או שהכל כבר קרה פעם ,אני באמת לא היתי בטוח מה הולך, אבל זה הרגיש כאילו אני עובר הכל שוב וזה היה ממש ממש מוזר ואפילו טיפה מפחיד( לוואה בהקאות אחרי זה).
    הלכתי לישון וזה המשיך גם למחרת, הרגשתי כאילו הכל כבר קרה ודברים סתם חוזרים על עצמם וחלק מהזמן זה הרגיש כאילו אני יודע מה יקרה בלי האפשרות לשנות את זה.
    למישהו יש רעיונות של מה לעזעזל קרה לי?

2. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה בטוח שזה היה ירק ? זה היה פרח או הגיע מקוסס ?
    נשמע כאילו אכלת פטריה חחחחחח
    לא ניראלי עושים את זה בארץ אבל בחול יש סוחרים או אנשים שימכרו ירק "מעורבב"
    לא באמת מעורבב באנגלית קוראים לזה laced לדוגמא עם קוקאין
    תחשוב שלוקחים פרח וטובלים אותו באבקה....
    נורא מוזר הסיפור הזה.... אומרים שסאטיבות יכולות לעורר פראנויה וכו ניראלי בעיקר כי זה משפיע על הראש אבל מניסיון אף פעם לא קרה לי משהו כזה וגם שום פראנויות.... לא מסאטיבות ולא מאינדיקות....אבל בכל זאת כל אחד עם הזן שמתאים לו.... יכול להשפיע אחרת על כל אחד.
    תנסה לקנות ירק מכיוון אחר פשוט ותראה מה קורה.
    בהצלחה

3. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע כמו נייס גאי
    או ירוק מעורבב עם משהו
    או.. שאתה בנאדם חרדתי בלי קשר

4. AMForever

AMForever חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי עורבב עם אלכוהול?

5. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    בחילות מקנאביס קרה לי הרבה וב99% מחשיש, ופעם הבאה שאתה רואה את העתיד תעשה טובה תגיד לי אם אני הולך לזכות בלוטו.

אם אתה בתסביך או משהו מהעישון תהפוך את זה למשהו חיובי ואל תראה שלילה וככה אתה גם תהנה ממנו.

6. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחח צודקק
    אני לא מבין מה הבעיה שלך גבר אני דווקא אוהבבב לאכול תסביכים זה כיףף ומצחיקק חחח במיוחד עם חבר או שתייים

7. Chinaware

Chinaware חבר חדש

לייקים:
    0
    לא נראה לי שמישהו ערבב תפרחת עם קוקאין שזה חומר מאוד מאוד יקר. חוצמזה ירוקת שייכת למשפחת ההלוצינוגנים ובהחלט יתכנו תופעות קיצוניות במקרים מסוימים. זה תלוי בכל מני פקטורים. פעם עישנתי עם אחותי בסך הכל כמה שכטות קטנות ונכנסתי לסרט בדיוני. אני חושב שזה היה קשור לקור שהיה אצלה בבית. חימום הגוף מאוד עוזר לצאת ממצבים כאילו. זה קורה לכל אחד. עצה שלי, אל תעשן שבועיים שלושה. טרנקילו, תן למערכת להתנקות קצת והכל יחזור להיות נעים וטוב ורגוע בסיבוב הבא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!