1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש נייס גאי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י snoop dogg, ‏5/8/13.

1. snoop dogg

snoop dogg חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    בעקבות כתבה שראיתי באתר הבנתי שקיימים בארץ זיופים של חשיש בצורת נייס גאי,רציתי לשאול איך אפשר לדעת אם החום שעישנתי היה בעצם נייס גאי?

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לפי הריח - עם אתה יודע תריח של החשיש לא תיהיה לך בעייה לזהות
    פשוט לפני שאתה משלם תריח את האצבע (אני אישית לא נתקלתי בחשיש נייס אז אין לי מוסג מה הריח שלו) אבל אני בחיים לא התבלבל בן השניים .

גם לפיי הסטלה לפיי מה שאני יודע הסטלה של הנייס היא קצרה מאוד 10-20 דקות בערך
    והסטלה של החשיש יכולה להיות מעל שעה וחצי והיו מקרים שאחרי 6-7 ראש הייתי מסטול גם 5 שעות
    + בטעם ובמראה של הפארש

#2 niv, ‏6/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏6/8/13
  3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    ניב, השפעת הקנאביס הכללית קצרה יותר מזו של רוב הקנאבינואידים המלאכותיים.

בעבר היינו בודקים האם יורד צבע, מה צבע הלהבה, מה צבע העשן, טעם, ריח, השפעה ושרידים באפר. כיום אין לדעת. לא מזמן היה "חשיש" מבוסס לייטקס כלשהו וגדוש בקנאבינואידים מלאכותיים, אשר הציגו כ"ג'ראס". בג'ראס לא נוגעים בלי לדעת מה המקור שלו (לדוגמה טולה שחבר הביא מהודו, או אולי חשיש רפואי), בגלל שכל כך קל לזייף אותו. הבעיה היא ששמעתי על מקרים שבהם מוסיפים קנאבינואידים מלאכותיים לחשיש לחוץ, מדולל ובאיכות ירודה במיוחד. מכוון ורוב הקנאבינואידים המלאכותיים נטולי ריח, זה פשוט מריח כמו החשיש. ההשפעה המשעותית שלא תואמת כלל, בשום יחס, לאיכות החשיש היא בהחלט נורת אזהרה. ממליץ לעבור לפרחים, עם דגש על גידול מקומי ורפואי.

בהצלחה והמשך יום מקסים.

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה טועה אחי השפעה של הקאנביס הסנטטי קצרה מאוד והשפעה של החשיש הרבה יותר ארוכה וטובה ואכותית ,אני אישית יצא לי לנסות את הנייס שהוא רק יצא ואני זוכר את הבדל בן הסטלות כן הסטלה של הנייס מפציצה אבל כל סטלן עם קצת נסיון ירגיש בשנייה את הבדל אח שלי,אפשר לזייף ריח של קנאביס בשנייה מרגשים בהבדל גם בטעם וגם בהשפעה פשוט איפשר לזייף אפשר לנסות לחקות אבל בחיים זה לא ירגיש אותו הדבר , ומי שמעשן חשיש אכותי מ2-3 ראש עם "גלידה" הוא יהיה מסטול מינמום שעה וחצי אחרי והרגשה של הרוגע נשאר כמה שעות אחרי גם , מי שניסה לפחות 3 פעמים חום בחיים לא יתבלבל

ובתור אחד שהיה ספק בתור נער וניסה לעשן חשיש בארצות אחרות אני אומר לך בביטחון שהחום בארץ הוא איכותי מאוד מהרבה מדינות בעולם , כל החרטא הזאת של האדולן וצוואה (תאמין לי שעם יש לסוחר אדולן הוא פשוט ימכור אותו זה הרבה יותר כסף)זה פשוט שמועה שקרית ויש פה הרבה חשיש שהוא לפחות 60% קנאביס שזה הרבה והערבובים שעושים איתו הם לא רעילים ומסוכנים, הירק פה הוא אכזבה חוץ מהידרו

#4 niv, ‏6/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏6/8/13
  5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    זה לא קנאביס סינתטי, אלא קנאבינואידים סינתטיים. יש עשרות אם לא יותר, וכל אחד מגרה את קולטני ה-cb בצורה שונה. Am-2201 למשל, פיזי מאוד ואפילו מעורר מאנץ'. משהו שקנאבינואידים סינתטיים אחרים לא בהכרח חולקים איתו. כמה שאתה מלא ניסיון, יש להישמר. גם אם ניסית יותר משלוש פעמים חשיש. וכן, ניסיתי מגוון קנאבינואידים מלאכותיים (סינתטיים, פשוט לא אוהב את המילה), ועישנתי יותר משלוש פעמים חשיש.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    מה ?? לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד??
    אני יסכם בזה שאני יגיד פשוט שמי שמבין בחיים לא יתבלבל ,נאבינואידים סינתטיים הסטלה שלהם יותר קצרה

7. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בקצרה התכוונתי לומר שישנם הרבה קנאבינואידים, לא כולם פועלים באותה הצורה, לכן אינם יוצרים את אותה ההשפעה, ואני לא מסוגל לזהות את כולם.

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אבל אתה יכול להבדיל בן חום לנייס גאי??

9. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    "חום" זה מונח כללי מדי, אבל כן.

10. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    למען האמת, הידרו אינו איכותי בצורה משמעותית(אם בכלל) מהירקות שנפוצים פה בשנתיים האחרונות...
    אם אחרי בדיקה(קראתי בכתבה, שאמצא זמן אצרף קישור), הירוק עם הפוטנציה ממוצעת הגבוהה בעולם(שוק שחור, לא רפואי/גידול עצמי) מגיע מאוסטרליה עם ממוצע של 15% thc.
    מה שיש בשוק השחור פה(בממוצע, בדיקות שאני עשיתי) מכיל בד"כ 12%+..
    כמעט כל הירוק פה(בשנתיים האחרונות) מגיע מגידול כחול לבן(שעובר עליו הרבה פחות מלדוג' ירוק בדואי/אפגני שהיו נפוצים פה פעם ואנחנו חיים במדינה קטנה, פחות שינוע).

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ואללה התארגנתי לפני חודשיים ב2 גרם הידרו וזה היה בן זונה העיף לי תגבה , אין לי ידע גדול בירק ואני מדבר על ידע של לפני שנה+ (עשיתי הפסקה של שנה בערך באותה תקופה שהפסקתי הירק היה על הפנים חוץ מהידרו זה מה שהשגתי אין לי ידע רחב בנושא) ומי שחזרתי עשינתי פעם אחת הידרו וכל השאל חום, קיצור החום שאני מתארגן אני אומר לך בביטחון שהוא בן זונה

12. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    חבר'ה, זו שיחה כללית להחריד. ישנם אינספור זנים, אינספור מוצרים ואינספור וריאציות לכל אחד מהם. זה מתחיל להרגיש כמו דיון של "מה עדיף, אופנוע או מכונית?"...
    ניב, אם אתה מצליח למצוא משהו מוצלח יותר מחמסה, שאפו. בנוגע ל"הידרו", זה לא באמת משנה אם הצמח גודל בשיטה הידרופונית או לא. זה לא משפיע על כמה "יעיף לך ת'גבה".

אני באופן אישי מעדיף חשיש על פרחים, אך רק כאשר החשיש הוא איכותי. כבר כמעט שנה עברה מאז שנתקלתי בחשיש איכותי שהוא לא רפואי. לכן מעשן בעיקר פרחים. חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. עניין של מזל וזמינות.

13. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    שמעתי על זה אבל לא ראיתי בעצמי. יש המון חשיש שחור (אפגני) בארץ בזמן האחרון, שמגיע מירדן, שמעתי הרבה אנשים טועים וקוראים לו "חשיש נייס גאי" או "ג'אראס" למרות שהוא לא זה ולא זה.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    האמת שיצא לי להתארגן על חשיש אפגני בזמן האחרון, גם כמה פלטות של חמסות לא רעות.
    אבל אף אחד מהם לא היה טהור ב100%.
    החשיש הכי טוב שעישנתי ( בארץ ) הוא החשיש של תיקון עולם.
    4 שעות של תעופה, שאפו להם.
    בנוגע לירוק, אם אתה מכיר מגדלים טובים אתה יכול לשים יד על פרחים של 20% thc ויותר.

15. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לא החשיש הכי טוב שעישנתי (גם לא בארץ), אך "שמן האבקנים", aka "ג'ראס רפואי" שלהם בהחלט להיט.

16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה מה שאני מדבר עליו :)
    אבקנים עם שמן זית.
    ד"א עשן, אני מעריץ וותיק :)

17. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אלו לא אבקנים עם שמן זית. האמת שאלו כלל לא אבקנים, אלא טריכומות. האמת שזה פשוט טריכומות/קיף/כיף שעברו טיפול בחום. חשיש לכל דבר ועניין, אבל כנראה שמשרד הבריאות לא היה מתלהב אם היה חשיש בתפריט, אז "שמן אבקנים". :)

תודה על המחמאה, אני מסמיק קלות. כבר יצא לנו להכיר בעבר?

18. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    טריכומות/קיף זה לא האבקנים של הצמח?
    ולפי מה שסיפרו לי זה ללא טיפול בחום, אלה פשוט הטריכומות מעורבבים עם מעט שמן.
    גם אני הייתי מופתע בהתחלה, אבל הבחור שסיפר לי את זה ( אותו הבחור שנתן לי את זה ) התעקש על הנושא הזה לא מעט.
    ככה שאני נוטה להאמין לזה.
    ולצערי הרב לא, אבל אני עוקב קבוע בפייסבוק :)

19. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    טריכומות, בשמן העברי "יונקות", אינן חלק פעיל ממערכת הרבייה, בניגוד לאבקנים הזכריים. למרות ומאפיינות לרוב, ובעיקר בקנאביס, את הפריחה. מעין בלוטות האוחזות את החומצות השומניות שבסופו של דבר יהפכו לקנאבינואידים שמשמחים אותנו כל כך. פרחים ממגוון איכויות נטחנים היטב, מסוננים (מכוון ונטחנו ראשית, עדיין מכילים חלקיקי צמח) ומתבשלים לאורך זמן בטמפ' יחסית נמוכה, עד לקבלת המרקם הסופי. ללא הטיפול בחום זה מוכר כ"טחון פרימיום".

זה תמיד נחמד להכיר חברים חדשים. :)

20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה תמיד נחמד ללמוד משהו חדש.
    תודה על המידע, ויום יבוא ואני אשב איתך על פייסל. ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!