1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעקבות היובש...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י gilgool, ‏7/8/13.

1. gilgool

gilgool חבר חדש

לייקים:
    0
    אחד הסימפטומים של היובש... גמילה. גם כותבים על זה. הנה: "עוד פעם אחת ודי", תגיבו תגידו מה חושבים ואם גם אתם/ן חשבתם/ן להפסיק.. סתכלו https://www.youtube.com/watch?v=XJ2iL0B81Mc

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    זה מציק היובש אבל לא ברמה של משהו שאי אפשר להתמודד איתו (פעם הייתי 24/7 כל יום היום שלוש-ארבע ימים בשבוע אני ללא וזה לא קשה)

3. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    כל אדם שעבר גמילה מסמים, כולל עצמי, יכול להגיד לך שהגמילה מקנאביס לא מתחילה להתקרב בכלל לרמות האלה. כן, יש חשק עז לעשן, שיעמום, קשיים בשינה או במצב רוח, אבל באמת שזה לא סיפור ואפשר לעבור את זה...

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חייב לשאול...
    הייתה מכור לסמים ?

5. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    כן, זה לא משתמע מעצמו...?

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אני כן חוויתי גמילה ממס' רב של חומרים ממכרים כאלו ואחרים (במרשם), ומעולם לא חוויתי משהו שבכלל מזכיר את עם קנאביס.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני אישית היית מכור לחגיגת ולאכלוהול וגם לכדורי הרגעה לפני 4 שנים היית באישפוזית 5 חודשיים (נראה לי שברתי שם שיא) בגלל זה קרזים שאתם לא מתארים לכם ,כאבים בגוף חרדה בצורה הכי מטורפת שיש, אי שקט קטלני (שברתי יד מאגרופים שנתתי לקיר)
    וכימעט חתכתי את עצמי מהזיות המטורפות פחדתי מכל בן אדם שמתקרב עלי חשבתי שכל שיחה שמדברים היא אלי ,עם ראיית שני אנשים צוחקים לידיי הייתי יכול להשבע שזה אלי, למזלי יצאתי בזמן מזה ולא היה לי נזקיים פזיים או למוח אבל החרדות זה משהו שנשאר עם לא היית מגלה את המריחואנה אני חושב שהיית מתאבד.

פרצתי לבתים בשביל לממן את התמכרות לא היית שותה חרא שתייה וזה המון כסף הסוג היקר + החגי זה גם כסף
    ישבתי שלוש חודשיים + פיצוי של אלף חמש מאות וקיבלתי 24 חודש תנאי (על תקיפת שוטר וגרימת חברה ועד סעפיים שדפקו לי נתתי לו אגרוף באף ופצעתי אותו) ואחרי שיצאתי משם ישר הלכתי לאישפוזית (התמכרתי בכלא בנוסף לכדורי הרגעה בגלל הקושי בהשגה של אלכוהול וסמים אחרים לא היה בא בחשבון)

למזלי גיילתי את השפעה אמתיית של החשיש (בפעמים הראשונים שנייסתי לא הרגשתי משהו מיוחד) אחרי שיצאתי מאשפוזית ולמזלי לקחתי זה שינה לי את החיים לטובה ,וזה הפך אותי מנרקומן לסטלן ואין לי רצון לשתות שלוק אחד או לריח כדור להפך שאני רואה את זה אני נגעל מזה ולא חושב על זה.

מי שלא יכול לא להיות מסטול ממולץ בחום ללכת לאשפוזית כדי להתנקות ואחרי זה לעשן חשיש זה ישנה אותך לטובה.

#7 niv, ‏11/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏11/8/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!