1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרגע ניסיתי סלוויה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏28/2/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    היום לפני חצי שעה בערך ניסיתי סלוויה x10 וזו הייתה החוויה בין הכי טובות שהיו לי בחיים, צחקתי ושרתי כמו באופרה אשכרה עם קול גבוה ומי ששמר עליי אמר שיש לי קול יפה למרות שאף פעם לא התחברתי לנושא של המוזיקה למרות שאמרו לי שיש לי שמיעה מוזיקלית, אולי זו ההארה שלי? אולי אני צריך להיות זמר?!
    אני לא יודע אם לקחת את החוויה הזאת ברצינות כי אחרי הכל זה מה שבראש שלי אבל זה עדיין היה כיף לא נורמאלי ואני אישית ממליץ.

2. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחח קטלנייי
    מהה ראיתה בעיינים שלך? איך ניראה לך העולם??

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לא התנקתי לגמרי מהגוף שלי אך עדיין היו לי טיפה הזיות, הייתה מולי תמונה של איזה פיה ביער וראיתי אותה זזה והיו עוד כמה דברים שאני כבר לא זוכר וצחקתי כמו מטורף בלי שום סיבה ואז הפסקתי בלי שום סיבה
    הרגשתי שהידיים שלי כמו מקלות וכששרתי הזזתי אותם כאילו אני מנצח של איזה תיזמורת וההרגשה הייתה פשוט וואו ואני הייתי בהכרה כששרתי ואמרתי לעצמי בראש שאני יותר מדי קולני ואני צריך להנמיך את הווליום אבל לא הצלחתי זה ממש התפרץ ממני גם הצחוק גם השירה הכל פשוט ולא שלטתי על עצמי למרות שידעתי מה אני עושה.
    באמת אחד הדברים הסלוויה הזאתי.

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    נשמע כמו חוויה שמישהו אחר יכול להישרט ממנה לגמרי, חרדות והכל...

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    צריך רק לזכור שכל זה בראש שלנו ושזה ביידים שלנו אם לקחת את החוויה ברצינות או לא, אם נגיד הייתי לוקח את החוויה הזאת ברצינות עכשיו הייתי רץ לפיתוח קול והופך את עצמי לזמר.
    אם לפי שתעשן תבוא לזה בגישה טובה, שיהיה מי שישמור עלייך ואם תעשה מדיטציה כמה דקות אז הסיכויים שיהיו לך חרדות מזה שואפות לאפס (אלא אם כן אתה דופק ראש בכמויות גדולות ואז זה כבר לא בידיים שלך ממש..)

6. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    וואלה. הסלאביה מונחת אצלי שבוע וחצי ואני מחכה להזדמנות, שנראה שתגיע הערב. נוסע לאחיותי בצפון, ויהיו לי הרבה "שומרות" :)

(מקווה לא להפוך לזמר אופרה, אף פעם לא סבלתי אופרה...)

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    מה אתם אומרים להעלות סרטון? לא מפחד מהמשטרה למרות שזה חוקי :)

#7 buddy, ‏28/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/2/14
  8. Baluka

Baluka חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמח לסרטון :)

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ניסיתי אתמול ולא עשה לי כלום. כלום בריבוע. הכנסתי בתוך ג'וינט קטן (אין לי ריאות לבאנגים) כמעט חצי גרם של x5 - ונאדה. באסה.

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    dude לא עישנת את זה כמו שצריך !!
    זה משהו עם הטמפ' שהחומרים הפעילי משתחררים.
    הם אומרים שצריך לעשן את זה בבאנג או פייפ ולהשאיר את המצית על החומר כל הזמן עד שהראש נופל
    גם רצוי להשתמש במצית "טורבו"

11. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    מחזק את woogs,
    לא מעשנים את זה בג'וינט.
    עם תעשן בבאנג או פייפ עם מצית טורבו וכמובן שתשמור בריאות בסביבות ה 20 שניות תקבל את החוויה במלוא העוצמה.

12. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אתם בטוחים? נשמע לי מוזר, החומר נשרף גם בג'וינט וגם בבאנג (הוספתי ממה טיפה טבק שישרף יותר טוב), ולא נראה לי שבבאנג זה פתאום מקבל טמפרטורת שרפה חזקה יותר שגורמת לאפקט אחר.

האמת? לפני כמה ימים נתקלתי בבנג האחרון שהיה לי בבית (במקרה מצאתי מתחת לכיור) וששימש אורחים, כי לי כבר אין ריאות לבאנגים שנים. אבל אם אין ברירה, נשאיל מהשכנים קצת צינור טפטפות ונחורר בקבוקי מים מינרלים... קורע את הגרון החרא הזה...

13. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    כנראה שאין ברירה.. אפשר גם בפייפ עם יש לך זה גם לא בעיה
    ועדיף להשתמש במצית טורבו מציע לך לקנות.

14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22

100% - רושמים בברירור שאתה צריך להשאיר את הלהבה על החומר, ושכדאי להשתמש במצית טורבו, פשוט החומר צריך חום ממש גבוה כדי להשתחרר.

ואחי - תעשה לעצמך טובה - תקנה מבחנה נורמלית ב10 שקל, לא יהרוג אותך,
    מה שאולי יביא לך עצבים, או במקרה הטוב פשוט יהיה פיתרון עישון ממש ממש גרוע זה צינור פלסטיק עם נייר כסף.
    או שיותר טוב מזה תקנה פייפ קטן כזה שמתחבר למחזיק מפתחות - הם עולים גרושים.

אהה וכמו שאמרו - צריך להחזיק את העשן משהו כמו 30 שניות בריאות אז תהיה מוכן.
    [:

15. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    כמה שיותר טוב אבל גם 20 שניות זה סבבה. בכל מקרה לא משנה אתה תיהיה חייב לעשן או בפייפ או בבאנג.

16. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    #16 buddy, ‏2/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/14
  17. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    חחחחחחח העיף אותך אה?

18. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אחושילינג ראיתי בהתחלה פיה בתוך יער שעפה לה אחר כך דימיינתי שהידיים שלי מקלות ואני מנצח על תזמורת עם הידיים שלי ובאותו הזמן גם זמר אופרה זה למה לא הצלחתי לדבר נורמלי אלא רק לשיר בקול ממש גבוה למרות שאף פעם לא שרתי לפני זה ובכלל לא התחברתי למוזיקה ומסתבר עוד שיש לי קול ממש יפה למרות שיש לי קול נמוך בכלל, משהו הזוי קיצור.
    וניסיתי גם בשבת אבל בחוף הים והסתכלתי על ביניינים ודימיינתי שהם רבים ביניהם על משהו ואז באה ציפור שהפריע להם בריב לא יודע איך להסביר את זה אחי הדבר הזה מטורף חחחח

#18 buddy, ‏2/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/14
  19. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    חח זה באמת דבר מטורף,
    מוכרח לאמר שעשית לי חשק שוב לעשן סלוויה !

20. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    החבר ששמר עליי רצה להשתיק אותי שלא יתקשרו למשטרה מרוב שהייתי קולני חחח אבל זה היה כל כך כיף!
    נסה, ספר איך היה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!