1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לשכנע את אמא?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י greenmind, ‏15/2/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שלום חברים
    אמא שלי סובלת מניוון שרירים על רקע גנטי, היא כל יום על כדורים ובקושי אוכלת, יש לה סטרסים והתפרצויות של כאבים אבל עושה רושם של מתפקדת באופן כללי (עד שמתחזקים הכאבים ואז היא חייבת לנוח).

מהניסיון של אחרים ראיתי שהגראס עוזר במצבים כאלה בעיקר לסטרסים ולפיתוח תיאבון, והכי חשוב לגמילה מהכדורים נגד כאבים שלא באמת עוזרים במאה אחוז (בעיקר כשמדובר בכאב ממקור עצבי כמו בניוון שרירים).

הבעיה היא שלא משנה כמה אני מסביר לה על ההבדל בין זה לכדורים ועל זה שאפשר לאכול/לאדות את זה בשביל לא להרגיש כמו סטלנית עם ג'וינט ביד היא פשוט לא מסכימה להגיש בקשה וגם לא מסכימה שנביא לה לנסות......

היא מעשנת סיגריות בכמויות ככה שהעישון לא אמור להפחיד אותה, פשוט תקוע לה ג'וק בראש והיא אומרת שהיא נגד זה והיא לא רוצה. לא מוכנה גם להסביר למה היא לא רוצה, היא במקרה זרקה לי היום משהו על התמכרות אבל זאת לא הסיבה העיקרית לדעתי.

ידוע למישהו אם תיקון עולם יכולים לתת מענה לתרחיש שכזה? כי הבנתי שהם עושים הסברה.
    לא עזר כמה תוכניות הראתי לה וכמה סיפורים סיפרתי לה היא לא מוכנה להקשיב.

כואב לי לראות אותה חיה על כדורים שהורסים לה את הגוף ושלמרות כל הכדורים האלה עדיין כואב לה. והיא גם הפכה לבן אדם שקשה לחיות איתו, כל הזמן עצבים והיא רק מחפשת אותי ואת אבא שלי על פאלטות קטנות בשביל להתפרץ עלינו ולשחרר קיטור...
    מה עושים? מישהו נתקל פעם בתופעה כזאת?
    יש איזה משפט מפתח? אולי להביא מישהו שידליק לה ג'וינט מול הפנים והיא תראה איך שלא קורה לו כלום?

איזה צעד אפשר לעשות כדי שהיא תקבל את הבום בראש ותבין לאיזו תרופת פלאים היא מסרבת???! ואני מדגיש שיש לה בעיות נוירולוגיות, אז בכלל... ידוע לי שגילו שבכמויות מספיקות זה עוצר התפשטות של פיברו, אבל האם יש מידע כזה גם על ניוון שרירים על רקע גנטי?

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    http://www.youtube.com/watch?v=BH5yzEu3JGQ

תראה לה את הסרטון הזה :) ילדה קטנה שחולה באפילפסייה ועוברת מאות התקפים בשבוע...אחרי טיפול בקנאביס שעשיר ב-CBD היא פשוט מקבל את חייה בחזרה והתקפי האפליפסייה מגיעים לתדירות של בין 0-1 בשבוע ... ממאות . מדהים.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לדעתי אין מה לעשות וצריך לכבד את זכותה של אמך לחיות כיצד שהיא רוצה.
    אבא שלי סובל מכאבים בהתקפים של כשעה וזה נראה כאילו הוא הולך למות, אבל הוא לא רוצה לעשן כי הוא הפסיק לפני כ40 שנה והוא לא רוצה לחזור.
    כלומר הוא מעדיף להיות בכאבים מאשר בסאטלה וזה זכותו בדיוק כמו שזה זכותי להיות בלי כאבים ובסאטלה.

אם אתה בכל זאות מעוניין שגורם חיצוני ימליץ לה ויסביר לה אז לדעתי האדם הכי טוב זה שלומי סנדק http://www.osher.co.il
    הבן אדם מלאך!
    בהצלחה ורפואה שלמה

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    יש מישהו שמקבל רפואי, גר באיזור כפר סבא ומוכן להיפגש לשיחה? לספר על השינוי באיכות החיים

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    הרעיון הכי טוב שיש לי להציע זה, להטיס אותה לאמסטרדם ולמצוא שם זנים רפואיים. אולי תצליח לשכנע אותה שם. תתן לה תנאי אחד. שתסכים לנסות איתך במקום שקנאביס חוקי.
    יכול להיות שהסביבה "הלא חוקית" בארץ גורמת לה לחשוב באופן מעוות. אם יש מספיק דינרוס אז היתי אפילו מטיס אותה לקולורדו.
    אם היא לא מסכימה ממליץ לך לרדת מהעניין הזה.

6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני לא מתכוון לרדת מהעניין עד שאני לא אשתכנע סופית שאין יותר מה לעשות ועד שאני לא אשמע ממנה או הסבר הגיוני או הצהרה שאין סיכוי בכלל, כי עד עכשיו היא טומרת כל פעם שנראה איך היא תדבר עוד שנה, כי כידוע ניוון שרירים זה דבר שרק מחמיר עם הזמן.

אני לא אשב בשקט בזמן שאמא שלי סובלת בכאבים, יש תרופה שיכולה לעשות לה כל כך טוב, ואני לא יכול לנוח עד שהיא תקבל אותה, זה יושב לי בגרון כבר למעלה משנה,אני לא נרגע מזה...

אם מישהו מקבל את התרופה הזאת ומוכן לעזור ולהסביר ולספר, זה יהיה הדבר הכי מועיל לדעתי, זה גם יעורר שאלות מצידה, זה יתן לה משהו מוחשי ללמוד ממנו ולהבין. בבקשה אם מישהו מוכן ליצור קשר או מכיר מישהו שכנראה יהיה מוכן בבקשה תעזרו, המצב הזה של סירוב כל כך חד משמעי לדבר שברור שיתן לה את החיים מחדש הוא אבסורדי ולא הגיוני בכלל.

גם תיקון עולם לא עוסקים בהסברה אלא רק בהדרכה

7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
  8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אולי תפנה לAmos Dov Silver בפייסבוק, אומנם הוא לא חולה אבל הוא אקטביסטי שאולי יכול להפנות לאנשים המתאימים.

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הוא צריך מישהו רציני ולא אזה סאטלן שרוצה שיהיה חוקי (ולכן גם אני לא יכול לעזור).

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שלחתי לפני כמה דקות הודעה דרך הפייסבוק לשלומי סנדק. אני מקווה שהוא יענה בהקדם ונראה אם הוא מסכים/יכול לעזור בפניה אישית שכזאת.
    יש לי גם את הטלפון של חגית יגודה, אישה שאני מאמין שכולכם מכירים ואני שוקל לדבר גם איתה, אבל כנראה אני יעשה את זה אחרי שאקבל תגובה משלומי סנדק, או שיעבור יותר מידי זמן

11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי אני מתפלל שילך לך!
    אבל תזכור דבר אחד חשוב, המדינה מנסה להקשות ויש הרבה חולים לכן צריך סבלנות ואולי גם קצת רוח לחימה.
    בהצלחה!

12. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    כשנעבור את המחסום הראשון התעסק בשני :) לראות אותה יושבת רגועה, נעימה לשיחה, בלי כאבים ולא מכורה לכדורים מגעילים יהיה דבר שהוא הגשמת חלום אמיתית !
    כנגיע להתעסקות עם המדינה נלך למרפאות כאב, נשלח כמה שיותר בקשות, ונקווה שתחזק ידם של תמר זנדברג ומשה פייגלין :) אני מקווה שהלחץ על משרד הבריאות יראה את אותותיו ותחול ההקלה שמשעותית שכולנו מחכים לה בקרוב

13. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני שמח לעדכן ששלומי סנדק חזר אליי עם תשובה חיובית, הראה נכונות, באמת כמו שאפשר לראות בקטעי הוידאו שהוא מעלה.. לא יצא לנו באמת לדבר הרבה אבל הוא נותן תחושה של באמת רוצה לעזור!

14. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    היום אמא פנתה מיומזתה, בלי שום לחץ מצידי למרפאת כאב וביקשה לקבוע תור ללא אחרת מד"ר ברקת שיף!

ב"ה עוד פחות משנה היא כבר תקבל עוגיות עם עשב :) מקווה שזה באמת יעזור לה להפסיק עם הכדורים.

אני יודע שכבר אין כל כך משמעות לפוסט הזה, אבל אני רציתי בכל זאת לשתף אותכם גם בטוב ולא רק ברע, ובעיקר להראות לכל הסקפטיים שאפשר להילחם באטימות!
    כל המאבק שהיה לי איתה לא היה ממוקד על לגרום לה לעשן בכוח, המטרה היתה להביא אותה להבנה שזו גם אופציה לגיטימית, המלחמה היתה נגד האטימות שלה! ובאמת ברגע שנשבר מחסום האטימות והיא הסכימה להקשיב לסיפורים וללמוד קצת על ההיסטוריה של הצמח כצמח, וכמובן לחפש מידע ספציפי על ההשפעות שלו למצב הרפואי שלה עצמה, היא הגיעה למצב שהיא מסכימה לנסות ולראות אם הטיפול מתאים לה!

לי כבר יצא טוב מהסיפור הזה, אפשר רק לקוות שאנשים שקוראים את הפוסט יקחו ממנו טיפה השראה, ויבינו שאטימות ובורות הן לא מחלות כרוניות! בסופו של דבר אם תמצא את הדרך הנכונה גם חמור עיקש יסכים להקשיב :)

15. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    שמח בשבילך
    בהצלחה
    ולמען אמא שלך תטעם קודם את מה שהיא תקבל לוודא שזה טוב

16. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    חבל שאין פה כפתור של לייק כמו בפייסבוק