1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק נואשות לעזרה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Im3190, ‏14/6/17.

1. Im3190

Im3190 חבר חדש

לייקים:
    0
    בן 27,
    לפני כשנתיים וחצי עברתי תאונת דרכים בעקבותיה אני מוכר נכה לצמיתות 19 אחוז בביטוח לאומי.
    יש לי קרע ברצועת הכתף , בלטי דיסק בגב התחתון l4 l5 , קרע במינינסקוס ברך שמאל . מיגרנות הולכות וחוזרות שהרסו לי את החיים. כל לילה אני ישן לאיותר מ4 שעות , ורק כשאני מעשן אני חש הקלה מטורפת וזוכה לישון ! ביקרתי כבר פעמיים במרפאת כאב , נשלחתי לאינספור צילומים והדמיות, רוכש באופן כמעט קבוע אוקסיקונטין ,פרקוסט , טרג'ין .
    בהמלצת הרופאת משפחה הופניתי שוב למרפאת כאב של הקופת חולים אך משום מה אני הספק שאוכל להניע את התהליך משם שכן המרפאה היא מאוד חובבנית . כל הדברים שרשמתי הם לא כדי שמישהו ירחם עליי אלא קריאה לעזרה ... פניתי לחברה שלא אצייין את שמה שדרשה 6000 שח ! האם יש אלטרנטיבה אחרת ? תודה רבה

2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    בהצלחה חבר, יש את שלומי סנדק שהוא משתמש פה בפורום. מקווה שתקבל עזרה

Potter אוהב/ת את זה.
  3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תשלם לחברות 6,000 שקל שיעזרו לך להוציא רישיון.
    זה גזל, ועצם התשלום להם זה כמו כופר, וזה מדרבן אותם לעשות את זה עוד

שלומי סנדק גובה כ-1000 שקל (או פחות? זכור לי משהו בסגנון) והוא מלווה אותך כל התהליך.
    אתה יכול לעבור את התהליך הזה גם לבד,
    כמה זמן כבר אתה עם מרשם לאופיאטים?

צריך לפחות שנה ומיצוי של כל התרופות הקונבנציונליות. אז תנסה כהתחלה לגשת לרופא ולראות איזה עוד תרופות לכאב יש.

Potter אוהב/ת את זה.
  4. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    עדיף ללכת על בטוח, עם קיבלתה רשיון אתה משלם עם לא אז רק הוצאות משפט! נראה לי הכי צודק!

5. סיריל-מיכאל גדג'

לייקים:
    0
    שלום , אני אחרי טיפול כימיו וקרינה , והאונקולוג שהיהי לי עד אכשיו עזב פיתאום את איכילוב .אונקולוג המחליף שלו, נתן לי לחדש את הרישיון רק 3 חודשים בלבד והסביר לי שהוא לא יכול לתת יותר כי החוק אומר שאחרי טיפול צריך לפנות למרפאת כאב אבל שם הם לא מקבלים מטופלים חדשים גם אומר את (חוק של איכילוב) הרישיון שלי פג תוקף עוד חודשיים !! והביורוקרטיה תהרוג אותי ולא המחלה !!! אני אוהב את החיים אבל העניין הזה מטריד אותי . תודה על כל עזרה או כיוון וכדומה ... תודה ...

פ.ס : אני בן 52 וחליתי בסרטן

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני מאוד הייתי רוצה לעזור לך, ותהיי בראי
    מה שאני יכול להגיד יש לי שניי חברים שאחד מהם עם פלטינות ברגליים והשני עבר ניתוח על סרטן גרון ויש לו עכשיו כפטור כזה בחור בצוואר, שניים מקבלים היום אוקסיקונטין וכעלה אבל אני יודע שהם היו צריכים ללכת למרפאת כאב הרבה מאוד פעמים עד שנתנו להם משהו!
    עכשיו אני חושב שעם מדובר ברשיון לירוק זה אפילו עוד יותר קשה לקבל אותו....

#6 14artnowo, ‏23/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/6/17
    סיריל-מיכאל גדג' אוהב/ת את זה.
  7. סיריל-מיכאל גדג'

לייקים:
    0
    תודה על האכפתיות ! אבל לא מקבלים מטופלים חדשים במרפאת כאב ! ... שמעתי שזה כדי שנעבור לפרטי ונשלם יותר כסף !!!

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אתה די קרוב לאמת, אבל הם כן מקבלים מטופלים חדשים, הם פשוט חייבים לעשות את זה!
    אבל מצד שני בשביל שיקבלו אותך כבר סוף סוף אז צריך ללכת לשם עליהם אני לא יודע כמה פעמים, ולהיתלונן בלי סוף, בסוף אחרי די הרבה זמן, לפעמים שנים, אבל הם מקבלים אותך בסוף!!

9. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    הסתדרת? איזה קופת חולים אתה? אתה צריך רופא אורטופד מומחה שיגיש לך בקשה.
    מרפאות כאב בקושי מגישות לחולי סרטן (מנוולים) אז לכאב בכלל הם לא רוצות להגיש.
    אם לא הסתדרת. תרשום לי בפרטי איזה קופת חולים. אם אתה בקופה שלי.
    אני אפנה אותך לרופא אורטופד שלי, שתומך בקנאביס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!