1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיטוף חוויות :)

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י חייזר, ‏3/3/14.

1. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    זה אשכול שבו כל אחד ישתף על החוויה של איזה סם פסיכדלי שהוא לקח ויתאר מה הוא הרגיש מה הוא ראה\שמע ובכלליות איך זה היה לו ועוד :)

2. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אני ישתף חווית של מגוון פסיכלים שלקחתי :)

dmt - עישנתי בפייפ ובשניות הראשונות הכל ניהיה שקט כאילו הפכתי להיות חירש וראיתי דברים מיוחדים כאלה לא בסגנון של טריפ עם סוסי פוני מעופפים
    אלא משהו יותר מיוחד, לא יודע איך להסביר את זה כל הצבעים זזו וכאילו דיברו אלי וראיתי אנשים בתקופות של פעם משהו מאוד מיוחד..
    הדבר הכי חזק שלקחתי עד היום.

lsd - מאוד מהנה, שתיתי כוס מים עם טיפה אחת בהתחלה לא מרגישים כל כך משהו אחרי שעתיים כבר זה מגיע לשיא אתה רואה את המציאות אבל הכל מתעוות
    ונופך להיות צבעוני והקולות משתנים וכשאתה מדבר אתה רואה אדים בצבעים משהו מוזר, אבל כיף.

פטריות - אמניטה מוסכריה לא ניסיתי, גם לא כל כך רוצה לנסות שמעתי שהיא רעילה וצריך לדעת איך לאכול אותה בכל מקרה לא בשבילי.
    אכלתי פסילוסיבין באמסטרדם ממין אטלאנטיס וישבתי בגן רחוק ממרכז העיר עם חברים שנסעו איתי, כולנו אכלנו, בהתחלה הרגשנו שהכל כיף אתה לא מרגיש שום כאב שהרגשת קודם.. הכל מוזר כזה מרגיע ולאחר מכן ראיתי את העננים זזים חלק מהר יותר חלק לאט יותר ולאט לאט הם שינו צבעים קצת
    אחרי זה רק עצמתי עיניים איזה שעה שלמה ופשוט לא רציתי לפקוח אותם זה היה כל כך כיף כאילו הצלחתי לראות את כל הגוף שלי מבפנים.

lsa - לא כל כך חזק.. ראיתי טלוויזיה ונכנסתי למין תסביך כזה למה יש לי חמש אצבעות בכל יד ולא עשר משהו מוזר חחח אבל בקיצור לא יותר מזה, נחמד..

dxm - לקחתי בחו''ל.. מה שאני חוויתי מזה לא היה כל כך נעים, כאבי ראש וכאבי בטן חזקים והכל נראה מוזר כזה חשבתי שיש גשם אבל היה בעצם יום קייצי!

סן פדרו (מסקלין) אני חושב שלקחתי מזה קצת יותר מדי ... כי הטריפ היה חזק אני מוכן להודות שבהתחלה נהנתי אבל יותר מאוחר חשבתי שנדפקתי לכל החיים
    אני לא מגדיר את זה כ''חוויה רעה'' כי זה בעצם היה כיף אבל חשבתי שזה שינה בי משהו לרעה.. עבר לי אחרי חודש בערך..

סלוויה - היו לי מספר חוויות עם סלוויה.. החוויה הכי חזקה היא שעישנתי מ 40X וברגע שהפלתי את הראש ראיתי הכל לבן ולא הרגשתי את הגוף
    לא יכלתי לחשוב עם זה מפחיד או לא כי פשוט לא היו לי מחשבות לא יודע זה היה מוזר.. כשחזרתי להכרה ראיתי דברים מעוותים ומוזרים.

KriShiva אוהב/ת את זה.
  3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    וואלה אז ככה..

אסיד חברי הטוב - כל פעם זה אותו סיפור בתאכלס, אתה מתחיל לשים לב לדפוס מסויים שקיים בכל פרט שתתעמק בו,
    הצבעים נהיים בוהקים יותר, השמיעה מתחדדת, צחוקים, תחושות מוזרות בגוף, חשיבה מוגברת, תסביכים, סרטים, גזירות, תקראו להשפעות האלה איך שתרצו.. אבל קשה לתאר אותם בכתב.

Dmt - וואלה זה אחת הדברים היותר מגניבים שעשיתי.. מרגיש כמו כל הסמים שניסיתי ביחד, רק אמיתי.
    ברמת העיקרון, dmt זה חומר מדהים ומאוד מיוחד, והוא בעצם מגביר את הרגישות של הגוף הגשמי שלנו לקבלת אנרגיה חיצונית.
    הפעם האחרונה שעשיתי dmt הייתה במסיבה לפני שבועיים, עלינו להר עם כמה חברים, עישנו ג'ויינט מלא צ'אנגה מחוזקת ( dmt בעשבים )
    בהתחלה ההשפעה מתחילה לאט, הנשימה מתגברת, הרגשת אופוריה מדהימה ( אבל מאוד אמיתית בשונה מאופוריה של אופיאטים. )
    אחרי כמה שאיפות עמוקות, לבסוף אתה מתנתק ליקום הזה של הdmt, שם אתה מרחף לך לכמה דקות.. בסוף קמתי, והרגשתי תחושה לא מוסברת לרוץ לכיוון מסויים בהר.
    הגעתי לשם, התיישבתי על הקצה של ההר נשארתי שם לאיזה 10 דקות אכלתי הזיות לא נורמאליות על כל הנוף המדהים בקצה ההר, ירדתי למטה והרגשתי טהור, כאילו נולדתי מחדש.
    חומר מדהים זה..

פטריות - הטריפ הכי משוגע מפטריות שהיה לי היה כשאכלתי 6 גרם פטריות באיזה מסיבה, וראיתי דברים שלא קשורים בשום דרך למציאות.
    גמדים, שדונים, קופים, נהרות, שבילים, אנשים שהופכים לדרקונים, פטריות הזויות שצומחות מתחת לעצים, קיצור.. בלאגנים.
    כל זה מלווה בתחושה שכל חלק בגוף שלך רוצה לעשות משהו אחר, וכל דבר נראה לך פתאום נורא מצחיק באופן נורא הגיוני.
    גם זה נחמד ממש.

קאטמין - יצא לי לנסות פעם אחת, ובונא זה חומר לפסיכופטים רציניים.
    מרגיש כאילו הוא שובר לך את הגוף, אבל מכניס אותה לבועה פסיכודאלית בקטע נורא פסיכופטי. הכל נמרח, מתעגל, נמתח..
    אני זוכר ששכבתי על ערסל ואני מסתכל למטה ופתאום אין רצפה, מסתכל למעלה אין תקרה, הכל התערבב לאיזה סלט הזוי כזה של צבעים..
    קיצור, רק אם אתה חולה נפש מדרגה ראשונה אני ממליץ לנסות את זה.

SWAGA אוהב/ת את זה.
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אפשר לשאול איך השגת צ'אנגה ?
    הבנתי שיש את זה בהרבה סוגים של דשא... זה אומר שאם אני לוקח דשא ומייבש אותו ומעשן זה יאכל אחת ?
    הבנתי גם שדמטי טהור זה בכלל גביש, על מה בדיוק נפלו ידיך ?
    מסקרן אותי החומר הזה...

וקטאמין - גם כן, איך לעזאזל השגת את זה ???
    פעם היה את זה לוטרינרים, אבל עד כמה שאני יודע גם הם הפסיקו להשתמש בזה כי סטלנים היו גונבים להם את זה...
    ואיך עשית את הדבר הזה ?
    עד כמה שאני יודע מזריקים את זה... (?)

ודרך אגב - לפותח הפוסט - שיתוף - לא שיטוף (;

עריכה - סתם עוד דוגמה למוח ברמה של כלבלב טיפש, מהסוג שמריץ עניינים בפרלמנט -
    די אמ טי נכלל בפקודת הסמים -
    חומר שמיוצר במוח של חיות ובני אדם בין היתר...
    שיוציאו גם בני אדם מחוץ לחוק וזהו, שיפילו איזה 50 אלף פצצות אטום על העולם יהיה הכי טוב.

#4 woogs, ‏3/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/3/14
  5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    איך השגתי אתה שואל? אחלה שאלה.. חבל שאני לא יכול לענות לך עליה :)
    לשאלה שלך, קאטמין אפשר להזריק, אבל בוא לא נהיה פסיכופטים, לוקחים מעט מהאבקה הזאת, ומסניפים.
    לגבי dmt, יש כמה סוגים של צ'אנגה, ברמת העיקרון צ'אנגה רגילה זה סתם עשבים שלא באמת עושים משהו.
    אם רוצים באמת חוויה עוצמתית, צריך צ'אנגה מחוזקת, שזה על אותו עיקרון כמו בסאלוויה, לוקחים צ'אנגה רגילה, פותחים קריסטל של dmt ומרססים על הצ'אנגה, עושים את זה בעיקר כי לעשן קריסטלים זה ממש לא כיף.
    ויש אותו בריכוז גבוה במגוון רחב של צמחים, אבל אם בא לך לסנטז, אז אני ממליץ שורשים של מימוסה הוסטיליס, מ100 גרם שורשים, תקבל בערך 4 גרם קריסטלים טהורים של dmt.
    בעיקרון התהליך לא ממש מסובך, אבל אם אתה דביל ולא תעשה הכל במדוייק אז אתה יכול בקלות להכין רעל במקום dmt.

KriShiva אוהב/ת את זה.
  6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ללהההה אין לי כוח להתעסק עם זה...
    חשבתי אולי אני יכול לקקטוף קצת דשא ולעשן אותו :monkey-with-glasses

7. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    נשמע מעניין dmt, וואללה ניסיתי רק אסיד כמה פעמים אין לי ממש מה לכתוב על זה מה שג'אנג'ה בול רשם מספיק נראה לי, רק מעניין אם זה באמת היה אסיד או חומר פסיכודלי אחר כל פעם. היו פעמים שהיה טעם ממש מר וכימי לקרטון והיו שבכלל לא היה אומרים שהטעם זה ספידים אך אני לא בטוח בזה, היו קרטונים שהיו עם טעם והרגשתי מרץ והיו שלא הרגשתי זה בטח היה קשור אליי ולאווירה ולא למה שהיה בפנים, לא כזה משנה אולי העיקר נהנתי מזה לפעמים פחדתי גם אבל בהחלט חוויות מגניבות ומשמעותיות בגלל המחשבות המוגברות זה קצת כמו לסכם הכל לפעמים למרות שיש את הרוחניות גם ויש גם רגעים של פשוט אופוריה הכל תלוי לאן תקח את זה ואיך אתה ואיפה אתה חחח
    ולא נדלקתי אף פעם במסיבה מתכנן לעשות את זה בקרוב זה בטח כיף כולם במוזיקה ביחד ואני גם די אוהב טראנס אז נשמע טוב כאילו כל הסט וסטינג כבר מתוכנן בנסוף זה בטבע אין מה לדאוג לרוב (אלא אם כן באה משטרה ואתה עם רכב ואתה חייב לזוז משם) שזה בטח אחד הסרטים הקשים יוווווו

#7 satlabatla, ‏3/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14
  8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קרטונים מרים זה לא lsd.
    פעם הבאה שאתה מקבל קרטון שיש לו טיפה טעם, תירק אותו ישר.
    זה כמו הנייס גיא של האסיד. לקרטונים לא אמור להיות טעם בכלל.

9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אוקיי סבבה, אין דרך ממש לדעת מה יש שם נכון? כאילו אני יודע שיש כל מיני סמים פסיכודלים כמו nbome 2cb וכאלה, תודה בכל זאת כה פעם הבאה יביא משהו טוב:)

10. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    מת לעשות אסיד כבר!
    מקווה שאני אשיג בפסטיבל טיפ כי אני מעדיף לעשות את זה במקום שעם כמה שיותר אנשים.

מה שמצחיק שנראה לי שחוויתי דבר דומה לאסיד לקחתי כמה שאכטות מג'וינט שהייתי באיזה מגה בר בתל אביב, אתם לא רוצים לדמיין מה הג'וינט הזה עשה לי... צבעים חזקים וחדים בצורה מטורפת, שמיעה חדה וחזקה, אנשים היו נראים לי מהירים ופשוט נעלמים, כאילו אם מישהוא היה חולף על פניי הייתי רואה אותו בהתחלה בצורה מאוד חדה ואז הוא פשוט נהפך להיות מהיר ונעלם.
    בהתחלה פחדתי מי זה והרגשתי שאני נחנק במועדון שכל החושים נהפכו ליותר מידיי חזקים אבל אחרי 20 דקות זה פשוט נרגע, זאת הייתה פשוט סטלה שאיאפשר לא לשים לב אליה. אם הייתי צריך לנחש מה היה בתוך הג'וינט הזה הייתי מהמר על הזן lsd, בטח היה מעורבב עם עוד זן שהוא סאטיבה יותר... אוליי אחד מזני ההייז.

ואם את כל זה הרגשתי מג'וינט אני לא רוצה לדעת מה יקרה שאני יקח אסיד :D

#10 deleted4, ‏4/3/14
  11. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    בקיץ האחרון חבר טוב הביא שני קרטונים עם סמיילי עליהם. היה להם טעם מר לאללה. לקחנו אותם בסביבות 22:00, ולא הרגשנו כלום. אחרי שעה יצאנו לגינה. מפה לשם לקחתי מזמרה וקיצרתי קצת ורדים. חבר שלי מצא עוד מזמרה והתחיל לעזור לי. לא יכולנו לשבת, לא יכולנו לנוח רגע. הסתערנו על הגינה עם מזמרות, מעדרים ומסורים. בארבע וחצי בבוקר שאל אותי החבר אם אני רוצה לנוח קצת. כן, אמרתי לו, רק מסיים את העץ הזה. ברבע לשש זרחה השמש והאירה את מה שנשאר מהגינה שלי. מה שהיה ג'ונגל של שיחי נוי ועצי פרי הפך לגן בונסאי. הפיקוסים קוצצו עד הצמרת, ונשארה להם רק כיפה עקומה כזו, כמו של מתנחלים. הורדים קוצצו לשליש ונקשרו ביחד עם העץ אפרסק במן חיבוק מוזר. הבוגונויליה נעלמה כמעט לגמרי. היו עלי בננה בכל מקום אבל לא מצאתי את העץ. בשש ורבע אשתי קמה ומצאה אותנו באפיסת כוחות, עם שרירם מכווצים, שותים קפה שחור בין עשרות ענפים וגזעים מקוצצים. היא הסתכלה על הגינה, לא בטוחה אם היא כבר ערה או לא. מה קרה פה? שאלה. לא יודע, אמרתי לה. לא יודע. את יכולה לעסות לי קצת את הכתפיים?

12. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0

זה כנראה NBOMe ולא LSD!
    בטח 25I-NBOMe או 25C-NBOMe.

אני יודע בוודאות שקרטון שתמול בו LSD לא צריך להיות לו טעם בכלל, אם יש טעם מר אז 99% שזה NBOMe וגם ממה שהבנתי אין מצב לקבל מי זה ממש הזיות של ממש! אוליי דלקה מחשמלת עם צבעים יפים וחדים.
    אנשים חושבים שיש בארץ LSD בארגזים אבל בתכלס... נראה לי יש לרוב הקרטונים פה בארץ 25I-NBOMe כי מלא אנשים שלקחו אסיד טוענים שהם הרגישו טעם מר שלקחו תקרטון.

#12 deleted4, ‏4/3/14
  13. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    תלוי על איזה קרטון אתה נופל יש גם קרטונים בלי טעם בכלל והרבה בארץ אם אני הצלחתי להשיג כמה פעמים אז יש אותם הרבה, ואני די בטוח שיש גם קרטונים בלי טעם שהם לא אסיד כמעט בטוח אבל הם בהחלט עושים את העבודה, אין דרך לדעת ממש מה אתה לוקח אלא אם כן זה בנאדם שאתה מכיר ונדלק איתך ובקיא בתחום ואומר לך מאה אחוז אחי זה אסיד מאה אחוז לקחתי את זה אנשים לקחו את זה זה אסיד, מקווה שאני אפול על lsd אמיתי בקרוב, זה דפוק לקחת משהו שאתה לא יודע מה זה עוד אם אין לו טעם נראה לי איכשהו בסדר, פעם הבאה אם יש לו טעם אני לא לוקח ואם זה באמת nbome זה יכול גם ליהיות מסוכן, אני חושב שכל הפעמים האלה לקחתי אפילו שהיה לו טעם בחלק מהפעמים למרות שידעתי שלאסיד לא אמור ליהיות טעם פשוט כי רציתי להדלק חחחח לא עושה את זה יותר.

#13 satlabatla, ‏4/3/14
  14. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וננראה לי יש מצב מה שעישנת היה עוד איזה תרכובת נייס גאי אולי מרוססת על עלים עם טעם אחר אולי עם השפעה קצת שונה אבל 20 דק נשמע כמו נייס גאי

15. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני מתכוון הכאפה נמשכה 20 דקות... הסטלה הטובה שבאה אחרי זה נמשכה שעה וחצי... וכל זה מ 4 שאכטות.

16. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אה אוקיי מובן טוב אז מגניב שלא עישנת נייס גאי ועישנת איזה וויד מצוין :)

17. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    תרומתי הצנועה תהיה בשיתוף 2 חוויות מפטריות פסילוסיבין באמסטרדם (כבר לא חוקיות לדעתי..)
    הפעם הראשונה הייתה כמו סאטלה ממש חזקה רק ממושכת. משהו כמו 6 שעות. המון צחוקים. המון המון המון צחוקים!
    ראייה חדה כזאת כמו hd (בגלל התרחבות האישונים) צלילים מעוותים.. צבעים חזקים ובוהרים. חמימות נעימה שאתה מקבל מהשמש. ממש כיף
    הפעם השנייה הייתה יותר "קשה". גם המון צחוקים. בלבול.. Hd.. צבעים וצלילים משוגעים. כאילו הזמן נמרח ואין לך כל תפיסה של זמן. והכי חשוב, גם קצת הזיות. אחרי שאכלנו את הפטריות עם חברים חיכינו קצת על הדשא לראות מתי ניכנס ל"זה". כשישבתי על הדשא פתאום קלטתי את האדמה לידי כאילו מסתובבת בספירלה ושואבת לתוכה את הדשא משהו הזוי. אבל אדיר
    ממליץ בחום

18. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    הטעם של הקרטונים נובע בד"כ בגלל הדיו / איכות לא טובה של הקרטון עצמו ולא של החומר שהוא ספג.
    עד שנת 2010 לא היה בכלל NBOMe ב"שוק"... וקרטונים מרים היו הרבה לפני כן. כך שרוב הסיכויים שזה לא NBOMe! או חומר אחר לצורך העניין כי צריך כמות הרבה יותר גדולות מרוב רובם של החומרים האחרים בשביל לקבל השפעה. NBOMe הוא כן פוטנטי בכמויות של ~100 מיקרוגרם אבל שוב הוא לא היה זמין לפני 2010 וכן היו קרטונים מרים ו NBOMe גם נחשב RESEARCH CHEMICAL ובאופן כללי יש איתו בעיות והיו דיווחים על אנשים שמתו מזה או אושפזו וכו'.

מה שקורה עם קרטונים הוא שכאשר LSD נספג על הקרטון, חלק ממנו הופך לחומר דומה לו מאד כדוגמת ISOPROPYL-LSD. הוא בעצם מתפרק למולקולות דומות לו שהן יותר יציבות כי LSD יחסית מאד לא יציב ומתפרק בחשיפה לאור וחום. עכשיו ההשפעה על הגוף של המולקולות הדומות והיותר יציבות היא הרגשה יותר ספידית, ובגלל זה יותר כיוושרירים למשל ובאופן כללי פחות נקייה. מצד שני קרטונים יותר מתאימים לחפירות במסיבה כי יש יתר אנרגיה לרקוד ופחות רוצים ללכת לטיול מסביב :)
    לכן אני תמיד העדפתי לעשות טיפות כי הרגשת הקרטון פחות כיפית לי.. למרות כל זה , כשהיו קרטוני איכות של הופמן עם כמות גדולה של אסיד זה היה מפרק תשושנות.. חזקים וטובים מאד.

ובלי קשר, CR17, אם סטלה של ירק הפכה אותך הייתי נזהר עם אסיד, כי זה לא סטלה אלא דלקה, לא סתם קוראים לזה ככה.. וזה ארוך וזה שונה לחלוטין. ועדיף לעשות עם חברים שאתה סומך עליהם במרחב פתוח וכשאתה מרגיש טוב. וזה נכון לכל דלקה.

וסתם לעניין, דלקה של פטריות היא יותר קצרה של עד 6 שעות בד"כ ויורדת במהרה , מלווה בד"כ בהרבה צחוקים, שינויי תפיסה של מרחק/מימד, יכולה לעשות קצת בעיות בקיבה ומרגישה יותר "טבעית" ופחות "מתכתית" מדלקה של אסיד/2CI/ ושאר המדליקים הסינטטים. ההשוואה היא למנה בינונית מכל סוג..כל דלקה בפעמים הראשונות תגרום לצחוקים מטורפים.. כמו סטלות ראשונות.. רק אחרת..
    לפי דעתי אסיד הוא פשוט הסם המושלם למוזיקת טראנס (על רוב סוגיה), החיבור שמושג בזיווג שכזה הוא פשוט קסום ומאפשר הגעה לקטרזיס/נירוונה/מדיטציה/// פשוט לא יאומן שנוצר כזה שילוב ביקום הזה..אגדתי..

19. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני כמובן בהתחלה יעשה רק שפיץ לראות אם זה באלי טוב... ואז יקח את כל הקרטון, או שעדיף בכלל לקחת חצי לפעם ראשונה?!

כי הג'וינט שהם נתנו לי באמת הצליח להפוך אותי, גם כשעצמתי עיניים המשכתי לראות צבעים ומלא תמונות שלא נדבר על הדז'ה וו שהיה לי.

#19 deleted4, ‏4/3/14
  20. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    ג'וסי מאוד מעניין תודה אחי:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!