1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש בעולם הפסיכדליה עם הרבה שאלות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Beyond, ‏25/9/17.

1. Beyond

Beyond חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,

אני כבר תקופה ארוכה מתלבט אם להתנסות ב-MD.

עשיתי קצת ״שיעורי בית״ על החומר, על אופן הפעולה שלו, תופעות לוואי וכו׳, אבל נשארתי עם שתי שאלות...
    כן הבנתי ש-MD טהור (70%-84%) הוא סם שנחשב בטוח אפילו יותר מקנאביס, טבק ואלכוהול, כל עוד אתה יודע איך לצרוך אותו, אבל ממה שאני קורא ה-MD שנמכר היום בארץ ובכלל הוא לא בדיוק MD ואם כן, לא מדובר ב-MD איכותי במיוחד...

מה שמוביל לשאלה - לקחת את הסיכון ובכלל לקנות את זה?

מעבר לזה, ברמה האישית, כבר 8 שנים שאני לוקח מייצבי מצב רוח (לא מאובחן במניה דפרסיה חלילה, אבל כן יש תנודות קלות במצב הרוח שלי). בעבר (לפני 12 שנים) סבלתי תקופה קצרה מדיכאון וחרדות. כן עישנתי תקופה ארוכה גראס עד ששמתי לב שההשפעה שלו כבר לא כמו שהייתה, יכול להיות בעקבות הכדורים...

עכשיו...
    מה דעתכם? מכירים אנשים עם רקע דומה שהתנסו ב-MD ולא נכנסו לטריפ ארוך של דאון ומצבי רוח ירודים? האם לקחת חומר שאני לא בטוח לגבי ההרכב שלו לגמרי למוח שממילא טיפה ״שרוט״? P:

אשמח לשמוע כל דעה או עצה....

המון תודה :)

2. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    לא מומחה-
    באיזה כדורים אתה משתמש?
    חלקם מפריעים לפעולה של האמדי כיוון שהם מעכבים את קליטת הסרוטונין
    אני משתמש בויפאקס ככדור נגד דיכאון והוא SNRI
    מה שאומר שאני צריך לאכול כמות כפולה בשביל שזה ידגדג לי בכלל (באופן כללי יש לי סיבולת גבוהה בלי קשר)
    אני כן מרגיש דאון ומצב רוח ירוד ביום שאחרי
    אבל מניסיוני זה מאד אישי ולא תוקף את כולם
    לגבי קנאביס אם עישנת תקופה ארוכה יום יום בנית סיבולת ולכן ההשפעה שלו נהייתה חלשה, הפסקה של 3 ימים - שבוע תסדר את זה

3. hoojchoonz

hoojchoonz חבר חדש

לייקים:
    0
    I'm writing in english which I hope is ok. If you are taking an SSRI like prozac or something.. you would have to stop for at least 15 days to get the FULL effects.. from lets say 250mg..or any dosage. The SSRI just blocks the effects.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!