1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זיוף בדיקות מעבדה בטלגראס

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏16/10/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

הדעה שלי לגבי החומרים שמסתובבים בטלגראס לא חדשה לכם, אבל אתמול החוצפה הגיעה לשפל חדש. סוחר שטוען שיש בידיו בדיקת מעבדה לחומר שהוא מפיץ התגלה כנוכל. אחד הגולשים מצא באתר Reddit את אותו צילום מסך של אותה אנליזה שהסוחר פרסם בטענה שהיא שייכת למוצר שהוא מפיץ.

הסוחר בתגובה טען שהטעות נעשתה על ידי המעבדה "אנרגי' קונטרול" בספרד, ששלחה אליו צילום מסך של אנליזה למוצר של ונדור שפעל בדארקנט בשם "טופ גיר" שנבדק לפני שנתיים. שאגב, גם המוצר המדובר נבדק על ידי והוא לא LSD.

אז מה יש לנו כאן?

מעבדה ששולחת דו"חות מעבדה למוצרים אחרים שנבדקו ובכך מטעה את כולם, וסוחר שמפיץ צילומי מסך של בדיקת מעבדה שבוצעה בכלל לחומר אחר שלא נשלח על ידו.

מבולבלים? גם אנחנו.

אני אומר שוב את מה שאני אומר כבר חמש שנים - חברים, אין LSD בדארקנט ואין LSD בטלגראס. תפקחו את העיניים, אל תתנו לאף אחד לרמות אתכם. כל התעשייה הזאת היא תרמית אחת גדולה שמנוהלת על ידי נוכלים.

שבוע טוב שיהיה!

kingstar ו-PotatoCoach אוהבים את זה.
  2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    דווקא אמרו שהריק ומורטי טובים...
    ניסיתי אסיד רק פעם אחת וזה היה ריק ומורטי 180.
    הרגיש לי דיי אמיתי.
    אם מעניין אותך הטריפ רפורט פנה אלי בפרטי.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם ניסית פעם אחת איך אתה יכול לדעת מה זה LSD אמיתי?

יש פה לא מעט שצרכו את הריק ומורטי במשך תקופה והיו משוכנעים שהם צורכים LSD עד שהם ניסו LSD אמיתי. אין שום קשר בין החומר שספוג בקרטונים של הריק ומורטי לבין המולקולה של הופמן.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    שום קשר. בתור אחד שצרך ממנו 9 פעמים עד להכרת ה-LSD25.

5. שמי זרחין

שמי זרחין חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה מה זה משנה?
    אם אנשים לוקחים את הדמוי אסיד שקיים היום בשוק ונהנים ממנו, וממה שנשמע הם חווים חוויה דומה או כמעט זהה למה שמתארים אנשים שניסו אסיד אמיתי. אז מה זה משנה?

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כי אין שום קשר בין ההשפעה של LSD אמיתי לבין מה שנמכר היום כ-LSD. אנשים נהנים גם מאלכוהול. ל-LSD יש סגולות שאין לשום חומר אחר. בין אם ביצירת מוזיקאים פורצי דרך ועד לשינוי תודעה בקנה מידה עצום. LSD מאחד בין אנשים, גורם להם להבין שכולנו בעצם אחד, מה שבפועל יוצר אחדות וחיבור אבסולוטי בין אנשים.

asaf1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!