1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה יהיה עם הכחולים פה בפורום

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י woogs, ‏8/3/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מה יהיה ???

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    בא לי להזמין את השוטרים לשפוך את הלב, לעשות איזה אשכול מיוחד שאליו יבואו כחולים ויגידו מה הבעיה שלהם עם זה שאנחנו רוצים לעשן קצת גראס? שיגידו מה הפאקינג בעיה?!?! ואז נענה להם בצורה מנומסת שאין להם מושג על מה הם מדברים, אנשים פה יביאו עדויות משל עצמם, ונפנה אותם למחקרים, ניתן להם להילחם קצת ולחזור על מנטרות משופשפות שהכתיבו להם יאיר גלר וידידיו, אבל בסופו של דבר ברור לנו שלא יהיה להם מה להגיד :)

ואז נציג את הדיון בחדשות ערוץ 2 :stoned-smiley:

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    זה לא משנה...גם אם תשכנע אותם והם יגידו לך "צודק" ... הם בסופו של דבר היד של הכנסת. הם לא יכולים לעשות הרבה חוץ מלהקשיב לחבר'ה מלמעלה
    שגם את זה הם בקושי עושים אחרי שמבקשים מהם לרדת מרדיפת הצרכנים ולהתמקד בפשע האמיתי..

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה לא מבין שאין להם באמת בעיה איתנו ?
    גם לא עם הסוחרים,
    הם פשוט חלאות אדם שאיבדו את המוסר שלהם והכבוד לחיים.

הם כמו כתבים שעובדים בשביל איזה חברת חדשות גדולה ורק מחפשים את הסיפור הכי גדול, כי כשהם יביאו אותו הם ירגישו גברים, יקבלו שכר יותר גבוה ואולי גם איזה תמונה בעיתון או בטלויזיה.
    הם לא שונים משום עבריין שעובד בשביל מישהו והולך לעשות עבודה רק בגלל הכסף, לא משנה כמה היא מעוותת.
    אומרים להם - לכו לפה, תביאו לי את זה, תעשו לי ככה - 10000 שקל שלכם, פלוס הכבוד שלכם אצלי (המפקד) עולה.

הבעיה היא שכל המוסדות וכל הצורה שבה מתנהל העולם ה"מודרני" היא צורה צבאית מיושנת של היררכיה. בתי ספר, גנים, מקומות עבודה, חברות גדולות, ממשלות - כולם איבדו את המצפון.
    אני מניח שאין עם זה בעיה כל עוד זה חברות, מקומות עבודה ואנשים שבסופו של דבר עוד תכלס תורמים משהו לחברה ולאנושות,
    אבל כשזה מגיע לצבא, משטרה וממשלות - פה דברים נרקבים, האנשים עם הכוח מתייחסים לאותם מוסדות ציבוריים שהם עומדים בהם כאילו זה הצעצוע החדש שקנו להם לחג, ושוכחים שהם שולטים על חיים של אנשים אחרים.
    אין דמוקרטיה, יש היררכיה - ומי שנמצא בראש - מרוויח.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    woogs אם תכתוב ספר, אני הקונה הראשון ;)
    (בקטע טוב כאילו, לא ציני)

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תודה בנאדם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!