1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש בתחום ואסמטי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dobra, ‏8/3/14.

1. dobra

dobra חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים
    אז ככה אני לגמרי חדש בתחום עד עכשיו אני רק חזק בלעקוב אחרי מה שאתם כותבים וכל מיני מחקרים
    בניהם "המדריך למעשן המתחיל" כמובן

כמה שאלות קטנות

א. אני אסמטי דרגת קושי בינוני לצורך העניין - מה ההשפעות של המריחאונה על כל העניין,על מה לשים דגש ולהיזהר ?

ב.לערבב ירוק עם טבק ? ואם כן איזה טבק של סיגריה,דרם וכו' ? (הבנתי שבפעם הראשונה עדיף לערבב 70%-30% לטובת הטבק)

ג.המנוסים שבניכם תתנו בבקשה כמה טיפים איכותיים לפעם הראשונה

המון תודה מראש !:stoned-smiley:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פעם ראשונה לפני שאכלת תפווז שאלת את אמא איך הטעם שלו ומה הוא יעשה לך ?

למה שלא פשוט תעשן ותראה איך זה משפיע עליך ?

3. dobra

dobra חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מבין שלתת עצה למתחיל זה מעל ומעבר בשבילך...אפשר פשוט גם לא להגיב אם אין לך משהו מועיל להגיד.

4. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    מה ש woogs אמר.
    תקח משאף ליתר ביטחון.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תאכל את זה :p

סיגריות אתה מעשן? מאיפה אתה יודע שהטבק לא יביא לך התקף? הגראס הרבה יותר סלחן לגרון מאשר טבק... אם אתה מתעקש לעשן עדיף שתכין באנג קטן (להיזהר שהראש לא יהיה לפסטיק!) ותעשן נקי שאכטה שתיים רק תראה מה זה עושה לך. טוב? טוב :) לא טוב? שלום!

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפי דעתי העצה שנתתי לך זאת העצה הכי טובה שיש, ברצינות

המשפט הראשון סתם היה בדיחה, אבל באמת - תעשן, תראה איך זה משפיע עליך, אם אתה בכלל אוהב את זה...

7. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    לא נראה לי זה חכם לו לדפוק באנג בפעם הראשונה, בגלל שהוא אסמטי.
    לדעתי תגלגל ג'ויינט נקי או עם קצת טבק ותקח שאחטה שתיים, תחכה 10-15 דקות ואם זה לא משפיע תקח עוד קצת.

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני גם אסטמתי
    ואני אגיד לך מה - באנגים רק חישלו לי את הריאות !
    היה עדיף אולי שהיה מכין שמן ריק סימפסון אבל מ-10 גרם פרחים טובים הוא יוציא רק גרם אחד של שמן שזה לא ממש הרבה ...

9. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אני לא אסמטי אז אני לא יכול להגיד מניסיון, אבל אני עדיין לא חושב שכדאי לו לעשן מבאנג בפעם הראשונה בעיקר בגלל שעד כמה שהבנתי הוא לא עישן כלום בחיים שלו.

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכי טוב שתאכל. הכי טוב שכולנו נאכל ולא נעשן קנאביס בתאכלס.
    אבל עם בעישון + אסטמה עסקינן?!
    ג'ויינט או באנג (כמובן שלהתחיל עם ג'ויינט) ללא טבק , לקחת שאכטה, להשתעל קצת. לראות איך ישפיע. בעיקרון הבעיה היא אקט העישון ולא הלאחר מכן -
    במיוחד מאחר וקנאביס עוזר לאסטמה, שכידוע לך או לא אסטמה היא בעיקר בראש.
    שאכטה אחת או שתיים מג'ויינט תגרום לכל מתחיל לכמה שיעולים, אולי לך יהיו כמה יותר. שום דבר רציני אבל.
    משאף אם אתה רגיל, כמובן רצוי שיהיה בקרבתך כמו בכל מצב אחר, כך גם אם תרגיש צורך לאחר העישון.
    (לעיתים ישנה מן תחושת מחנק שאולי תתפרש לך ככזאת שדומה להתקף אסטמה ) . כמו שנאמר, ניסוי וטעייה.

בהצלחה.

11. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    dobra שלום :D

- לא הבנתי האם אתה רוצה לנסות קנאביס לטיפול באסטמה, או שסתם בא לך לעשן בשביל הכיף..
    - אם זה בשביל טיפול אז נראה לי עדיף לך לא לעשן בכלל בגלל האסטמה, זאת אומרת או ע"י אידוי(וייפורייזור) או ע"י אכילה (שמן, עוגיות עוגת גבינה או משהו) !

- אם דיברנו על לעשן, אז אני מקווה שאתה לא נער או בצבא. אם כן אז ההמלצה שלי היא תחכה עם זה עד אחרי צבא!!
    מבטיח לך שזה לא ילך לשום מקום, אבל לא היית רוצה שיפתחו לך תיק ויפגעו לך בהמשך החיים על התנסות ילדותית..:mad:

- אם לא אז ככה: תדע שלך (יותר מלאחרים) עדיף אידוי במקום עישון בגלל האסטמה-זה בלי עשן בריאות .
    - כמו כל התנסות חדשה, הייתי ממליץ לך שבפעמים הראשונות תהיה עם חברים שאתה באמת סומך עליהם וטוב לך איתם. קנאביס משפיע על כל אחד קצת אחרת, על חלק יותר חזק ועל חלק פחות חזק, לכן עדיף גם להיות במקום נעים(עדיף בבית) ולנסות טיפה בהתחלה(שתי שכטות מג'וינט),לתת לזה חצי שעה ולראות איך זה מרגיש לך , אם לא תרגיש כלום , אז תעשן עוד 5-6 שאכטות ככה ותחכה שוב אין לחץ ..
    - תעשה את ביום שיש לך זמן, ואין לך יותר מדי לחצים על הראש.
    - תוודא שיהיה בבית אוכל ושתיה שאתה אוהב (מייבש את הפה ויכול לעשות "מנצ'יז")..
    - אל תערבב עם אלכוהול !!

- חשוב מאוד: לא יודע מי אמר לך 70-30% לטובת הטבק, אבל הוא אידיוט (לא להיעלב) !
    אם כבר אז הפוך ו30% טבק ..
    - עשן של טבק הרבה יותר שורף בגרון,עשן של קנאביס לא שורף אבל מדגדג קצת בגרון-והכל עניין של הרגל..
    - רוב האנשים בעולם לא ממש מוסיפים טבק, יש כאלה שמוסיפים בעיקר בישראל כי זה עוזר לקנאביס להישרף אבל בתכלס זה נובע ממחשבה על -מישקיות-קמצנות-חסכנות- לא נכונה שבסופו של דבר גורמת בכלל לאנשים לעשן יותר..
    - לך יש אסטמה, אל תעשן טבק בכלל, זה ממש לא טוב אחי ..
    - אין שום בעיה לעשן ג'וינט נקי ללא טבק(פשוט תעשה אותו קטן יותר) אפשר גם בבאנג, אבל זה שונה קצת וזה מכשיר עישון שנראה לא טוב-ויש שיגידו מגעיל(אפילו שאני בעיקר מעשן בבאנג)..:smiley_pijp:
    - זו עוד סיבה שהצעתי אידוי בוייפרייזור, כי לא מוסיפים טבק בכלל וגם כי אין עשן ..

מצטער שלא עניתי לפי א. ב. ג. כמו שרשמת, רק עכשיו שמתי לב לזה ... חח
    מקווה שהתיחסתי להכל, תרגיש חופשי לשאול כל מה שתרצה לדעת .

#11 weedberg, ‏9/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/14
  12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    צר לי וידברג הפסקתי לקרוא איפה שהוא אחרי שאמרת שיתפתחו לו תיק פלילי

גם אם יהיה לו תיק פלילי - תפסיקו לאכול את החרא שמאכילים אותכם שזה ידפוק לכם את החיים, התנסות ילדותית וכל השטויות האלה
    אני יצאתי מהצבא, היה לי תיק פלילי וזה לא פגע לי בשום דבר בחיים.

האמת שאתה נשמע לי כמו שוטר או איזה בחור מאל סם עם חלק מהדברים שאמרת פה...

גראס ואלכוהול :headbang:

13. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    Woogs- זה שבחרת לא לקרוא אבל להגיב זה בעיה שלך. אני לא אוכל סרטים שמאכילים אותנו(אני בניגוד אליך רק ישבתי בכלא צבאי על סירוב מתן שתן-"סירוב פקודה לקצין שיפוט בכיר" וכך לא פתחו לי תיק פלילי)..
    -יש לי חברים שזה כן פגע בהם אז למה אתה סתם צועק? לא היית מעדיף שלא יהיה לך תיק? איזה שטויות..
    - אני פשוט כנראה קצת יותר מנוסה, בוגר ואחראי ממך, אם זה נראה לך גורם לי להשמע "כמו שוטר או איזה בחור מאל סם" אז צר לי אבל יש לך בעיות
    -ובכלל, אם אתה לא קורא את התגובה שלי במלואה, אבקש שלא תגיב עליה ועוד בלי בושה תקרא לי שוטר..
    חחחחחחחח

- הבן-אדם לא עישן מימיו ואתה לא מבין למה אני אומר לו לא לערבב עם אלכוהול???כמו שהייתי אומר לכל אחד לא לערבב סוגי אלכוהול שונים ביחד! בטח מי שלא ניסה מעולם, איך הוא ידע איך זה משפיע עליו אם הוא ישתה? זה יהיה סטלה חזקה יותר ואחרת לגמרי

נ.ב
    - כפי שכתב לך כותב הפוסט בעמוד הקודם: כנראה שלתת עצה למתחיל זה מעל ומעבר בשבילך... אם אין לך משהו מועיל (ואוסיף או טוב) להגיד, אפשר גם לא להגיב..:p

#13 weedberg, ‏9/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/3/14
  14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אז סבבה אתה לא שוטר או פעיל של אל סם או משהו
    אבל אל תהיה שמוק ותפחיד את הבנאדם, תן לו להתפרע, תן לו להתנסות - רק ככה לומדים, ולומדים בכיף!!!

15. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    יש רופא באולם?

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הלוואי והיה פה רופא...

17. dobra

dobra חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה חברים המון תודה על התשובות המפורטות והנכונות לעזור !!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!