1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

העישון דפק אותי... עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אננונימי, ‏26/12/17.

1. אננונימי

אננונימי חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם
    אני בן 15 ואני מעשן כבר שנה באופן קבוע... כל הזמן הזה הקנאביס עשה לי טוב ואף פעם לא הרגשתי רע עם זה. היו פעמים שהייתי מעשן איזה פייסל לפני מבחן וזה רק היה עוזר לי !
    לפני חודש עישנתי והרגשתי ממש לא טוב, הלב שלי דפק על 200 וממש אני אפילו לא זוכר מה קרה.. חברים שלי סיפרו לי שרציתי להזמין אמבולנס
    אחרי זה הפסקתי לעשן לשבוע בערך... אחרי זה עישנתי כמה פעמים והכל היה בסדר גמור רק שהשבוע כל פעם שעישנתי קיבלתי את אותה הרגשה... פשוט כאילו אני מתנתק מהמציאות והכל מרגיש מוזר ולא טוב... אני כבר לא מעשן יומיים ואני עדיין מרגיש את הרגשה דומה שהכל מוזר רק הלב שלי לא דופק מהר... אני לא יודע מה צריך לעשות אם ללכת לרופא או משהו.
    אם למישהו יש פיתרון בבקשנ תעזרו לי

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  2. דוד הכיטוב

דוד הכיטוב חבר חדש

לייקים:
    7
    ממליץ לך להפסיק לעשן באופן מיידי ולא לגעת בזה עד גיל 21/22 לפחות המוח שלך לא השלים את ההתפתחות שלו ואתה עושה לעצמך נזק ממש חמור אז קודם כל תפסיק לעשן מייד ואל תיגע בזה בשנים הקרובות.

שתה מיץ פירות טרי תחזק את הגוף תעשה פעילות גופנית מאמין שתוך כמה ימים אתה תרגיש יותר טוב. כמובן אם לא עובר או שאתה מרגיש החמרה במצב פנה מייד לעזרה מקצועית. בהצלחה!

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    דחפו לך נייס גאי אולי.

ותפסיק לעשן בכלל

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  4. doralon

doralon חבר חדש

לייקים:
    3
    כנראה שעישנת משהו לא טוב,
    קודם כל תרגע,זה קרה כמעט לכולם זה מלחיץ ומוזר כמה ימים אבל עובר.
    הגוך כרגע קצת בשוק וצריך לחזק אותו, ויטמינים, תזונה, שינה נכונה וגם ספורט אם יש לך כוח יעשה טוב.
    התחושה תעבור,בנוגע לאם להמשיך לעשן, אני חושב שעדיף שלא ואם בכל זאת כן אז תשאיר את זה ללימודים ורגעים דומים ותחכה עם להישבר בישבות, רק תרוויח!

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  5. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    אין לך בכלל מה לדאוג, קח בינתיים הפסקה תעשה ספורט תישן טוב, תאכל אוכל טוב ושבוע אתה חוזר לעצמך.

אם העישון לא עושה לך טוב אז אל תעשן.

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  6. moishy

moishy חבר חדש

לייקים:
    1
    חכה לגיל 21

7. we need weed

we need weed חבר חדש

לייקים:
    1
    חחח אל תלך לרופא זה בטוח רק תסתבך

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  8. greenknight

greenknight חבר חדש

לייקים:
    5
    לא לעשן לפני גיל 23 אפילו 24 זה מזיק להתפתחות תקינה של המוח !

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  9. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    חחח תשמע אחי אל תקשיב לתגובות פה אנשים לא יודעים על מה הם מדברים.
    אל תדאג פשוט עישנת יותר מידי,קורה לטובים ביותר.
    פעם הבאה פשוט תעשן שאכטה או שתיים
    תראה איך החומר (חזק/חלש) ואיך הוא משפיע עליך ותעשן פחות.
    הגוף שלך פשוט נכנס לחרדות בגלל שעישנת קצת יותר מידי,הכל בסדר !
    תעשן כמה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה ובאיזה גיל שאתה רוצה,כל עוד זה עושה לך טוב.
    תהנה !

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  10. מסתורית.

מסתורית. חבר חדש

לייקים:
    3
    שתוק! אתה סתם דביל.

לא לעשן עד גיל 21 מינימום! אפילו 23

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    היי מה המצב? עברו כבר יותר משבועיים מקווה שאתה בסדר גמור עד עכשיו.
    אני לא יודע מה איתך אבל עדיף לך להניח את הוויד בצד, לעשות הפסקה עד אחרי הצבא ולחזור לעשן אחרי סיום השירות הצבאי (כולה 6 שנים), יש המון מחקרים שמוכיחים שיש פגיעה במערכות הגוף כאשר צורכים וויד לפני גיל 23, בגלל שהגוף עדיין גודל ומתפתח והקנאביס מאט את קצב הגדילה בבני נוער וילדים.
    לא רק השפעה בריאותית יש לקנאביס אלא גם חוקית (כן אני יודע, אתה מעשן בחברת ילדים טובים, במקום שלא נגיש לשוטרים וכדומה) אבל עדיין למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?!
    אם אתה לא מרגיש טוב זה סימן שהגוף שלך מאותת לך להפסיק לעשן, אם אתה ממש סובל כמו שאתה מתאר זאת אז בכלל..

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  12. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    יאלה אז תביא מחקרים שמוכיחים את הטענה שלך

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אנונימי.11 ו-doralon אוהבים את זה.
  14. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
  15. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    ביקשתי מחקר,הבאת לי ספר ועלון מידע של ארגון שזהה לרשות למלחמה בסמים.
    תביא מחקרים אחי.
    http://bjp.rcpsych.org/content/178/2/116.full
    הקלתי עליך והוספתי לך כאן מחקר על שימוש בקנאביס וההשפעות הפסיכולוגיות שלו,רוב ההשפעות הן dose-related זאת אומרת שכנראה בגלל שעישנו יותר מידי/משהו חזק מידי,נכנסו לפרנויה/לחץ/דיכאון (וזה מה שכתוב שם פחות או יותר)
    בכל מקרה,חלאס לבלבל כאן לאנשים את המוח,זה כולה קצת גראס וזה רק צמח.
    תעשנו,תיהנו,תתענגו אבל אל תשכחו להיות עם עמוד שדרה ו2 ביצים בין הרגליים כשאתם מרגישים שזה מוגזם אז תדעו מתי לעצור.

#15 Cannabush, ‏17/1/18
    נערך לאחרונה ב: ‏17/1/18
    אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  16. Mym8a8apie

Mym8a8apie חבר חדש

לייקים:
    2
    שמע, למד להכיר את עצמך ותהיה נאמן לעצמי הזה בכל מחיר. אל תתן לוויד או לכל דבר אחר לשבש לך את הקשר בינך לבין הגוף לבין הנפש. אל תתן לזה לבוא על חשבון יכולות ההכלה שלך.
    אל תקרע את עצמך על זה, זה רק וויד וזה תמיד יהיה שם... לא צריך בכח, יש אנשים שזה פשוט לא מתאים להם גם וזה גם בסדר..
    כמו כל דבר בחיים - אל תתן לזה לגרום לך לאבד את הקשר עם עצמך, ולא בכל מחיר.
    (באותה המידה זה נאמר גם על כל דבר אחר כמו ריטלין או אקמול וכו'), הוויד עצמו לא משנה, אלא היכולת שלך בתור בנאדם להכיר את עצמו ולהבחין מה מיטיב עימו ומה לא , זה מה שמשנה
    לכן - למד את עצמך

ואגב אם אתה כבר מעשן, קח אחריות ותביא משהו איכותי! אל תעשן חרא שעושה לך רע. דע את הזן שלך.
    אולי אתה יותר בנאדם של אינדיקות מאשר סאטיבות לצורך העניין.. חפש זנים מרגיעים שלא מעוררים חרדה ודפיקות לב וכו' (כן, זה יכול לקרות מוויד.. בעיקר מסאטיבות לפעמים, תלוי בבנאדם.. בכל מקרה אין לך מה לדאוג, אבל כן תדאג לעצמך ותשאיר את זה בגדר גבול הטעם הנעים והטוב)

:)

אנונימי.11 ו-asaf1 אוהבים את זה.
  17. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    צודק אחי אבל עדיין קנאביס יש לו המון צדדים חלקם אחלה וחלקם לא. מהניסיון שלי ומההבנה שרוב האוכלוסיה שמסתובבת פה היא בעד קנאביס והמידע שנמצא במגזין מראה על איך לעשן אבל לא מראה איך להתמודד עם תופעות לוואי אחרי עישון, רוב האנשים מדפדפים את הבעיות אבל חלק לא יודעים איך להתמודד.. ואם אפשר למנוע מצבים לא נעימים אז אני פה לעזור..

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  18. אנונימי.11

אנונימי.11 חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים יקרים זה אני מישתמש אחר
    הפסקתי לעשן לבערך שבועיים אחרי שזה קרה ואני פשוט הורדתי במינון של לעשן כל יום אני מעשן בערך רק ימי חמישי וכאלה...
    תודה רבה מאוד לתגובות שלכם מעריך את זה יש מצב שזה היה הזן או האיכות של החומר כי שאני מעשן עכשיו זה ממש לא קורה לי. אני יודע שזה פוגע בהתפתחות של המוח לעשן לפני גיל 25 אבל אני עדיין בוחר להמשיך לעשן אבל במינון מופחת
    תודה רבה לכל מי שהגיב באמת עזרתם לי

19. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אגב שתדע לך גם, לחומרים שמסתובבים כאן (טלגראס,סוחרים ברחוב וכו..),
    יש הרבה יותר סיכוי לתת לך חוויה מחורבנת ואני אסביר לך למה,לרוב החומר גדל בתנאים לא משהו,מדושן בכימיקלים ולעתים גם (רוב הזמן) מרוסס בחומרי הדברה.
    למשל כשהייתי מעשן רפואי (לא של טלגראס,רפואי 100% של קנדוק מבחור שהיה חולה),רק כיף,צחוק,יצירתיות,תאבון,בקיצור איך שגראס אמור להיות, זה היה לפני 2-3 שנים בערך ולא יצא לי לשים יד על חימר איכותי מאז,בזמן האחרון עישנתי מהחומרים שיש בטלגראס וברחוב ואני חייב להגיד לך שזה פשוט חרא ! חרא וזבל ולא יודע איך לתאר לך את זה,עדיף לעשן חשיש ולא את הגראס הזה.
    חוץ מאיזה הרגשה מעורפלת,עייפות וחוסר מוטיבציה,אין כלום (!!!) לא צחוק,לא תיאבון ולא כלום,גועל נפש !
    מתי פעם אחרונה צחקת מגראס?
    אני מנחש שאתה לא זוכר,ולמה אני כל כך נתפס על הקטע של הצחוק? כי הצחוק זה הסימן לשקט הנפשי ולרוגע שהגראס אמור להביא איתו,מה שיש היום זה בדיוק ההפך,תעשן קצת יותר מידי חרדות,לחץ,דפיקות לב מואצות.
    זהו,הייתי חייב לשתף אותך בזה,תדע ותיזהר !

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.
  20. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    להגיד לך את האמת, יש משהו במה שאתה אומר.
    יצא לי לעשן 2 זנים שונים מהטלגראס וזה היה כאילו יש בו עוד משהו ויום למחרת אתה קם עם הנגאובר מוזר כזה כאילו לא עבר הסאטלה, ולרוב יוצא לי לעשן חומר ביתי של חבר (שלא משתמש בחומרי הדברה וגם בדשן) וזה צלול יותר, פחות אינטנסיבי וללא שום תופעות לוואי - כמובן שהוא הרבה יותר חלש אבל גם שמעשנים ממנו הרבה זה לא קורה.

אנונימי.11 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!