1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי מתחילה העונה של הגידול חוץ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏21/3/14.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלןן ח'ברה!
    אז אחרי ניסיון נואש בשנה שעברה לגדל שתילים מזרעים שהוצאתי מקססה והחומר היה ללא השפעה כלל, השנה החלטתי להזמין זרעים איכותיים, דשנים איכותיים, ולהתחיל מחדש גידול חוץ בתקווה שהפעם זה יביא תוצאות!
    החלטתי להזמין את הזרעים Northern Lights AUTO מכמה המלצות.. עכשיו תגידו לי בבקשה, מתי מתחילה תקופת הגידול? לפי מה שזכור לי זה במאי...אני צודק?
    ואיזה דשנים של BIOBIZZ הייתם מציעים לי להזמין? ומה כול דשן עושה ואיך להשתמש בו? תודה לעוזרים!

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אם הזן אוטומטי את יכול לשתול מתי שאתה רוצה.

3. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
  4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    עם זנים אוטומטיים ניתן להתחיל כל השנה, אך מכוון וזנים מסורתיים פורחים באביב ובסתיו, אתמול כבר ניתן היה להתחיל.

5. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    בכל זאת בגידול חוץ הזנים האוטומטיים מוציאים פחות מאשר בגידול פנים, כדאי מאוד לתת לו את התנאים האופטימליים ולא לשתול אותו באיזה יולי אוגוסט, אוטומטי או לא - אתה מצפה ליבול... לא?

6. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    הנה הנה בדיוק עכשיו ! :)

7. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אני דווקא שמעתי שבגידול חוץ יש יותר כמות. בכל מקרה שוקל לעשות את הגידול הבא שלי גידול חוץ, אם זה יקרה זה יהיה לקראת אמצע-סוף מאי, כי לזן שיש לי (ביג בנג) לוקח ס"ה חודשיים-חודשים וחצי

8. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!