1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קיטום יותר מפעם אחת?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י תום, ‏17/6/13.

1. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי לדעת אם מישהו פה נתסה בקיטום של יותר מפעת אחת - האם הוא מצא את זה
    יעיל או שמבחינת הזמן התאוששות וכל זה כבר עדיף שלא לחתוך שוב?

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מטרת הקיטום היא לשלוט בצמיחה. ניתן לקטום מבלי להלחיץ את הצמח יותר מדי, אך השאלה היא האם יש טעם בכך. תזמון הקטימה יותר משמעותי מאשר עצם קיומו.

3. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה מתכוון ללקחת בחשבון מתי הצמח נכנס לפריחה ופרמטרים נוספים שעל פיהם לקבוע אם הקיטום רלוונטי.
    הבנתי נכון?

4. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    סוף חודש ראשון קיטמתי את הראש יצאו שני צמרות פלוס אמצע יוצא שאתה מגדל לעצמך יותר זרועות במרחק קצר מזה שלפני , צריך לתת לו גם זמן להתאושש
    הכל תלוי איפו אתה מקטם ומתי כעיקרון אין בעיה לקטם יותר מפעם אחת קח בחשבון שזה טיפה מעכב לעומת בלי קיטום אבל שווה ...

5. BaZZ

BaZZ קנאביסט

לייקים:
    44
    תלכס 4-5 קיטומים לצמח אפילו 7 בכמה זמן תאריך את הגידול? בממוצע של התאוששות שבוע?
    זה שווה את זה

תכלס לי יש בעיה כרגע ואני קוטם איפה שיוצא עוד ראש ישר עם התאוששות של יומיים בין לבין וזה בגלל הגובה שכרגע אני מגדל גדילה באוהל של יחורים וזה בגלל שהאוהל של הפריחה תפוס כרגע הוא באמצע פריחה
    וזה די עוזר לי הקיטומים זה עוצר את הגובה ומתחיל לצאת מהצדדים עוד ועוד..

דוד גו אוהב/ת את זה.
  6. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    כל עוד הוא בריא ומתפתח זה בסדר פשוט תשלב גם במקומות אחרים לא חייב לקטם רק באמצע ... אני אישית משלב קיטום עם גדילה על הצד .. אחרי חודש קשרתי אותו בזוית 90 מעלות כל הענפים מלמטה עד למעלה יגדלו בצורה שווה כמו חנוכייה ,,הוא מן הסתם מתארך בראש השתיל ומתאמץ לגדול למעלה אז אני מתקדם איתו בקשירה וגם מסובב אותו לפעמים כדי שהענף לא יהיה כלפי מטה אלא ימין ושמאל ככה יותר קל לו לעלות בינתיים כל אלה שמאחורה גודלים כלפיי מעלה

בגדול שיקול שלך
    יותר זמן אבל אתה מנצל גם את הענפים שיש למטה

רוטווילר אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!