1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היתפקד ולצביע למרצ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י THC, ‏27/3/14.

1. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/%d7%a8%d7%95%d7%a6%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%92%d7%9

שמעו אני בטוח שרובכם ראיתם תכתבה הזאת ורציתי לשאול מה דעתכם?
    תקשבו אני חושב שזה אולי אחת הדרכים היותר יעלות לקדם את הלגליזציה
    ולפי מה שאבנתי זה לא דורש מאיתנו יותר מידי רק 80 שקל לשנה וללכת לצביע כדי למקם אותו כמה שיותר גבוה ברשימה של מרצ ( ואולי בבחירות בשביל שהוא יצלח ליכנס לכנסת) אבל בקיצור מה שרציתי לשאול אם אתם הייתם מוכנים לצביע למפלגה רק בגלל הלגלציה למרול שהםיא נוגדת את העקרונות שלי בדברים אחרים אני לא ממש מתחבר למפלגות השמאל אני מרכז? מה אתם אומרים לגלציה זה סיבה מספיק טובה לתמוך בהם? מה איתכם אתם מתקוונים לתמוך?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי - הבנאדם קורא לעצמו "לוחם חופש" או "לוחם צדק" או איזה חרטא כזאת..
    שישאר עני עד כמה שאיכפת לי..

חוץ מזה יש עוד הרבה זמן עד הבחירות לא ?

3. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לא אצביע להם גם לא אם יבטיחו לי שהשמש תהפוך למרובעת

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    כה יש עוד זמן לבחירות אבל בנובמבר יש להם בחירות למקומות למפלגה אתם יודעים לרשות ומקומות וזה... בעיקרון אתה לא חייב לבחור בהם לרשות המשלה רק לסים אותו כמה שיוצר גבוה במפלגה כי למרץ בכול מיקרה יש איזה 6 7 מנדטים על דברים אחרים והם הוא יכנס לכנסת היה לו קצת כוח ואולי אפשרות לשנות

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני לא יתמוך במפלגה שנוגדת את העקרונות שלי רק בשביל לגליזציה

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מעדיף שלא יהיה ליגליזציה מאשר שמרצ תיקבל את הקול שלי.

7. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    כה יש עוד זמן לבחירות אבל בנובמבר יש להם בחירות למקומות למפלגה אתם יודעים לרשות ומקומות וזה... בעיקרון אתה לא חייב לבחור בהם לרשות המשלה רק לסים אותו כמה שיוצר גבוה במפלגה כי למרץ בכול מיקרה יש איזה 6 7 מנדטים על דברים אחרים והם הוא יכנס לכנסת היה לו קצת כוח ואולי אפשרות לשנות

8. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    באמת לא כדי להצביע בגלל זה , רק אם אתה שמאלני כמובן

9. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    מ.. אז בוא מצביע רק לבחירות של המפלגה אם היו מספיק אנשים והוא ידברג מקום רבעי עד שבעי אז בכול מקרה הוא היה בכנסת?! כי למרצ יש לפחות 7 קלות של שמאלנים וככה היה עוד אחד שדוחף את הלגלזציה בלי שנעזור לשמואל
    הקיצוני! ואל תשכחו שגם תמר באה ממפלגה זאת שאני בטוח שכולם פו מערכים תמר ומשה לא יכולים לעשות את השינוי לבד!
    מה שיותר בעצבן אותי זה העניין של הלוחם חופש בחיית הוא עושה את זה כדי להרוויח מליונים =/!

10. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    רק בשביל לגליזציה?!

לגליזציה זה לא נושא אחד. זה לא לגליזציה וגמרנו
    לגליזציה של הקנאביס זה רק הקצה של הקרחון של הרעיון הגדול יותר: מדינה חופשית וליברלית.
    לגליזציה של סמים (קלים או קשים) מייצגת את הרעיון שלכל אדם זכות לבחור במה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה בלי שאף אחד יתערב לו בחיים. חופש
    ואם אתה ועוד כמה חברים "ימנים" או מה שלא תהיו, לא רואים את זה, אתם לא שונים מיאיר גלר וחבריו

ולפני ההתלהמויות, לא אני לא שמאלני. הצבעתי עלה ירוק - התנועה הליברלית בבחירות

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מה הקשר? אני מעדיף להצביע למפלגה ימנית מאשר לשמאלנית.
    כל אחד עם הדעות שלו ואתה לא יכול לשנות,
    אתה באמת רוצה שאנשים יקנו הרואין וישתמשו בו? אתה לא חושב שזה מכה בכלל שאנשים פונים לסמים קשים?

12. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אוי זה פתאט. הוא מבקש את הקולות שלנו כדי להיכנס למרת ולהיאבק בעד הלגליזציה? הכי פוליטיקה של הליכוד מרכז הירידים בשנות ה-80

13. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תן לי להתפרץ לדיון ולשאול אותך את זה - אתה חושב שזה שהרואין נמצא במעמד לא חוקי זה טוב ?

14. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אני שמאלני כעיקרון אבל זה מראה כמה שהמפלגה הזאת נואשת לקולות...לא חושב שלמפלגה כזאת יש באמת השפעה

15. Guy

Guy חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים אל תהיו פראיירים. על מי האינטרסנט הזה בא לעבוד?
    אז נגיד שהוא יכנס לכנסת, עוד קול אחד זה מה שיעשה את ההבדל?
    נו באמת בכנסת אנחנו שנות אור מלגליזציה, ואיך לא נהיה? תראו כמה בורות יש בישראל,
    רוב האזרחים עדיין מאמינים לשקרים שהפיצו עוד לפני עשרות שנים, הם בחיים לא יסכימו לזה.
    דעת הקהל נגד! תפנימו את זה
    צריך להוציא את האמת לאור ולהפריך את השקרים. זה ייקח עוד כמה שנים אבל זה יקרה אל דאגה.
    לא צריך להאמין לשטויות האלה, לא יהיה פה קיצורי דרך.

16. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה חושב שהרואין במעמד חוקי זה טוב?

17. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0

קודם אני לא ימני יש לי המונה פשוטה שאומרת שאם אמא של חייל משלנו תבכאה על הבן שלה או אמא של פלסטני אני מעדיף של פלסטני
    אני לא רוצה לתת לגגטימציה לאנשים שרוצים לפגוע בנו
    אבל בחיית מה הקשר בין זה ובין לבראליות ??
    מה קשור וזה ומה קשור הסמים הקלים הוא הקשים שאני רוצה לעשן אני חושב שכול אדם יוכל לכניס לגופו מה שעושה לו טוב
    כול עוד או עדין לא איבד את השקול דעת שלו ואני חושב שסברה תהיה טובה בהרבה מגיד שארואין לא חוקי או כן
    אז רצתי לשאול יש מפלגת מרכז לבראלית ?
    ואתה יכול להיות ימין שמאל מרכז אף אחד פו לא יתעלם ממך בגלל הדע שלך

לא יודע שאלה קשה
    לא יודע אם היא נואשת קולת או שהוא נואש לכסף כול אדם יכול להגיש מעומדות לתמודד לראשות כול מפלגה! ותשמע בחירות אחרנות היו להם 6 מנדים זה מכובד ביותר

18. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    נכון אבל... קצת הגזמת.
    אנחנו חיים במדינה של 'הרבה' בעיות, אי חוקיותו של צמח הקנאביס היא אחת מהן.
    יש כף מאזניים, אם יש לך יותר מה שאינך מסכים עם המפלגה מאשר מה שאתה מסכים איתה, סביר להניח ואפילו נכון יהיה אם לא תצביע.
    אבל אם זאת תהיה מפלגה שיש לך איתה יותר דברים במשותף מאשר אלו שלא, אז תצביע לה מן הסתם.
    ליגליזציה היא דבר רציני, אבל לא אצביע למפלגה שרוצה ופועלת למסירת ביתי לערבים, בשביל לגליזציה.
    מקווה שזה מסביר את העניין.
    אגב אתה יכול לראות שנושאים מסוימים מחברים בין ימנים לשמאלנים כמו עניין יוקר המחיה, שלטון הטייקונים עד כלכלת חייך והקנאביס :)

#18 dwarfskiller, ‏27/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/14
  19. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    לא הולך להצביע להם

20. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    מצטער אבל את המדינה לא מוכרים למרץ. בטחון המדינה חשובה יותר מאשר צמח, מרגיש יותר בטוח שהמדינה תחת הפיקוח של ביבי ולא איזה ארגון תומך שמאל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!