1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התנסות..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י kushfor, ‏3/4/14.

1. kushfor

kushfor חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום:)
    אני ו2 חברים חושבים להתנסות בקנאביס, אחד מאיתנו ניסה כבר כמה פעמים חשיש אבל אמר שלא השפיע עליו כל כך ויש לנו כמה שאלות.
    1)גרם של ירוק יספיק לשלושתינו או שצריך יותר ולכמה זמן בערך? (עושים בבאנג)
    2)מה אמור להיות היחסים בין הטבק פארש לגרם ירוק?
    3)נגיד וקיבלתי את הגרם, איך אני מקסס אותו בלי הגריינדר הזה? מה אני צריך לעשות איתו\להוציא ממנו וכו'...

-כל טיפ והסברים לפעם הראשונה יתקבלו בברכה, תודה רבה!;)

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    גרם אמור להספיק ל3 אנשים לישיבה אחת ולא ממש ארוכה, אבל אם זאת פעם ראשונה שלכם אולי זה יספיק לכמה שעות טובות ...

יחס טבק לירק - עניין של העדפה לגמרי ..
    אני הכי אוהב לשים קצת טבק נקי בהתחלה של הראש כי הרבה פעמים כשאתה ממלא ראש חלק מהחומר נופל ישר למים עוד לפני שהדלקת, אז אני שם קצת טבק לסתום את החור ואז אני שם או 100% ירוק קסוס עם קצת טבק בסוף, או שאני קוסס את הירוק עם ממש כמה פירורים של טבק - בערך 10% וממלא עם זה את השאר, לרוב אני מעדיף את השיטה השניה .

קח את הפרח ותתחיל לפרק אותו אם האצבעות לגושים קטנים בתוך דף (קפל את הדף ל4 ככה שבאמצע שלו יהיה לך שקע - מה שנקרא דף של קססה),
    אחרי שנשארת רק עם הגבעול (שאותו כדאי לך לשמור באוסף גבעולים ולעשות מהם יום אחד שמן או משקה כלשהו) - תאחד את כל הירק שבדף לנקודה אחת - קח מספריים חדות וקטנות (זה השלב להוסיף טבק אם בא לך), תקפל את הדף ככה שכשתגזור לא יעופו לך חתיכות של ירק כי זה קורה ופשוט תתחיל לגזור את הירק עד שאתה מגיע לרמה שאתה רוצה - כמעט כמו אבקה ...

3. kushfor

kushfor חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! אז בקיצור לשים רבע סגריה על גרם ולשים קצת טבק בהתחלה של הראש כדי לסתום?
    ואפשר לשאול מה מיוחד בבקבוק אלוורה כדי להכין באנג? (סליחה על הבורות פשוט אני לא כל כך מבין בזה)
    ומה יותר חסכני באנג או ג'וינט?

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בקבוק אלוורה טוב כי הוא קשיח ולא צריך לעבוד עליו חוץ מלדחוף מבחנה, וגם יש לו שקעים כאלה בדיוק איפה שצריך לדחוף אחת..
    באנג

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בחייייים אל תעשנו גרם לשלוש אנשים!!!!
    אני ועוד שתיים עישנו ירוק (רפואי אז אני לא הכי בטוח לרגיל) משהו כמו חצי גרם לשלוש והפיל אותנו.
    תנסו קודם חצי גרם לשלושתיכם ומקסימום תעשנו עוד.

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אהה כן שכחתי להגיד - תתחילו במנות קטנות
    תמיד אפשר להתקדם ולעשן עוד אבל אתה לא יכול לבטל את מה שכבר עישנת ..

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בדיוק, לפני שבוע בול הקאתי את הנשמה בגלל צירוף של עישון יותר מידי וזה שהייתי חולה...

8. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    קיבלתם פה כבר תשובות, אבל הנה השני סנט שלי לשאלותיכם:

1. יספיק בהחלט, לדעתי גם ליותר מישיבה אחת אם אתם בפעמים הראשונות.
    2. אין "אמור". אם אתם מעשנים סיגריות/טבק ברגיל יהיה לכם יותר קל.
    אני ממליץ על 50-50 בתור התחלה. תראו איך זורם ותוסיפו לפי הצורך לכאן או לכאן.
    כמובן שכמה שפחות טבק עדיף מבחינה בריאותית, אבל זה נושא אחר.
    3. עם הידיים, או מספריים. בגדול - ככל שהקססה תהיה קצוצה דק יותר והגראס יהיה
    בפירורים יותר קטנים זה טוב יותר, אבל כמובן לא בהגזמה (לא צריך אבקה..)

תתחילו מראשים קטנים/קססה עדינה ותראו איך זה הולך.
    ביננו, בשלב כזה או אחר גם ככה תעשנו את הכל,
    וכמו שכבר אמרו פה מעלי -
    להחזיר את מה שעישנתם אי אפשר. לעשן עוד לעומת זאת תמיד אפשר.

תבלו :)

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ואני ממליץ בכלל להתחיל לעשן בג'וינט ולא בבאנג. למה לקרוע את הגרון בניסיון הראשון? נסו בג'וינט ועברו אח"כ אם זה לא חונק לבאנג.

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה יודע, אף פעם לא הרגשתי הבדל ברמת החנק בגרון בין ג'ויינט לבאנג ..
    קודם כל - הוספת טבק תמיד הופכת את החוויה ליותר קשה לגרון.
    דבר שני - וזה אולי רק אצלי ככה אני לא יודע - אבל יש צורה לעשן שאין סיכוי בעולם שתחנוק אותך, גם בג'וינט וגם בבאנג - וזה לקחת שאכטה גדולה של אוויר בסוף השאכטה האמיתית ולהחזיק בריאות כמה שניות, כשמעשנים לאט הרבה יותר עשן נספג בגרון ולא בריאות ובגלל זה נחנקים ..

11. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    שמע ווגס, כשהייתי בגילך (אולי קצת פחות, לא ניכנס גם לדיון על הגיל בו התחלתי לעשן) הייתי מוריד באנגים עם האף. כן, עם האף - לא בצחוק. היום אני לא יכול להוריד חצי ראש. יש הרבה, במיוחד כאלה שלא מעשנים סיגריות, שקשה להם עם באנג. אני לא ממליץ להתחיל עם באנג, כי גם השיטות שאתה מתאר עובדות יותר לבעלי ניסיון ולא למתחילים ומתנסים. מה רע בג'וינט?

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    למקרה שאתה שואל ברצינות - אין הרבה דברים רעים בג'ויינט...
    האמת שגם הרבה פעמים אני יותר אוהב את ההשפעה שלו כי היא יותר ארוכה וטריפית, אבל אני תמיד מרגיש שאני מבזבז חומר בג'ויינט...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!