1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה אפשרי?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י פישי, ‏5/4/14.

1. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    האם זה אפשרי להשאיר את הצמח בזמן צמיחה לכמה שנים (בזמני תאורה) ורק אז לעבור להפרחה?
    מה יקרה יהיה הרבה יבול? אם כן למה לא עושים את זה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תשמע תאורטית זה בהחלט אפשרי ואני בטוח שיש אנשים שעושים את זה, אבל יש כמה דברים שעלולים להוות מטרד במיוחד בגידול פנים:

1. צפיפות - יש סיכוי טוב שתתפתח בעיית מקום, גם אם יש מקום זה עדיין יהיה ממש לא נוח, אחרי כמה שנים
    הצמח מסוגל להגיע לגבהים מדהימים ככה שיהיה צורך בחדר מרווח בשביל לתת לה להתפתח כראוי.

2. תאורה - אם הצמח ימשיך לגדול לממדים עצומים ואתה רוצה לתרגם את הגודל הזה ליבול תצטרך להשקיע במנורות
    מכיוון שמנורה אחת של 250 או 400 בטוח לא תספיק לכל הענפים שמה.

3. נעילת שורשים - בניגוד לגידול חוץ בגידול פנים מצע הגידול מוגבל בתוך כלי מסוים שנע בין 5 ליטרים עד 50 ליטרים ויותר.
    גידול צמח קנאביס למשך כמה שנים עלול לגרור מצב שבו אין לשורשים עוד מקום להתפתח דבר שעשוי לפגוע בצמח

4. הימור - גם למגדלי קנאביס עתירי ניסיון קורה לפעמים שצמחים מתים/נובלים - כשמגדלים נניח 3-4 עציצים במחזורים קצרים
    אז לא קרה כלום אם מידי פעם אחד הצמחים הולך קפוט - אבל אם אתה שם את כל הביצים בסל אחד, למשך פאקינג כמה שנים
    זה באמת יכול להיות לא נעים אם פתאום יש איזו בקטריה באדמה או כנופיית חרקים אלימה שנופלת על הגאנג'ה שלך...

אני בטוח שיש עוד סיבות שלא ציינתי אבל אני חושב שבעיקר בגלל הסיבה הרביעית במדינת ישראל הרעיון הזה לא מומלץ - עדיף
    שמגדלים יעשו מחזורים קצרים ויהנו ממה שזה נותן, אין מה לעשות אבל גידול קנאביס בארצנו הקטנה זה משהו שעדיין רחוק
    מלהיות בטוח...

לי באופן אישי יצא לראות כמה צמחים אם שנכנסו לפריחה אחרי שנה פלוס של גידול, היו כאלה שהביאו יבול מרשים ביותר אבל
    היום גם צמחי אם שעם כל הגודל שלהם לא הניבו באמת משהו משוגע ששווה את ההשקעה לטווח ארוך, אבל מצד שני מדובר
    פה שצמחי אם שלקחו מהם ייחורים על בסיס חודשי/דו-חודשי ככה שזה לא בדיוק אותה סיטואציה כמו שאתה מתאר...

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אפשר עקרונית לעשות את זה גם בחממה עם תוספת תאורה רק בחורף...
    או באלסקה - שאני לא חושב שיש שמה יותר מ8 שעות חושך אף פעם.. יש איזור מסויים בשנה שיש להם 22 שעות אור

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כי החישוב בגידול פנים הוא לפי מטר רבוע.
    אם אתה מחפש כסף או לחסוך בסיכון אז אתה תשים 8 צמחים במטר רבוע אבל אם יש לך זמן בשפע אתה יכול לחכות שצמח אחד יכסה את המטר רבוע, ככה או ככה תקבל את אותו היבול.

מה שאנשים עושים בשביל לקבל מפלצות זה להתחיל את הגידול במנורות בזמן שבחוץ זה תקופת פריחה ואז שבחוץ מגיע שלב הגדילה הם מוציאים את הצמח ויש לו עוד חצי שנה לגדול בחוץ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!