1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סרטון קצר וסיפור שלדעתי כולם יאהבו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י woogs, ‏7/4/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סרטון קצר וסיפור על מגדלי הגראס והאופיום של סיני שלדעתי כולם יאהבו

סליחה על הפירסום הכפול (הפוסט הופיע בנושא - 'אופיום' וחשבתי שאם אנשים לא יקשרו את זה לאופיום יותר יראו את זה, וגם יאהבו)

אז - מתוך הנושא על האופיום -
    הנה הלינק לסיפור של צור שיזף על הבחורה עם העקרב ועל הבדואים שמגדלים אופיום וגראס בסיני
    http://shezaf.net/עיתונות/משימות-מיוחדות/מגדלי-האופיום-של-סיני.html

והנה הסרט הקצר שלו
    חח הבחור מצחיק, הוא נשמע כמו אחד מהכתבים האלה של הסרטי טבע הבריטיים [:
    הרג אותי איך שהוא הגיב אחרי שהוא לקח שלוק מהתה אופיום [:
    [video=youtube;mDYAIuMXcss]https://www.youtube.com/watch?v=mDYAIuMXcss#t=105[/video]

#1 woogs, ‏7/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏7/4/14
  2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אופיום זה סם של נרקומנים

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    ולמנהלים בבקשה להעביר את זה לפורום פסיכדיאליה!

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני מצטער ידידי אבל להגיד משפט כמו 'אופיום זה סם של נרקומנים' (למרות שלא ניסיתי) זה בערך כמו להגיד 'דוברמנים הם כלבים של הנאצים' ...
    אין פה שום נקודה באמת חוץ מסטיגמה ...
    זה כמו שתגיד שאספירין זה סם של חולי לחץ דם ...

הנושא המפורסם פה פורסם אך ורק למטרת ידע וחינוך כי המפרסם חשב שמישהו אולי יאהב את זה,
    אם מישהו לא אוהב את זה - זה בסדר גמור מבחינתו, אבל אין צורך בהערות מיותרות כאלה.

חוץ מזה הנושא פורסם פה כדי לגרום לכך שאולי יותר אנשים יראו אותו מאחר ולא הרבה נכנסים לפורום פסיכדליה, ובסרטון ובכתבה מדובר גם על גידולי הגראס שפעם היו מאד נפוצים בארץ, ואנשים שיצא להם להתקל בגראס הזה יכולים לראות בכך משהו נחמד .

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אין סם שלא ניסיתי, ואין מה לעשות אופיום זה סם של נרקומנים. כמובן שזה דעתי ויכול להיות שמי שרואה אותי מעשן כל היום חושב שאני נרקומן.
    ואני מצטער אם פגעתי בך אבל לא ממש ברור לי למה אתה מתכוון ב" אבל אין צורך בהערות מיותרות כאלה". האם אתה מתכוון להודעה הראשונה או השנייה?
    ולגבי זה שאתה מתחמן אנשים להיכנס (אם הייתי רואה אופיום לא הייתי נכנס) זה לא בסדר, מי שרוצה לדבר על סמים אחרים יכול לעשות את זה בפורום פסיכודיליה ומי שלא רוצה זה זכותו ועליך לכבד את זה.

קח בקלילות.

6. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אף פעם לא בדקתי על זה יותר מידי לעומק
    אבל זה לא ממכר ולא בריא?

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    - @פישי אין לי מושג אחי בחיים לא ניסיתי ...
    אומרים שזה ממכר,
    לא בריא ? אני לא יודע - לכל מטבע יש 2 צדדים..
    תקרא את הסיפור שלו ותגיע לקטע עם העקרב ואז תבין על מה אני מדבר ...

- @הבורח - תעשה טובה עזוב אותי בשקט ..

#7 woogs, ‏7/4/14
  8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה מאוד ממכר ולא בריא! זה בעצם הירואין.
    וwoogs מישהו בכלל דיבר עליך? אני מדבר על אופיום ועל זה שזה נושא מחורבן לשים פה, אם אתה לא רוצה לדבר על זה אל תפתח על זה פוסט.
    ואני חוזר ומבקש מהמנהלים לשים את זה בפורום פסיכידיאליה, מדובר בהכשלה כל עוד זה פה. ועל הדרך אם אפשר גם לערוך את הכותרת המטעה.

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תעלה למעלה ותראה שערכתי את הכותרת עוז מזמן זה פשוט לא השתנה בפורום עצמו ..
    ואף אחד לא שאל מה דעתך על הנושא וכמה הוא מתאים או לא מתאים,
    וזה לא שאני לא רוצה לדבר על זה, אני לא רוצה שאתה תדבר על זה ..
    ואופיום והרואין זה ממש לא אותו הדבר...
    זה כמו להגיד שקפה, וקפאין טהור זה אותו הדבר וגם לא בדיוק ..
    אופיום זה חומר שמופק ישירות מצמח הפרג, הרואין זה חומר שעבר כמה, כמה וכמה תהליכים כימיים כדי לזקק ולטהר חומר שהוא בערך פי 1000 יותר חזק מאופיום.

בקיצור, אם אין לך משהו חכם להגיד - עשה לנו טובה ואל תגיד

פישי - כן אחי - לפי מה שאומרים זה סם מאד ממכר, בגלל שהוא עושה לך כל כך טוב אתה עלול להגיע מהר מאד למצב שאתה רוצה וצורך אותו כל יום ואז אתה מתמכר, ואז יהיה לך מאד מאד קשה להפסיק לצרוך אותו כי זה ישפיע עליך גופנית,
    גם סיגריות דרך אגב, כל מי שאי פעם היה מכור קשה לסיגריות וניסה לללכת 'קולד טרקי' (להפסיק בבת אחת) יודע שבימים הראשונים להפסקה מרגישים חרא - כאבי ראש, שיעולים, קשיי נשימה וכו וכו' ..
    זה הגוף שמנקה את עצמו מהצטברויות של פסולת.. אחרי שבוע בערך זה עובר ואחרי חודש כבר אין יותר השתוקקות לעשן שוב ..
    ההתנקות מהגוף של אופיאטים ככה שמעתי כוללת - כאבים בכל הגוף, קשיי שינה, רעידות, בחילות, הקאות ושלל דברים לא נעימים. אבל אם לא תגיע למצב שאתה מכור כמו קופיף אז לא יהיו לך הסימפטומים האלה מן הסתם ..

יותר מזה -
    הפוסט הזה לא בא להמליץ למישהו להשתמש באופיום או אופיאטים,
    זה בסך הכל סיפור וסרטון קצר זה מה שזה !

#9 woogs, ‏7/4/14
  10. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תעלה למעלה ותראה שביקשתי מהמנהלים לא ממך.
    ו
    זה בסדר אף אחד לא שאל אותך. וכל עוד אתה לא המנהל אני ממליץ לך לסתום את הפה.
    זה כמו להגיד שחשיש וגראס זה לא אותו דבר! אבל אתה בטח יודע יותר טוב מכולם אפילו שלא השתמשת בזה.אידיוט.

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הרואין זה לא חומר שעבר כמה וכמה תהליכים כימיים.
    עבר תהליך כימי אחד וגם מאוד פשוט.
    פשוט כמו לתבל סלט.

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אגרונום זה לא כזה פשוט כמו לתבל סלט, זה מצריך ידע לפחות בסיסי בכימיה וציוד מעבדה .
    בכל מקרה זה חומר חזק בערך פי 1000 מאופיום.

13. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    1. זה בהחלט סרטון ונושא מעניין.
    2. ההתמכרות למורפיום/הרואין וכו׳ הרסנית מכיוון שהקולטנים במח שעליהם משתלט החומר נהרסים ונזק נגרם, ומכך גם הצורך להעלות המינון כל כמה שימושים, בשימוש ממושך הנזק הוא בלתי הפיך גם אחרי גמילה. בנוסף לזאת חומרים אחרים שאמורים להיקלט באותם קולטנים ולאחר מכן להתנתק אינם נקלטים בכלל או שיש פחות קולטנים וההשפעה הרבה יותר נמוכה ובכך מתבטא הנזק.
    3. אלוהים ברא את הפרג לשימוש האדם כמו גם הקוקה, הפיוטה וחומרים טבעיים רבים אחרים, בצורתם הטבעית הם צמחי מרפא שנועדו לסייע נגד הפרעות, פציעות, ומחלות שונות. לדוגמא הקוקה בצורתו הטבעית שאגב גדלה בהרים הגבוהים נועדה לסייע בנשימה והעברת החמצן למח.
    השימוש המסורתי הוא ע״י לעיסת העלים כמו הגת, היום מזקקים את זה בתהליך כימי מגעיל ומוכרים את זה למשתמשים שהריריות שלהם נהרסות בגלל אותו חומר כלורי כלשהו שמגבש את החומר ואותו טוחנים לאבקה (במידה ואני לא טועה).
    בא אדם עם ראש תמים ועסקי או מלוכלך ועסקי תחליטו אתם, ריכז את החומרים ומכר ללקוחות שהפכו לעבדים לחומר ועכשיו הם כסף בטוח והכנסה קבועה.

#13 dwarfskiller, ‏7/4/14
  14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    woogs,
    אפשר ללמוד כימיה ולקרוא לזה תהליך של אצטילציה בעמדות בהם יש קבוצות הידרוקסיל.

אפשר גם לקרוא לזה עירבבתי קצת חומץ עם האופיום. לא צריך מעבדה ולא צריך מכשור. מדובר בתהליך כימי שכל אחד יכול לעשות בבית.
    יותר פשוט מתהליך של איזון חומציות במים.

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה אומר ..
    האמת היא שאין לי ממש מושג איך עושים את זה אני רק ידעתי עד עכשיו שזה כרוך בתהליך כימי שמצריך חומרי מעבדה (למרות שיש חומרי מעבדה שאפשר להשיג בסופר ... )

בכל מקרה - הרואין זה חומר כימי, מלוכלך (טוב נו - הוא טהור, אבל מלוכלך מהבחינה שהוא היה צריך לעבור את כל התהליך... הרי אף אחד לא רוצה לאכול 300 גרם אבקת פחמימות ו20 גרם אבקת חלבונים לארוחת בוקר - הוא רוצה חביתה..) וחזק פי 1000 בערך מאופיום.

בנימה זו אפשר להגיד גם - שהמים בארץ מטונפים, לא ממש ראויים לשתייה ויחסמו לכם את העורקים ויתנו לכם אבנים בכליות
    שב-50% ממוצרי המזון שיש בסופר יש שומן טראנס שיגרום לכם התקף לב
    הירקות מרוססים בקוטלי חרקים חזקים,
    באדמה יש מתכות כבדות שעוברות לצמחים (אני יודע שזה נכון ב100% לגבי זרעי פרג - הם מכילים כמויות מטורפות של קדמיום)
    וכו וכו'

אני רק אומר

16. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה נבל אמתי שאתה מנסה להסביר שיש הבדל. אין שום הבדל!
    למה אתה מנסה לדחוף לאנשים שאופיום זה דבר טבעי וטוב? רק רשע היה עושה דבר כזה.
    וזה לא םי 1000 יותר חזק, יא חתיכת שקרן! תפסיק כבר לדבר על סם שלא עשית בחיים כאילו נולדת איתו ביד.

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה יודע מה אתה צודק,
    זה אידיוטי מצידי לבוא ולהגיד משהו כמו - הרואין חזק פי 1000 מאופיום, כשאף פעם לא עשיתי לא את זה ולא את זה ...
    צודק.

אבל זה נאמר בתמימות ולא ממקום של לרמות אנשים, תפסיק אתה להיות כזה שחור לבן...
    לפחות אני יודע להודות בטעות שלי..

18. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    אתם מזכירים זוג נשוי...:smoking-smiley-face

19. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אל תתערב ! [;

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!