1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שעות אור שמש הצמחים צריכים לקבל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏3/9/13.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן לכולם, אז נכון לכרגע מתוך ה-18 שתילים שהיו לי בהתחלה נשארו לי 8, השאר לא שרדו, אך ה-8 האלה כבר מתחילים להגיע לגדלים רציניים בתוך כוסות קפה וכבר צריך להעביר אותך לאדניות...
    קניתי 8 אדניות של 10 ליטר, שמתי בהם אדמה והכול, בניתי להם כלוב גדול (מסגרת עץ מכוסה בכיסוי נגד חרקים [ובמיוחד נגד החתול שלי xd ] ) אבל יש לי בעיה אחת רצינית ביותר..
    כול עוד הם קטנים ובכוסות קפה אז אין לי בעיה לשים אותם בגג אצלי במרפסת.. אבל כשהם יתחילו לגדול קצת וכשאני יעביר אותם לאדניות אז הם כבר בולטים לעין לחלק מהשכנים ואם להסתכל טוב ניתן יהיה אפילו לראות אותם מהרחוב עצמו..

עכשיו מצאתי מקום אצלי במרפסת, נקודה ספציפית אחת, שיש עלייה שמש ישירה בין השעות 14:00-18:00.. יעני 4 שעות של שמש ישירה.. אני כרגע לא רואה פשוט אופציה אחרת, אין לי מקום אחר בו אוכל לגדל אותם כך שאנשים לא ייראו...
    האם 4 שעות של שמש ישירה זה מספיק? כמובן שמהלך כול היום יש אור במרפסת, אך אין אפשרות לשמש ישירה על הצמחים בשעות אחרות..

השאלה שלי - האם זה מספיק? האם 4 שעות שמש ישירה יספיקו בשבילם?
    תקחו בחשבון שאני מבין שזה לא יהיה אולטימטיבי, אבל פשוט אין לי ברירות אחרות.. כול עוד הם ימשיכו לגדול ולא ימותו זה כבר טוב לי..

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כן זה יספיק על עוד הוא מקבל גם שמש לא ישירה בשאר היום.

3. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    וואי מעולה ממש הרגעת אותי! כן המרפסת שלי מוארת במהלך כול שעות היום! יששש אז ממשיכים בגידול d:

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בכל מקרה ברגע שהתחלת אתה ממשיך. לפחות תשכיל לפעם הבא.
    דרך אגב אין לך מקום לגדל בבית או שזה עיניין של כסף?

5. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    גם וגם אחי אבל בעיקר כסף.. מקום אפשר למצוא אבל להשקיע 1000 שקל זה קצת מוגזם...

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תראה להשקיע 1000 שקל ולקבל בתמורה איכות וכמות נראה לי שווה.
    בשוק היום גרם אחד עולה 80 שקל אז בשביל כמה גרמים אתה יכול
    לסדר לעצמך שקט נפשי לזמן ארוך.
    בכל אופן בהצלחה ותמשיך לעדכן אותנו.

7. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אחרי שנקצור את היבול (שאני מקווה שיהיה) של עכשיו, אז כבר נחשוב בקשר ללקנות את כול הציוד הזה :)
    תגיד אחי שאלה אחרונה.. לקראת תחילת נובמבר (חודשיים וחצי מרגע השתילה), לדעתך הם כבר יהיו מוכנים לקציר? הם גדלים מיום ליום...

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    קשה להגיד מתי זה יהיה מוכן כאשר אתה מגדל בחוץ.
    מה שכן כדאי לך לחכות עד שיבשיל לגמרי.
    בהתחלה הפרחים גודלים וגודלים ואז הם מפסיקים ותוך בערך 3 ימים הוא יוציא את כל הthc והcbd.
    זה יהיה נראה לעין כי כל השערות הלבנות יהפכו לחומות.
    בשום אופן אל תקטוף לפני שזה מוכן לגמרי כי אתה תפגע קשות באחוזי הthc והcbd

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!