1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כאבי רגליים בעקבות בעיה אורתופדית - יש סיכוי לקבל?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י sba, ‏6/5/14.

1. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי בעיה בשתי כפות הרגליים הנקראת tarsal coalition מוזמנים לקרוא קצת באינטרנט מי שמעוניין
    בכל מקרה תקציר על הבעיה: בכף הרגל יש לי מספק מפרקים שמאוחים יחדיו מה שגורם לי לחוסר תנועה ברגל, אם תנסו להזיז את כף הרגל שלכם לצדדים מבלי להזיז את כל הרגל תראו שתצליחו להזיז אותה לטווח די גדול, אצלי התנועה הזאת לצדדים היא מזערית ביותר, מה שגורם ביחד עם הפלטפוס (כף רגל שטוחה) שנוצר בעקבות הבעיה לעומס לא נורמלי על הרגליים בעמידה ממושכת. בדרך כלל הכאבים מגיעים אחרי עבודה או אם אני עומד הרבה זמן ואז יושב לחמש דקות וקם פשוט אי אפשר לקום על הרגליים והכאבים מפרקים. בזמן האחרון הכאבים התחילו להופיע גם בלי קשר לעבודה או לעמידה ממושכת אלא סתם ככה באמצע היום.
    יש סיכוי לנסות לקבל רפואי בשביל להקל על הכאבים?

2. inbal

inbal חבר חדש

לייקים:
    0
    כן, יש סיכוי. הייתי ממליצה לך לפנות לאורטופד ולהתלונן על הכאבים החזקים. סביר להניח שהוא יפנה אותך למרפאת כאב, שם הרופא יוכל להמליץ לך על קאנביס רפואי.
    חשוב לציין לרופא את היסטוריה התרופתית שלך ושמה שנתנו לך לא משפיע עליך.
    דר נוסף, רופאים, במיוחד רופאי כאב, לא אוהבים שבאים לבקש מהם קנאביס רפואי. לכן מומלץ לעשות את זה בדרך עקיפה - להתלונן על הכאבים החזקים, שמפריעים גם לשינה, מקשים על התיפקוד היומי וכו'.
    לנסות לראות אם הרופא ממליץ על קנאביס רפואי. במידה ולא, אפשר להגיד ששמעת מחברים שזה עוזר ומה דעתו של הרופא לגבי זה. עדיף לא לבוא מהתחלה בדרישה...

3. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה :)
    הבעיה היחידה היא שאין לי היסטוריה תרוםתית אני לא לוקח ולא לקחתי שום משכך כאבים בשביל לטפל בזה ואני גם לא מעוניין לקחת כדורים כימיים באופן יומיומי שגם בטח ישביתו אותי לגמרי בגלל שהם חזקים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!