1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנשים מפה שהיו באמסטרדם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏19/9/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן,
    קודם כל אל תפנו אותי למדריך לסטלן באמסטרדם אני רוצה לשמוע אנשים שהיו שם מדברים על זה

אנחנו חברה בני 17 נוסעים לאמסטרדם בסוף נובמבר
    ומחפשים את הקופי שופס הכי מומלצים לא רק מבחינת זנים אלא אוכל שיש שם שאפשר לשבת לעשן בכיף [ואפשר המלצות על זנים גם ? ] וגם לאכול בהם ...

ועוד טיפים והמלצות על מקומות חוץ מהקופי שופס או משהו בכיף תביאו

2. עידן

עידן חבר חדש

לייקים:
    2
  3. מר חבר

מר חבר חבר חדש

לייקים:
    0
    אין אוכל בקופישופס חוץ מספיישל קייק וקפה..
    ממליץ על הbaba ממש קרוב לכיכר דאם אתה כבר תראה אותו

4. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    איפה הברניס אחי? ב דאם סקוואר?
    ואחי איזה זין שאין אוכל וצריך לצאת מהקופי שופס בשביל לאכול בסטלה יייייי

5. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    יש קופישופס עם אוכל... בתכלס אף פעם לא התלהבתי מהקופי שופס, סתם כמו ברים רק עם וויד. מקומות קטנים, קלסטרופוביים חנוקים בעשן ומפוצצים באנשים, ממש לא בא לי בטוב עם הסטלה. אני הייתי ממליץ לך לקנות וויד ולצאת לעשן באחד הפארקים הנפלאים של אמסטרדם עם אגם וסנאים ונוף מדהים, לדוגמא הוונדלפארק. אם אתם בני 17 תהיה לכם בעיה רצינית לקנות וויד או אפילו להיכנס לקופישופס. הם מאוד מקפידים לבדוק תעודת זהות לפני כל רכישה של קנאביס, יש להם מספיק לקוחות וממש לא שווה להם להפר את החוק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!