1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יצא לכם לעשן ??

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏20/9/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אתמול התארגנתי ב150 בחתיכה קטנה (בדרך כלל הייתי שולח אותו ולא משלם אל חתיכה כזאת אבל היה המוס באנשים ולא היה לי זמן להסתכל וחשבתי שהחתיכה יותר עווה,וקניתי פעם ממנו חתיכה יותר גדולה אז לא הברברתי )

זה בוף כזה בצבע חום כהה קצת דומה לשחור (לא רך ולא קשה ), (לא נייס או משהו אם ריח חזק של קנאביס) בקיצור ראיית חתיכות כאלה מליון פעם אלפי פעמים ,אבל זאתי היית משהו מפחיד הורדתי אתמול 3 ראש ממנו והתפחלצתי ברמות שאני לא זוכר הרבה זמן לא עשיינתי חום ברמה כזאת כבר 5-6 שנים, משהו מפחיד בקיצור 6 שעות + הייתי מסטול מת משלוש ראש ועכשיו כמתי גם אם ראש חזק כזה ורגוע פיצוצים, ואני מעשן בדרך כלל 5+ ראש מחום רגיל חמסה הגרילה שרצה ומקבל חצי מהראש הזה ל4 שעות. (ואני חולה חמסות זה ממסטל אותי בכיף)

מישהו ניסה מהדבר הזה?? ואם זה באמת שווה לקנות אותו בקטן על פי מה שאני מקסס זה 7 סגריות, שמספיקות לי וחבר בשבילו זה בכלל 9 סגריות בשבילו (משהו כמו 1.3 גרם ב150)

#1 niv, ‏20/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/9/13
  2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אחי אני במאדים

3. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    #3 GanjaPower, ‏20/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/9/13
  4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי אני מעשן יותר שנים ממך בדוק ואני יודע להבדיל אחי היה לזה ריח של בוף והיה בתוך חתיכות של חום זהוב כזה של הקנאביס בדוק זה לא נייס כי ראיית כזאת הצל חבר שקנה בטעות .

#4 niv, ‏20/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏21/9/13
  5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    1.3 גרם?
    זה שתי קססות.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    זה בערך 7-9 סגריות 0.0 אני לא מדבר על ירק ושני קססות 0.0 מאיפה אני אמור לדעת כמה זה 0.0 קססה יכולה גם להיות פלטה שלמה שקיססת

#6 niv, ‏22/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏22/9/13
  7. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    1.3 גרם זה 4 סיגריות 5 גג.

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אז זה יותר מ1.3 טעיתי 0.0 אני לא כזה מבין בגרמים אבל זה קטן משהו כמו 1.6-7 נראה לי (אני זוכר שמישהו פה אמר שגרם זה 5-10 סגריות אז עשיתי בערך )

9. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אתה מתארגן ממה שנקרא סאפים (סוחרי רחוב סודנים, נקרא על שם הקאץ' פרייז שהם אומרים כשאתה עובר לידם, "sup?") תשים לב שהאצבע אף פעם לא אחידה באיכות. זאת אומרת, אתה יכול לפתוח בוף וכל החדר יתמלא ריח של חשיש, ואחרי זה כשתפתח עוד בוף מאותה אצבע החדר יתמלא ריח חזק של דילול, משהו שהוא לא חשיש. רוב האנשים קוראים לזה "ריח של אדולן" אבל אין שום הוכחות שאי פעם היה אדולן בחשיש, זה בגדר מיתוס. גם הצבע של החשיש לא אחיד, יש הבדלים בצבע לאורך האצבע בדרך כלל רק בחלק הפנימי שנובעים מדילול. בקיצור חשיש רחוב בארץ מדולל במיוחד ולא עובר את ה-5% THC בממוצע. הייתי מציע לך למצוא כיוון נורמאלי, אבל אני מתאר לעצמי שאתה כבר יודע את זה.

10. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    זה לא מסודנים אבל בוצע מצאתי מישהו אחר לקנות ממנו. (פשוט העובד של הבן אדם הזה חותך הרבה ולא רק לי אז מצאתי 2-2.5 גרם ב150 (מספיק לי ל14-10 סגריות מצאתי שניים חדשים אחד שפעם התארגנתי ממנו נתן לי מספר וחבר ויש עד מלא שאני יכול לקחת אבל מה שהביאו לי זה הדבסט )

אני חושב שאולי אני יעבור לגידול אבל אני מפחד אכו שרמוטה מהסיכון אין לי כח לכל המעצרים בתי משפט ולאכול את עצביים .

#10 niv, ‏23/9/13
    נערך לאחרונה ב: ‏24/9/13
  11. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    ניב אם יש לך דירה משלך אז אני מאמין שגידול ביתי של 2-4-6 צמחים לא יביא לך משטרה לבית, אלה אם כן תגלה ליותר מידי אנשים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!