1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי סיכון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י turkey, ‏27/9/13.

1. turkey

turkey חבר חדש

לייקים:
    0
    בקיצור, הייתי בטוריקה לפני חצי שנה למשך חודשיים שלמים
    במהלכם עישנתי הרבה
    ויצרתי קשרים שם והחלפנו פלאפונים וסקייפ

בקיצור יש בחור שהכרתי ששולח הרבה מטורקיה למדינות כמו אוסטרליה, זו הפרנסה שלו. ממש שולח בדואר עם הסתרה. הוא טוען שלא נתפס לעולם.
    ואני מתלבט עם כדאי לי גם כן (8 יורו לגרם כולל משלוח) להזמין לאור היושב הנוכחי.
    לא מדובר על זרעים אלא על מוצר מוגמר.

מה קורה עם תופסים את המשלוח בארץ? אני יכול להתסבך מזה בגלל שזו כתובת שלי? אפשר לטעון שלא ידעתי על החבילה? יש שיטה אולי לשלוח לאיזה מקום מסויים ולבוא לקחת?

אשמח לעזרתכם,
    בחור מיואש.

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הלוואי והינו אוסטרליה.
    אני לא ממליץ לשלוח לארץ בגלל שאת הדואר בארץ בודקים ממש טוב מחשש שאירגוני טרור ישלחו דברים.

3. turkey

turkey חבר חדש

לייקים:
    0
    מה?
    ..........

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
  5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הלוואי והיינו אוסטרליה?
    אוסטרליה היא אחת המדינות הכי מקפידות בעולם בנוגע לכניסה של מוצרים.
    בגלל המערכת האקולוגית המזדיינת שלהם ( ששונה מכל העולם ), הם אוסרים על הכנסה של יותר מוצרים מכל מדינה אחרת.
    והם גם הכי מקפידים על בדיקת חבילות..
    בישראל לעומת אוסטרליה הבידוק הרבה פחות מקפיד, ולא מעבירים שם כלבים על כל קבוצה של חבילות כמו באוסטרליה.. אבל הוא עדיין מקפיד והסיכוי שתתפס תמיד קיים.
    הזמנתי מספר לא מבוטל של חבילות שהכילו דברים שהם לא צריכות להכיל, מתוך כל החבילות האלה נתפסה רק אחת.
    ישנם חוקים להזמנות כאלה, שבעיקר בנויים על היכולת שלך להכחיש את הקשר הישיר בינך לבין החבילה.
    אם לא יצליחו להוכיח שאתה הזמנת את החבילה, יצאת בזול. אם יצליחו, זין עליך.
    בעיקרון, אם תשאל אותי, הסיכון תמיד משתלם.. אבל זה רק אני :)

6. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    כה ראיתי איזה תכנית על המכס או הגבול לא זוכר איך קוראים לזה קיצר זה על אוסטרליה בודקים שם כח דבר קטן זה מפחייידדדדד
    חחחחח ganjabol מבין עניין

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!