1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לצורך כתבה: מכירים מישהו שנעצר על החזקה לשימוש עצמי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Admin, ‏1/10/13.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    המפכ"ל אמר ש"לא מחפשים את מי שמעשן ג'וינט במרפסת".
    מכירים מישהו שנעצר על החזקה לשימוש עצמי ויהיה מוכן להתראיין - גם אם בעילום שם- לצורך כתבה?
    תודה!

2. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אני קטין
    ולא הייתי במעצר רק חקירות תיק וכו

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אותי עצרה לפני שנתיים שלוש ניידת תנועה ליד חוף מעגן בכינרת -
    שלושה או ארבעה שוטרים ערבים התנפלו על האוטו (של אמא שלי) והתחילו לחפש מבלי לדבר בכלל,
    ישר אמרתי להם לעצור ושאין להם בכלל זכות לעשות את זה אבל עדיין לקח להם כמה דקות עד שהם עזבו את האוטו והתמקדו בי,
    שאלתי אותם אם יש בעיה אז אחד השוטרים השיב לי בשאלה - אם יש עליי חשיש או משהו אחר שלא צריך להיות, אמרתי לו שלא (למרות שהיה עליי בתחתונים חחח [: )
    מפה לשם הוא רצה לעשות עליי חיפוש אז הוצאתי לו את כל מה שהיה לי בכיסים, וזה רק כי מיהרתי לאנשהו ורציתי לסיים עם זה,
    אבל זה לא הספיק לו, אז הוא אמר לי שהוא צריך לבדוק אם יש לי משהו בתחתונים - אמרתי לו שאין סיכוי שאני מתפשט מולו ובטח ובטח שלא באמצע צומת (בן של זונה), אז הוא אמר שהוא יכול לקחת אותי לתחנה (וכל זה בלי שום עילה כן ?!),
    אז אמרתי לו שיקח אותי לתחנה אם הוא חושב שהוא יכול, זה הוא שיסתבך קשות אחרי זה,
    הוא כנראה קלט שאני יודע שאני יכול לזיין אותו אז הוא אמר לו בוא בוא רגע הצידה, לקח אותי הצידה ואמר לי רק לפתוח את החגורה ולנער את המכנס ושיחרר אותי.

ושוב אני יגיד - בן של זונה

4. Hadar Revivo

Hadar Revivo חבר חדש

לייקים:
    1
    אני נעצרתי לפני חודש בים על ג'וינט, בסופו של דבר לקחו אותי לתחנה לשעה בערך ויצאתי בסדר בלי תיק רק עם רישום לחודשיים, אבל הרסו לי את השבת אפשר להגיד .. מוכן לספר את הסיפור המלא בכיף

5. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    לא נעצרתי בחיים על שימוש עצמי עוקבתי 4 פעמים
    ורק פעם אחת מתוך הארבע פעמים האלה נפתח מולי תיק פלילי שגם הוא נסגר מחוסר ראיות
    אני עברתי ועובר המון הטרדות משטרתיות
    אני גר בעיר קטנה ללא פשע שפה ושם יש פריצה לא יותר מי זה ככה שהבילוש כאן נטפל לאנשים שלא מזיקים לאף אחד ועושים שאכטה פעם ב..
    פעם ראשונה שהגעתי לתחנה היא בגלל שמישהו כניראה פתח עלי ואמר שאני מעשן בלשים הגיעו אליי לבית לקחו אותי לתחנה ובלבלו לי תמוח שאני מעשן סמים
    בסופו של יום אחרי 5 שעות חפירות מהבילוש ומהחוקר שחררו אותי בלי לפתוח שום תיק
    והתיק היחיד שנפתח מולי זה שנמצא על חבר שלי בוף סיגריה ועיכבו את שתינו לתחנה ונפתח תיק שלי נסגר מחוסר ראיות כי לא הודתי והחבר הפיל על עצמו את התיק
    פשוט ההמלצה היחידה שלי אליכם זה בחיים לא להחזיק עליכם שום סם רק לייד גם עם זה סנטימטר ליד יש לכם דרך לצאת מי זה בחיים אל תשימו עליכם ותסתובבו עם זה עם אתם מעשנים בבית תחביאו בבניין שלכם
    עם אתם מעשנים בשכונה תחביאו בזולה שלכם בחיים אל תחזיקו את זה על עצמכם מנסיון אישי
    ואני בן 17 ואין לי בעיה לספר את שאר המקרים במידה וצריך.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אם זה ליידך הם כן יעקבו אותך וגם יכול להפתח לך תיק על שיבוש הלכי חקירה בנוסף(השוטר יכול להגיד שפשוט ראה אותך זרק את זה ולך תוכיך שאין לך אחות + לעשות בדיקות שתן כדי לחזק את הראייה) אם תפסו את זה לידך פשוט תגיד שאתה שומר על זכות השתיקה ותנסה את מזלך בחקירה (יכול להיות שהשוטר יכתוב שהוא מצא לידך את זה אם לא תשקר לו בפנים) ,הדרך שלא יתפסו אותך פשוטה יותר 1 לא לעשן באנגים בחוץ (חוץ ממקומות שאתה יודע ששום שוטר לא מתקרב לשם) 2, להכין גוינט בבית ולעשן אותו בחוץ (יותר עדיף) ואם בא שוטר פשוט לנשוף חזק בגוינט כלפי חוץ ואז כל מה שיש שם עף. ואם בכל זאת יש אליך בוף פשוט תחביא אותו באיזור שהוא לא ילדך.

לא לעשן אם כל אחד רק אם אנשים שאתה יודע שלא יורידו את השם שלהם בשביל הלשנה (אתה לא יכול לדעת ב100% אבל אתה יכול לנחש ב95%) לנסות כמה שפחות להתארגן בשעות הלילה ולתארגן הרב בשעות שיש אנשים בחוץ ,לא ללכת כמו סטלן האלה כמו בן אדם נורמלי לא להחזיק אליך משהו שאתה מסטול מת, ובבית אם אתה מחזיק פשוט תששאל מי זה בדלת או תסכל מהחור של הדלת אם אתה חושד שזה שוטר פשוט זרוק את זה מהחלון (הם לא יתחילו לחפש בכל הגינה שלך + אם תפסו תגיד למה נראה לך שזה שלי) ,אם כבר נתפסת ושואלים אותך בחקירה ממי התארגנת פשוט תגיד "נראה לך שאני יגיד לך" אם תבוא ותגיד בבטחון הם ידעו שאתה כבר עברת הדרכה ולא יתעסקו איתך יותר מדי האלה יחפשו אנשים חדשים שלא מבינים, וגם אם זה אומר שתישב מעצר "don't do the crime if u cant do the time" . כמו שאתה לא רוצה יפילו אתך אל תפיל אחרים ורק ככה נוכל לעשן בשקט (נגיד באיזור שאני גר אף אחד לא ילשין אחד על השני והאלה שנתפסים האלה אנשים שיעשנו אם אנשים מחוץ לשכונה שלי ב90% לפחות זה ככה)

#6 niv, ‏2/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏2/10/13
  7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כתבה לערוץ טלויזיה או לאינטרנט?

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן תכלס כל הכתבות אינטרנט האלה אולי עושות קצת רעש, אבל לא במקומות הנכנוים... מי שקורא את זה זה כל אותם אנשים כמונו שרוצים את זה חוקי...
    צריך להראות דברים כאלה בפריים טיים.. צריך קשרים צריך לעשות רעש בכל מקום אפשרי.. אבל באינטרנט יש כבר המון ככה שאני לא חושב שזה ישנה הרבה אבל בהצלחה בכל מקרה - אתם עדיין עושים עבודה חשובה !

9. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אני נלקחתי לחקירה על שימוש ואז קיבלתי יום מעצר על איומים על שוטרים שהם הלבישו עליי אבל יום אחרי השתחררתי בלי לחתום אפילו .

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    דרך אגב - לא יודע אם זה תופס
    אבל כשהייתי בצבא, בעיר שבא אני גר הייתה פרשת סמים גדולה ותפסו משהו כמו 40 סוחרים בלילה, הרבה הלשנות היו והרבה הרבה חברים שלי (לא סוחרים) נלקחו לחקירות
    ואז יום אחד משהו כמו 9 חודשים אחרי שכל הסיפור כבר מזמן נגמר - אני מקבל הזמנה לחקירה במשטרה על איזה הנפצה בסיגנון - חשד לשימוש והחזקה של סם מסוכן או משהו כזה
    בקיצור אני מגיע לתחנה נכנס לחדר חקירות והחוקר מנסה להלביש עליי תיק כדי שאני יודה שאני משתמש - הוא מראה לי פרוטוקולים לכאורה של אנשים שהיו בחקירה ואחד מהם הזכיר את השם שלי, ובמקרה אותו אחד זה מישהו שאנחנו חברים מאז ששנינו יצאנו מהביצה ככה, וגם - כמה זמן לפני זה לא זוכר בדיוק כמה - איזה חבר אחר מתקשר אליי ושואל אותי ביום בהיר אחד - למה אני הלשנתי עליו במשטרה, וכל זה כשבחיים שלי לא הייתי במשטרה לפני זה, בקיצור מפה לשם הבנתי שהפרוטוקול הזה מזוייף והשוטר יכול למצוץ לי תזין כי הוא לא יוציא ממני כלום.
    בסופו של יום הוא חקר אותי משהו כמו שעתיים-שעתיים וחצי ואז לקראת הסוף הוא שואל אותי - האם אתה מוכן לעבור בדיקת פוליגרף כדי להוכיח שאתה דובר אמת - אמרתי לו כן, אז הוא אומר לי - טוב אני יכול להזמין את אבא שלך לפה כדי שיהיה עד לזה [או איזה משהו כזה] - אמרתי לו שינסה כי אבא שלי בעבודה, אחרי כמה דקות אבא שלי מגיע ואחרי כמה פיטפוטים שטוטיים הוא שוב שואל אותי לגבי הפוליגרף, אבל הפעם אחרי שאמרתי לו שאין לי בעיה לעשות את זה הוא אומר לי - אבל זה יהיה על חשבונך, חחחח פה כבר לא יכולתי יותר וצחקתי לו בפנים, אמרתי לו טוב אדוני השוטר יש עוד משהו שאני יכול לעזור לך בו ? אני צריך לתפוס אוטובוס חזרה לצבא, והלכתי.
    אחרי איזה כמה חודשים קיבלתי מכתב שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור.
    פחחחחחחחחחח חבורה של ליצנים כל הכחולים האלה

11. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחח חבורה של טמבלים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!