1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ברוח היובש: דרכים חסכוניות לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganjaman, ‏20/11/13.

1. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    *כל הנאמר בהקשר לשימוש בסמים, או בהקשר לסמים בכלל, נאמר בציניות גמורה*
    רציתי לשמוע ממכם, מה השיטות הכי חסכוניות ויעילות (יחס טוב של חומר:סטלה) שהתנסיתם בהן?
    הדרך הכי חסכונית שבה התנסיתי: ראש ירוק נקי במכשיר. אני ידוע שזה נשמע לא חסכוני אבל מספיק ראש של 0.2 ג' ואני על הרצפה..
    עכשיו תורכם :) :cool:

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    השיטה שלך גרוע, 5 ראש לגרם ירוק זה ממש לא חסכוני 0.0 אני שם על חומר טוב לפחות 4 סגריות לפעמים גם 5-6 שאני רוצה לחסוך , ותאמין לי ששני ראש- 3 אם הקיסוס גם מביא כאפה לפנים, אבל אם תרגיל את אצמך לעשן נקיי, אתה בסוף תצטרף יותר ראשים בשביל לקבל ראש, וגם ילך לך החומר מהר מאוד, אבל אם תשים על זה 4 סגריות אתה עושה מזה לפחות 20 ראש , וכדיי להכנס לסטלה שאתה רוצה יקח לך בדיוק 2-3 ראש מקסימום לקבל אותו (תלוי באיכות הירוק כמובן כל מה שכתבתי)

3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    זה לא מלא לפתוח 4 סיגריות על גרם ירוק?

4. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    4 סיגריות על ג׳ ירוק זה רצח מאן זה פארש עם טיפה ירוק אני הייתי ממליץ 2 סיגריות ואם אתה רוצה לחסוך באמת פשוט אל תעשן עם חברים חחחחח זה הכי לא חסכוני שיש

5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    טבק לא ממסטל ! ! !
    אין חיסכון בלהוסיף טבק.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    בטח שיש, ולטבק כן יש השפעה של היי" (אחרת לא היו מכורים אליו) והשפעה של הטבק בתוך הבאנג היא יותר גדולה מאשר בעישון סגריה (סתם ככה לידע כללי)

החסכון בלהוסיף טבק, זה שאתה מנצל יותר את הכמות שיש לך לעשן,ומרגיל את המוח שלך לקבל ראש מכמות קטנה יותר של חומר, הריי אם אני יביא לך עכשיו ירוק אם 30% thc, אחרי כמה זמן אתה תתרגל אליו וכמעת לא תקבל כלום מ15% thc , לעומט זאת אדם אחר יעשן 15% ויקבל היי מפחיד. הכל עניין למה שאתה מרגיל את הגוף, ובארץ ישראל לצערנו עדיף להרגיל את הגוף שלך לעשן אם טבק.

רק על ירוק טוב אפשר לפתוח ככה סגריות הידרו והרפואי (בארץ הרב)
    לפני 3 יום פתחנו 5 סגריות על גרם רפואי, אני ועד 3 חברה , דבר ראשון לא רק שלא סיימנו חצי מהקסס כולנו התפחלצנו ברמות. (בעישון ממכשיר) ודבר שני כולנו מעשנים שנים .

#6 niv, ‏20/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/11/13
  7. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אממ נייס גאי?

8. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    טבק לא ממסטל!
    הוא עושה אופוריה רגעית של דקה והוא ממכר מאוד.
    כחיש סתירה פנימית במה שכתבת.
    אם אתה מוסיף טבק כדי שהמינונים יהיו נמוכים אתה עדיין מתרגל לחומר.
    גם כשאתה מוסיף טבק כדי להוריד את הריכוז אתה מתרגל לזה.
    עכשיו תחשוב על זה שאין יש מאין.
    נניח שאתה לוקח 0.2 גרם הם ישארו כאלה לא משנה כמה סיגריות תשים על זה.
    זה בדיוק אותה כמות של חומר.
    אז נניח שיש לך חומר 30% thc פשוט תעשן ממנו פחות מחומר של 15%.
    ושוב פעם, אתה תתרגל לחומר גם אם יש בו טבק וגם אם הוא נקי.

9. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע מה איתכם אני שם סיגריה לגרם אחד ואפילו לגרם וחצי ואני יודע שזה לא חסכוני וגם לא צריך לחסוך.
    אבל אני שם סיגריה כי כמו שאמר הבחור למעלה זה כן מוסיף לסטלה מנסיון ויש לי הרבה :) יש זנים שקצת פארש דווקה מעדן ומתאים .

10. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה יובש ינעל דינאק כבר יומיים שלא עישנתי.

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אבל אתה תתרגל לחומר אם הטבק , במקום לחומר בלי הטבק, לא אמרתי שטבק ממסטל האלה שיש לו השפעה של היי" (בערך 5-10 דקות)
    ברור שהגוף בסופו של דבר מפתח סיבולות לעישון אם טבק , אבל הסיבולת היא לעישון אם טבק אז ככה שאם תרגיל את אצמך לשים יותר קסס, ככה אתה גם תרגיל את אצמך לקבל אותו ראש שהיית אמור לקבל אם פחות קסס או בכלל בלי קסס, אני נגיד ראש נקיי של ירוק , מביא לי אותו ראש של שני ראש של ירוק אם קסס של 4-5 סיגריות, אתה לא יודע כמה זה חוסך לעשן אם קסס.
    וכן בדקתי את זה, אני מעשן מספיק זמן בשביל להיות בטוח בזה.
    ויש עד היתרון בעישון בקסס, שאתה מעשן נקיי אתה יכול לקבל יותר סטלות רעות מעישון אם קסס ,(אני רב הסטלות הרעות שלי היו על עישון נקיי) שאתה מעשן אם קסס אתה יותר שולט בכאפה שתקבל (וזה גם למה גם אנשים באמסטרדם מערביבים אם טבק ,ולא לא חייב שיהיה אם ניקוטין)

#11 niv, ‏21/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏21/11/13
  12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לעשן נקי זה לא חסכוני.
    זה הרבה יותר כיף, אבל הרבה יותר יקר.
    כשאתה מעשן נקי, אתה לא ממצא 100% ממה ששמת בראש, כשאתה מעשן עם טבק, אתה יותר מתקרב ל100% ניצול האלה.
    אם לעשות את זה ככה, מה אתה מעדיף? ראש נקי אחד או שלושה ראשים מעורבבים.
    אני ישר הייתי אומר שלושה ראשים, כי מזה אני יהיה הרבה יותר מסטול.
    בימיים האחרונים מעשן נקי כי נגמר הטבק.

13. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אבוי, חברים. בואו נקרא לפורום : "פורום טבק" .
    מה זה כל הדברים המוזרים האלו שנכתבו פה? לשים על ג' 1 של ירוק (איכותי עד כמה שיהיה) 3-6 סיגריות זוהי פשוט בדיחה לאור יום. ואני מדבר גם על אנשים שמעשנים לעיתים רחוקות מאוד. אין שום סיבה לשים מעל ל2 סיגריות על גרם ירק במידה ומעשנים במכשיר. כמובן שגם אז כל ראש מדולל לפחות מחציתו בטבק גועלי שעושה לכם את ה"כאפה" הדוחה שאתם כל כך חושבים שהיא גם משפיעה על הסטלה (הטבק וחוסר החמצן בלבד). אני לא רואה לנכון סיבה שמעשן יום יומי כמו המגיבים פה בפורום ישים מעל לסיגריה(נהיה איתכם לארג'ים - גג סיגריה ורבע) על גרם ירוק. אחרת באמת - אתם מעשנים טבק.
    אישית , נוהג להוסיף כחצי סיגריה על גרם ירוק - בדר"כ איכותי להפליא. וגם עליה אני בוכה שהיא נכנסת איכשהו לריאות. במידה וכמות הירוק הייתה יותר נזילה -הטבק היה נשאר בחוץ.
    מה שכן ,אני יודע שלא כל הירוק בחוץ הוא איכותי או יובש כמו שצריך, לפעמים אפילו לא שמעו על המושג ייבוש - במקרים האלה , ליבי איתכם, אני מבין שחייבים לשים קצת טבק שיעזור לבעירה. אבל את אותו פרח אני אישית - מעדיף בכלל לא לעשן. :)
    וjanjaball רק בגלל שבדר"כ אני נוהג לקרוא את ההודעות שלך רציתי ליידע אותך שניתן להשתמש בבאנג עם רשת/ באבלר (באנג עם סינון ושאיבה ממש איטית) ולעשן נקי, ללא טבק, וללא טעם לוואי. כשתשים את ידך על באבלר של 1000 שקל ותעשה ממנו שפיץ של 0.15 גרם אתה תבין.

14. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    לי יש כמה שאני רוצה ועדיין מערבב עם טבק אבל בכמות של סיגריה לשתי גרם

15. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    בטח שאם אתה חייי במדינה נורמלית אז יותר מחצי סגריה לגרם זה מוגזם , אבל שאתה חיי פה אתה שומר כל שאחטה (לי אשית אין כסף ל100 שקל ליום אז אני הופך 100 שקל ליומיים שלושה ואפילו יותר תלוי באיכות ואין לי תלונות , אני מסטול לכיף לי)
    הכל העניין של הרגשה אחרי הכל ולא של מה שאחרים אומרים.
    ואחרי הכל אני איש של חום :) (פעם בה מעשן ירק)

#15 niv, ‏22/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏22/11/13
  16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא יודע לגבי באבלרים של 1000 שקל, אבל יצא לי לעשן ממכשירים של 5000 שקל.
    ואני יכול להגיד לך שני דברים, הראשון הוא שאני פותח בדיוק גרם טבק על גרם ירוק, כי ככה אני אוהב.
    ככה זה נשרף הכי טוב, ומשפיע עליי באותה מידה כבר שנים.
    והשני הוא, שמכל הדברים שיצא לי לעשן, עם רשת, בלי רשת.. הכי טוב זה להפיל ראשים במכשיר איכותי כמו roor או ehle.

17. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מת להשיג מכשיר שנראה כיאלו באנג ספורט כזה קטן (זה יקר החרא הזה?)
    http://www.youtube.com/watch?v=2j20Zh74QL0
    ומה השם שלו?

#17 niv, ‏23/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏23/11/13
  18. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כל מכשיר של ROOR זה יצירת אומנות..
    ממראית עין הם לא נראים שונים ממכשירי זכוכית פשוטים אחרים, ולא מצדיקים את המחיר.
    אבל ברגע שאתה מחזיק אחד כזה ביד, ומרגיש איך הזכוכית בנויה אתה מבין שזה ממש לא מכשיר זכוכית פשוט.
    ולעשן ממנו, זה טוב יותר מכל דבר אחר.
    יש גם הבדל בין המכשירים הזולים יותר שלהם למכשירים היקרים יותר.
    אבל שום בן אדם ממוצא לא יכול להרשות לעצמו מכשיר מעל 3.2 MM עובי שלהם, כי 5MM זה כבר מעל אלפיה.
    אני חוסך למכשיר הזה. http://www.grasscity.com/us_en/brands/roor-glass/roor-bongs/roor-little-sista-3-2mm-45cm-ice.html

19. Snoop Lion

Snoop Lion חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר להזמין מהאתר הזה לארץ?

#19 Snoop Lion, ‏23/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏23/11/13
  20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אין סיבה שלא.