1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא יודע למה אני מחכה יותר......

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏22/11/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אני יודע שזה לא הפורום
    אבל אתם נראים חברה טובים עם נסיון אז בקטנה בא לי לזרוק קצת חרא פה
    מצד אחד אני מת לזיין
    מצד שני אני לא התחלתי עם בחורה בחיים
    מצד אחד אני מת לזיין מכות את המוהל שמהל אותי גנב לי 200-300 שקל מהכיס
    מצד שני אין לי גב וגם לא הלכתי מכות מגיל 7
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר
    למונדיאל 2014..השריטה שלי זה כדורגל אירופי, פשוט מת על כדורגל גרמני אנגלי בלגי[שחקנים בלגיים] ועוד..
    אפילו שהקבוצה שאני אוהד היא מישראל.. כדורגל אירופי זה פשוט יופי מסוג אחר..אין מה לעשות זה ישראל..התאחדות הכדורגל
    אני לא יודע אם אני מחכה יותר לקיץ למונדיאל 2014 או כדי שיהיה לי 18 ואני אסע עם החברה לאמסטרדם
    אווי אמסטרדם, רק' מהסרטונים שאתה אומר 1.5 גרם ושמים לך בדיוק כמו שאתה אומר במקום אני מת להגיע לשם
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר, ליום שבו אני אפסיק לבקש מאנשים טיפים מה לעשות עם בחורות, או ליום שבו אני אתחיל לתת טיפים כאלה
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר, ליום שבו יהיה לי ביצים להתעמת עם המוהל בלי שהוא יזרוק לי משפט של זה לא היה דרכי ויהיה לי אומץ להתעמת איתו באמת ולהביא לו מכות של החיים , או ליום שאני אתחיל עם הג'ינג'ית שאני רואה בכל יום על האופניים בדרך לבית ספר.. או בבית ספר המדהימה שבכיתה י' שנראת בחורה כלכך טובה ואני גם מכיר את אחותה שהיתה המנהלת שלי.. אבל זה אני לא יודע מה הקטע לא יודע, אמרתי החדר כושר אני אראה יותר טוב יהיה לי יותר בטחון עם בנות אבל כלום, התחזקתי, גדלתי בצורה טובה, אבל אין שינוי עם הביצ'ס
    אני שונא כל פעם לפני כל ישיבה ולפני כל דבר שאני מוציא עליו כסף אני אפסיק לחשוב תמיד על הכסף, ואני מחכה ליום שאני אפסיק להתחשבן עם עצמי כסף על זה ועל ככה,אני מחכה ליום שבו אפסיק להיות כזה מחושב עם כסף, זה חרא פשוט, אני חסכן מצד אחד, מצד שאני זה מזיין לי תשכל כוסעמק
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר ... לסיום יב כדי שכל האנשים בשכבה שצוחקים עליי ולא מכבדים אותי אני לא אראה אותם יותר,
    או ליום שבו יכבדו אותי האנשים האלה ואני יהיה חבר שלהם
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר , ליום שבו יזמינו אותי לישיבה חברה מהשכבה, או שכל פעם שאני במסיבה בהריםם או במועדון אני לא משיג בחורות וחוזר הביתה לבד
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר, ליום שבו אני אפסיק לראות את הבנות המזדיינות צבועות מהכיתה שלי , או ליום שבוא אני אצא עליהם סוףסוף
    אני לא יודע למה אני מחכה יותר, ליום שבו אני יהיה חברותי עם בני המשפחה שלי בלי מבטים מביכים של שלום שלום כל פעם, או ליום שאני אתגייס לצהל ואראה אותם הרבה פחות
    לא יודע לא יודע נשבע לכם

#1 ASASD, ‏22/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏22/11/13
  2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לך לקרב מגע זה יוצא לך הרבה תסבכים מראש , ויגרום לך לחשוב פחות על נקמות ואלימות ויותר איך להיות בן אדם טוב יותר, (לא ממליץ אומנות לחימה אחרת בהתחלה) אני נגיד קיבלתי פיצוצים בבית הספר שנים הייתי הילד הכאפות של בית ספר, עד גיל 15 וחצי שהתחלתי להסניף לבן ולשתות כמו מטורפף הגעתי למצב שעל מילה בבית ספר זרקתי לבין אדם את הראש בקיר (הכי חזק בכל השיכבה) עד היום הוא לא יצא מהמצב ואני אושפזתי בפסיכאטריה ודפקו לי זריקות וכמעט דפקו לי חשמל בתוך הראש, הגעתי למצב שנדקתי 7 פעמים ואחרי שיצאתי מבית החולים (תוך 48 בדפקתי דוך בלי שאף אחד ראה) ונשרף משהו (רכוש) ישבתי בבית סוהר אם אנשים הרבה יותר מטורפים ממני (הייתי באשל בבין האגפים האלמים בארץ בתא סגור) אל תכנס לזה יותר מדיי .

מה שאני אומר צא מהראש האלים למה כי בסוף אתה תקבל את האטרף ושאתה מקבל שנים לא תוכל לצאת ממנו אני מי שהכלתי לקבל מגע (בהמשך הלכתי גם לאיגרוף תילאנדי) הצלחתי להרגיע את עצמי ולהיות אדם טוב יותר (כמובן שהבוף עוזר לטראמות גם)

אני מציין את זה שתידע שאתה לא היחדי הרבה אנשים סובלים מזה והחיים שלהם נהרסים מזה, הרבה מעברינים הבכרים העברו את זה (אני כמעט בטוח) והייתי גם בטיפול לאלימות אם הקבוצה הכי טובה בעולם , ותאמין לי שאתה לא יודע כמה התופעה הזאת הורסת כל חלקה טובה של נפש של אנשים, אני אומר צא מזה ולך לקרב מגע ושכח הכל ותדע שמצב שלך עד טוב (אפילו מציון)

#2 niv, ‏22/11/13
  3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שבדיוק היום ביררתי עם חבר על ללכת לקבוצה כזאת של אמנות לחימה,
    באזור שאני גר יש רק אגרוף רגיל וmma ו-אייקידו שזה אומנות לחימה
    פשוט אחי אני מת לפוצץ אותו המניאק הזה בשביל להשיג כבוד אתה חייב לראות את הפרצוף שלו כל בוקר בביתספר כאילו לא קיבל את המנה שלו בלילה[הוא חייב לעשן כדי לישון] הוא נראה כמו זומבי מהלך...

#3 ASASD, ‏22/11/13
  4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה תשיג יכול להשיג כבוד גם אם לא תפצציץ אותו, אבל אם תפצציץ אותו אתה גם לא תשיג כבוד (פחד מאנשים זה לא כבוד), וגם תקבל אויב חדש , אני הייתי הולך על האפשרות הראשונה, פעם הבאה פשוט אל תקנה דברים בלי שאתה רואה בעין , ואל תסמוך אל אף ב100% חוץ מכל המשפחה שלך. (בתורה כתוב כבדהו וחשדהו וזה כל כך נכון)

לך על אייקידו זה פועל הרבה גם על הנפש והרוגע הפנימי (וזה גם יהפוך אותך לסוס) זאת דעתי.

ואל תחייה בשינאה זה סתם אוכל תבטן ולא משיג שום דבר טוב, תידע גם לסלוח .
    וגם תגיד תודה שלמדת משהו "לא לשים כסף ביד של מישהו עד שאתה בטוח שאתה מקבל מה שאתה רוצה, ועד שאתה יודע את המחיר"

יש אנשים שלומדים את זה בדרך הקשה יותר, ויש כאלה שמפסדים בגלל טעות אחת שלא בדקו הצליחו לעבוד אליהם על הרבה מאוד כסף. (במאות אלפים וגם במליונים) אתה פשוט הפסדת 150 שקל (לא כזה יהרוס את חייך)

#4 niv, ‏22/11/13
  5. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה אחי צודק תודה רבה... זה יצא 300 ככה אבל עדיין..
    ואחי אתה יכול להגיד לי כי אני יש לי נסיון מועט עם מכישירים איזה הכי שווה להזמין מפה?
    https://www.head-nature.com/
    איך זה? https://www.head-nature.com/tree/326/head&nature/article/B0024/head&nature-We-supply-your-high.xhtml

#5 ASASD, ‏22/11/13
  6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מעדיף קטנים כי הם מבאים יותר ראש .

7. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    קנה אלוורה מבחנה וחוטר... אחרי כל ישיבה תנקה את המבחנה עם החוטר והיא תהיה לך חדשה כמו שקנית אותה... הכי טוב מילה

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    שיפוד של מנגל יעשה את אותו עבודה.

9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    שאלה אחי, קסס של מכשיר צריך להיות ממש דק? עדיף להשתמש בגריינדר בשביל זה?
    ועוד משהו אחי, באתר הזה יש הרבה אביזרים וכו', איזה אביזרים מומלץ לקנות לשימוש במכשיר? לדוגמה זה https://www.head-nature.com/tree/30...teel-Screens-Gauzes,-size-20-mm,-5-pcs..xhtml ?

10. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    קח סיגריה תגזור אותה איזה כמה פעמים עם מספריים שתהיה בגודל שהחתיכות לא יסתמו את החור של המבחנה אבל שגם לא יפלו שאתה רק מכין את הראש משו באמצע כזה וזהו תפורר על זה את הבוף ותטחן

11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מה הכוונה משהו באמצע כזה?
    ואתה מתכוון לטחון עם הגריינדר?

12. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    לא אחי אמרתי לך קח סיגריה,פתח אותה,תגזור אותה בעובי שלא יפול במבחנה אבל שגם לא יסתום אותה שאתה מושך והכוונה לא לטחון בגריינדר אלא לטחון תבנג אחי

13. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי בדיוק חבר שלי השיג מבחנת זכוכית
    אבל האלוורה זה אחרי כל ישיבה לחטאות?

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בדר"כ אני לא מסכים עם מה שאתה אומר, אבל בהודעה הזאת, כתבת כל מה שרציתי לומר לו.
    רק אני אוסיף דבר קטן, שמע.. אתה עוד קטן..
    חכה קצת עם החיים אחי, שום דבר לא יברח לך.
    אל תרוץ לדברים גדולים, תלמד להסתפק במועט. מי שיודע להנות מהדברים הקטנים יהיה תמיד מאושר.
    אל תרוץ לאמסטרדם, אתה תגיע לשם עוד 20 פעם. אני עדיין לא הייתי באמסרדם ואני מעשן כבר הרבה זמן.. ( אבל כן הייתי בכמה מקומות מטורפים אחרים בעולם ;) )
    אל תמהר להזמין מכשירים מפוארים, מכשיר פלסטיק אלוורה זה הכי טוב, כל סטלן מנוסה יגיד לך את זה.
    ברור שמכשיר זכוכית מפואר זה באמת לאקשורי, אבל כשאתה יכול להרשות לעצמך ירוק בכמויות בשביל באמת לעשן במכשיר כזה.
    אתה תגדל, ותפתח קשרים, ותגיע לגיל שבוא 2 מתוך 5 מעשנים מגדלים חומר לעצמם, ויהיה טוב..
    העיקר אל תמהר אחי :)

15. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תתחיל ללמוד אומנות לחימה מסוימת, תפרוק את העצבים באימונים שלך ולא על האנשים, אם היה לי שכל מגיל קטן הייתי הולך להתאמן באומנויות לחימה.
    תתחיל ללמוד גם יוגה או מדיטציה, יעזור לך גם לעצבים שלך.

16. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לך מה להיות עצבני , אתה חושב כמו ילד ,
    תלמד להתעלם מהדברים הקקה , אין מה לעשות בחיים גם נופלים
    ולא צריך להיות אלים כדי לקבל כבוד , להפך , תפעל בחוכמה .. אל תקח ממנו שוב
    הוא עוד יתחנן אליך שתיקח .. שמע לי ..
    ואולי עדיף שלא תעשן בכלל נראה לי זה מתסבך לך תתחת
    ואם תמשיך עם הסטלות גם לא תתחיל עם בחורות כי זה מוריד תביטחון
    להפך נסה קצת לשים דברים במקום הנכון ותחשוב בצורה בוגרת .. זה יעזור לך ..
    סטלות תעשה עם בחורות תראה שזה הרבה יותר זורם ..
    יאללה תחשוב חיובי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!