1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דברים הכי מעצבנים שקראו לכם בזמן העישון!!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏22/11/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מדבר על זמן העישון וכל מה שקשור בעישון עצמו . לא על השפעה.

כך אחד להביא 3 דברים .

1.לפני כמה שנים ישבנו אני ועד 5 ידידות וחבר,
    ועישנו מלא באותו יום והמבחנה היית חמה אכו שרמוטה, ושבאתי לקחת שחאטה נשברה המבחנה על הקסס לחתיכות קטנות + נכנס לי זכוכית לגרון ,
    חודש ומשהו אכלתי תסביך על העישון במבחנה עד כדי כך שהייתי מחכה שמבחנה היית קרה בשביל לעשן..
    זרקנו אולי חצי אצבע קסס לפח כי לא היה אפשר לעשן את זה וגם למה להתעמץ להוציא את הכל אם אתה מביא פלטה ב600-800? בתקופות היפות.

2.בזמן שאני שוטף את הבית את הבית (לפני שנה וחצי בערך)
    שמתי את הקסס מתחת למיטה (שאני שמעשן בבית אני שם תקסס בצלחת
    ואז לא יודע למה אבל שחכתי שחכתי שהקסס שם , והרטבתי את כולו אם אקנומיקה ):.
    קסס שהיה אמור להספיק לי עד יום למוחרת בערב (זה היה התשיעי ולא היה לי מזומן יותר ,
    וגם מי שבקשתי ממנו כולם נתקעו או חירטטו אני לא פוסל)

3. (לקראת סוף יוני) בים אני וחבר יושבים לדוג ובדרך כלל אם אותו חבר אנחנו מעשנים בבלאנטים , קיצר אנחנו מכינים מפוררים תסיגר פתאום בה רוח משום מקום הכל הקסס נפל ולא רק זה מסיבה לא ידוע גם עף לים האצבע (200 שקל הים עישן) היינו כל כך העצבניים שלא שמנו לב וגם החכה נפלה לים ונהרסה לגמרי מהסלעים, קיצר היום הזה נזרק 800 שקל לפח. והכי מעצבן שבאותו היום היה ים שקט ומזג אוויר נעים (אם היה רוחות הייתי עד מקבל את זה )

#1 niv, ‏22/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏22/11/13
  2. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    בגיל 15 אבא שלי תפס אותי מקסס בחדר קיבלתי כאפה אחושרמוטה ונקנסתי באיזה 2 ג

3. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    יזמנתי פיצה ותבלבלו לי בתוספות חח אני לא חושב שיש משהו יותר מעצבן מיזה שאתה מסטול

4. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    זה היה יחסית בהתחלת העישון בחודשיים שלוש הראשונים,
    כשאני חושב על זה עכשיו זה היה טעות גדולה חחח, קיצר התארגנו על החום הכי טוב שהיה לנו אי פעם, זה היה ממש רך ממשששש, הוציא ריח מפחיד!!
    הריח הכי חזק שהרחתי עד היום, אז היינו אני וחבר ושמנו כמות מכובדת מאוד בסיגריה, אז כזה באמצע אני אומר לחבר שלי וואי אחי אני לא יכול יותר,
    אז הוא ניסה לכבות עם האצבע את זה ולא הצליח, אז הוא פשוט כיבה על הקיר שהיינו לידה וכתוצאה מזה הלך מלא קססה..
    מאז לא ביקשתי לכבות שוב פעם באמצע חח

5. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    איך אתה יכול לעשות חום בג׳וני אני לא סובל תטעם רק באנגים

6. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לא ניסיתי את הצד השני חח..בדיוק עכשיו אני חושב לקנות, ולא יודע איזה אביזרים לקנות בנוסף, גריינדר? מנקה באנגים? רשתות לבאנג?
    הנה מה שאני רוצה להזמין
    https://www.head-nature.com/tree/3022/Acrylic-Bongs-mini/article/06447/Acrylic-Bong-Basic-18.xhtml

7. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    שמישהו מרטיב ולא מנקה
    כשאני יושב עם מעשן מתחיל והוא לא מנקה תמכשיר מעשן
    ועוד יותר גרוע כשאומרים לו לנקות הכל הוא נושף לבפנים ומציף תמבחנה וכולם מסתכלים עליו במבט של "יש לך 3 שניות לברוח"

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני כמעט לא מעשן גוינטים (בגלל הטעם הלוואי) , אבל בסיגר זה מורגש פחות וזה דיי טעים (תלוי איזה סוג אתה קונה)

9. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    כפרה עלייך אח שלי עזוב אותך מלהזמין ברשת עכשיו תקנה מבחנה ואלוורה תלא צריך כלום חוץ מזה מקסימום תחליף כל שבועיים תבאנג כמה זה יעלה לך 15 שקל?

10. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    הכי מעצבן אותי זה בן אדם שיושב איתי לעשן מתחיל לחפור ולבלבל תמוח אני יותר אוהב לצלול בכיף שלי ולא לשמוע חפירות למה זה מדליק אותי אחושרמוטה..

11. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    יאווו אחי אני יכול לרצוח אנשים כאלה שאתה כולה בסטלה שך והם אוכלים לך תמח

12. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ואז אתה נזכר שאין לך כח לקום ומבואס יותר?

13. psyh8x

psyh8x חבר חדש

לייקים:
    0
    ישבנו פעם איזה 10 אנשים , התארגנו על שקית מטורפת של ירק , אולי איזה 50 גרם (לפני בערך 5 - 10 שנים שהיה זול :) , בקיצור אחד החברים הזמין איזה חבר לדירה של חבר שלא מכיר את אותו חבר
    והחבר הזה היה פעם במגב , נשארה לו תעודה של שוטר , והוא חשב שזה יהיה מצחיק לעבוד על החבר הזה , כשהוא דופק בדלת הוא עושה לו זה משטרה ומראה לו תעודה של שוטר בעינית
    ישר זרקנו את כל ה 50 גרם מהקומה ה 2 , קססה מטורפת , בקיצור הבחורציק היה צריך ללכת לקנות לנו 50 גרם , אם לא היה כנראה מקבל תמכות של החיים שלו ..
    זה היה אחד הקטעים הכי הזוים ומעצבנים שהיו לנו ..

היו עוד מלא תכלס ,
    ישבנו איזה כמה חברים , והבנג היה כל כך חם , שמהחום נהייה חור בבקבוק וכל המים נשפכו על הקססה כשחבר בא למלא ,
    פעם התארגנו על חתיכה יפה מאוד , וחבר שם אותה בתחתונים , מלהלחץ איך שהגענו לדירה הוא נכנס לשרותים להשתין והיא נפלה לו לאסלה חח
    מזל שהייתה עטופה , ייבשנו אותה וכל היה סבבה חח

ויש גם דברים טובים , הייתה פעם שהבאתי כמה פרחים , ישבנו כמה חברים ושמתי לי איזה פרחון בצד שיהיה לימים אפורים , בקיצור יום למחורת אני מחפש תפרחון ואין
    כלום , הייתי בטוח שמישהו מחברים דפק אותו , הפכתי את כל הדירה ואין כלום
    עבר שבוע ואני יום אחד תקוע יבש מת , פתאום משום מקום אני קולט תפרחון הזה מוסתר מתחת לאיזה משהו חח, אחח זה היה תענוג

היה גם איזה יום שלקחתי טרמפיסט , כולי בדודה מת לעשן .. בדיוק חזרתי מהחברה אחרי מריבה עצבנית , כולי עצבני .. פתאום הטרמפיסט רואה שזרוקים לי ריזלה וטיפות עיניים באוטו
    עושה לי אני רואה שאתה בעניינים , הוציא ג'וינט בגודל של הראש לי עישנו כל הנסיעה הייתה אחלה חוויה

חבר סיפר לי שיום אחד הוא נוסע בדרך לטברייה , פתאום משום מקום הוא קולט שתיל בצד הכביש יפה כזה , ישר דפק חארקה (הוא היה עם סבתא שלו באוטו) הלך תלש את כל השתיל , עשה אותנו שמחים לאיזה שבוע ,

היה איזה שבוע שהיינו באילת כמה חברים , מתים למצוא ירק .. ואין .. רק חום חרא .. מפה לשם מהעצבים הלכנו לשתות בירה בפאב ,
    התחברתי שם לאיזה תייר נחמד שישב איתנו , הבנאדם מוציא לנו שקית עצבנית של ירק , נתן לי אותה מתנה אחרי שהפרחנו את כל הפאב בעשן חח וכולם אכלו עלינו סרט כי התנהגנו כאילו אנחנו באמסטרדם
    אפילו עשינו באנג שם באמצע הפאב חחח , בקיצור הבחור נתן לי שקית של איזה 10 גרם כי הוא בדיוק היה צריך לטוס באותו ערב .. יצא פאנן לגמרי חח

והיו עוד מלא קטעים הזוים , לא זוכר כרגע .. אבל ספרו גם דברים טובים חח לא רק דברים מעצבנים ..

14. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    איזה בן אדם אם מזל אתה חח

אבל יאללה נספר קצת טובים.

שהתחלתי לעשן (הייתי איש העשב לפני כמה שנים טובות) בקיצור זה מזל כפול שמע, האיש העשב היותר גדול הציעה לי לקנות 13 פלטות לשבת במחיר מצחיק (5000 אלף לפני 7 שנים ככה) למה הוא היה צריך להכנס לתקופה של שנתיים וחצי (כיאלו יום למוחרת) והוא רצה להעיף הכל למה כי הוא עובד לבד וכמעט ולא מכירים אותו בתכום ןוכבר לא נשאר לא למי לעיף.(הוא נכנס על אלימות).
    קיצור ישר הוצאתי כסף ונתנתי לו בלי לחשוב פעמים, (ואחרי זה אכלתי סרטים שאולי הוא הולך להפיל אותי בשביל עד תיק סמוי שהיה לו, ישר החבאתי את זה באיזה מקום במשך שלוש שבעות,עד שגלתי שהוא היה צריך את הכסף לאיזה עירור שהוא בונה והוא היה קצר אכו שיאלנג)

אז אחרי גמר הפראנויה אני מגלה שיש לי 13 פלטות ואין לי איך לעיף אותם (לא היו הרבה לי הרבה לקוחות העיישתי את זה צנוע) , אז קיצור עבדתי באיזה פיצוציה באיזור ואז נכנס איזה סטלן מת, דיברנו על סטלות והכל אז קיצר אני מציעה לו לקנות ושיש לי חומר טוב , הוא שואל אותי אם הוא יכול להביא לפה חברה לשבת ויקנו ממני הרבה,(הוא רצה שאני יסגור לאיזה שעה- שעתיים)
    קודם כל נתנתי לו לעשן איזה גוני (זה השיטה שלי לבדיקות סמוי)
    אז קיצור דיברתי אם בעל הפיצוציה (גם לקוח שמקבל במחיר עלות, וגם מקבל אחוזים על אנשים שהוא מביא) הוא הסכים (תמורה שני אצבעות) , בקיצור חשבתי שיבוא 3-4 בקיצור באו 15 חברה טחונים אכו שילאנג שקנו ממני 7 פלטות ב5.6 אלף (כבר רווח של 600 שקל אם זה היה נמכר באצבעות זה היה רווח כפול) , וחלק גדול מהם היו לקוחות קבועים שלי תקופה ארוכה.
    אני עדיין לא מאמין לעצמי שאני נזכר בסיפור הזה.

יש עד סיפור טוב אבל הפעם במיניות :)

עבדתי לפני שלוש וחצי שנים בבית מלון בתל אביב (מוכר שם באיזה חנות) זה היה משמרת צהריים אחרי משמרת.
    אחרי תום המשמרת הייתי בתחנת רכבת מדליק לעצמי איזה ג"וני בכיף , קיצור אני עושה הליכה איתו ומעשן, ואז שני בנות צועקות לי תראו את החנון הזה שמעשן סגרייה איזה גבר. (שאני מסתובב אם דברים אלי אני מעדיף לראות כמו אשכנזי מבית טוב)
    קיצור אמרתי את מאוד מעליבה אותי בלי לבכות,(לפעמים יש לי יצאות כאלה מטומטמת) מפה לשם אחת שם אומרת אהה זה לא סיגירה, מפה לשם הם מבקשות ממני איזה שאחטה, סבבה עישנו התחלנו לדבר בכיף ונתנתי להם בקיצור אם הזמן אני מגלה שהם גרים בעיר שלי (חדרה) קיצר נסענו וישבנו ביחד הגענו לשם וקיצר זרמנו לבית של חבר שלי (היה לי מפתח הוא לא היה בבית לרעתו ) אנחנו יושבים שם מתפחלצים ואז אני מגלה שם שהם גם דו מניות ועשינו אורגיה (לא חשבתי שזה יקרה לי אי פעם ובטח לא באופן ספונטי)
    "הם לא היו כוסיות אחת שם גם הייתה די שמנה כזאת אבל היה להם מראה שאפשר לתת והם נראו בסדר גמור, (ואני עדיין מאמין שמשפט שכל חור בלילה שחור)

יש עד הרבה.

#14 niv, ‏23/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏23/11/13
  15. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    בפעם השנייה השתמשתי במכשיר, בטעות הדלקתי את המצית על המבחנה ואז שאפתי ובשנייה ששאפתי המצית נכבתה והראש נפל ...

16. באבא גנוש

באבא גנוש חבר חדש

לייקים:
    0
    הכי מעצבן אותי שנגמר...

17. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חחחחחחחחחחחח 100%

18. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הזכרת לי משהו שקשור למצית

ישבתי לעשן באיזה בניין בקומה ה9, לא היה לי איך לחמם את הבוף (ואני שונא לעשות את זה מהריצפה) אז החלטי להיות יצרתי היה עלי שני מצתים רגילות של השקל אני שם תחום על סוף של מצית אחת ואם השנייה מדליק, אז אני מדליק את החום ואז המצית התפוצצה התוך היד שלי מהבהלה שברתי את הבחנה לחצי (אבל עדיין היה אפשר לעשן ממנו ואבל לי באנג של בקבוק קולה קטן מאוד)
    ואיבדתי חתיכה קטנה מהבוף.

19. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מספריים זה אביזר חובה 24/7

20. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    חבר שלי ניסה להפיל ונכנס מים מהמבחנה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!