1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה להגיד לחוקר (לנתפסים)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏28/11/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תנסו להדפיס או לכתוב (את מה שכתבו פיות השוקלד) זרקו את זה ליד עץ במקום שלא יראו, ואז אם אתה נתפס ,אז אתה אומר מאיפה השגת את זה מביא את התמנונים לאותו מקום וזהו. תדאו רק לנסח את זה לא כמו טמבל.

2. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתה רציני? מה להגיד איפה הבאת את זה מה אתה שרוט?
    אתה רואה בילוש מתקדמים אליך עם אתה מספיק זורק תקססה או תחתיכה הם מחפשים ליידך מוצאים אתה מגיע לחקירה ואתה אומר אין לי מושג במה מדובר מכחיש בהכול ואומר שסתם ישבת שם אחרי שבוע התיק נסגר מחוסר ראיות
    למה לך לפתוח על מישהו ? תגיד אתה לא מתבייש ?

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    על מי אני מלשין בדיוק? זה סתם דרך שהמנייאק לא ישגעו אתך בחקירה. השוטרים לא כאלה טמבלים כמו שאתה חושב הם גם ידעו על פיות הגראס בסופו של דבר

4. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    מה אתה רוצה ממנו מה אתה דפוק זה רעיון גאוני להגיד שהסתובבת בתא ראית קצת גראס על העץ ודפקת שכטה מה יגידו לך

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    נראה לי הוא מאיזה רמת אביב , הוא לא יודע מזה לשבת אם חוקרים שצועקים אליך ומפחדים (מי שמבין יודע שרב זה שטיות, אבל עדיין הרגשה לא נעימה) אם אתה נותן להם הוחכה (כיאלו איפה קטפת,ובגלל זה טוב להכין כאלה משלך,) אתה אומר להם כמה חודשיים לא עישנתי , הם שואלים ממי קניתי לפני כמה חודשיים אתה מפליץ שם כמו (ציקו או דורימון, מעיר לידך) ושאתה לא יודע יותר מזה ואתה בטוח שזה לא שמו אמייתי (סוחרים לא נותנים בחיים שם אמיתי ,ורק חברים קרובים יודעים תשם) והוא שואל מי נתן לך תמספר, אתה עונה הוא הציעה לי, איך הוא נראה,אתה אומר גובה מטר 80 בערך אם כובע נייק (או איזה כובע באופנה) פנים רגילות מזרחי (אל תדאגו הם לא יעשו מסדר זיהוי) תיהו חכמים אל תתנו להם לשגע אותכם.

"והעיקר והעיקר לא להיתפס לא להיתפס כלל"

#5 niv, ‏29/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/11/13
  6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    תשובה שתעצבן את השוטרים וטוב שכך
    אבל הרגילה - "תחנה מרכזית בת"א או סוחר מהרחוב..

מטומטם מי שיגיד את השם של הסוחר

7. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחח אני ממש לא מרמת אביב ההפך אני גר בחור בדרום ולא הבנתי שהתכוות לדפוק חרטא של איזה מקום חשבתי ההפך ובעצם לפתוח על הבן אדם שלך
    פעם הבאה היית צריך להסביר יותר ולצערי כן יש לי נסיון בחקירות לא בעיקר בקשר לסמים למרות שנתפסתי פעמים בדברים קצת יותר גרועים ותאמין לי לא בעיה לצאת מתיק על שימוש זה סתם שטויות רוב המקרים זה יסגר או מחוסר ראיות (במידה ותיהיה חכם ותספיק לזרוק) או מחוסר עניין לציבור

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה סותם את הפה ומבקש בצורה הנחמדה ביותר עורך דין ועד שאתה לא מדבר איתו אתה לא מדבר עם חוקר!
    ואם בכל זאות שמו אותך מול חוקר אתה עונה על כל השאלות ב:"אני שומר על זכות השתיקה ואני מבקש עורך דין"!

הסיבה לזה היא ש99% מהאנשים מפלילים את עצמם וכל אחד נתפס בסיטואציה אחרת ולכן אין משהו אחד לומר ומאחר ואנחנו כנראה לא למדנו משפטים והחוקר
    המניאק שמולנו דווקא למד את העבודה שלו טוב ביותר כדאי לנו להעזר במישהו שגם למד (וזה גם הדבר הפייר לעשות).

ברגע שתבקשו עורך דין ותשמורו על זכות השתיקה עד שהוא יגיד לכם מה לומר זה יעצבן את החוקרים ויכול להיות שהם יהיו יותר אגריסיבים,
    אל תתרגשו מזה ותזכרו שחוקר עצבני כי זינתם אותו.

9. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    מצד אחד זה יכול להיות טוב מצב שני החוקר שאתה אומר לו את זה יכול להגיד אני שומר על הזכות להחזיק אותך במעצר (חוקרים הכי שונאים מתחכמים, או כאלה שמנסים לשמור על כל הזכיות שלהם) אם זה לא תיק ריציני אין סיבה לשמור על זכות השתיקה כי זה יכול לפגוע בך לפעמים. אבל אם תספק אלייבי והוא יהיה אמין +- אז יהיה לך הרבה יותר קל בחקירה (החוקרים מחפשים לסגור תקים על סמך עדויות,וגם למצוא מלשנים,אז זה בכלל לא קל כמו שאתה חושב שלשמור על זכות השתיקה בלי שתשלם על זה יותר ממה שהיית אמור) ומי שחושב שאי אפשר לעצור על כמות לשימוש אצמי של חשיש הוא טועה בגדול, חבר שלי בפעם הראשונה היה 48 שעות בעצר, ואבא של חבר, קיבל חודשיים (אפילו לו תנאי )

הקטע אם עורך דין זה גם לא טוב, אם הוא ירגיש החוקר שאתה עושה דווקא (או אפילו אכל סרט) אתה יכול למצוא את אצמך בפוסתא לקישון. אם החקירות היו שחור ולבן כמו שאתה מנסח אז העבודת המשטרה הייתה הרבה יותר גרוע במיגור הפשע.

אבל אם אתה נתפס על סחר , לשמור על זכות השתיקה וכל דבר להגיד בבית משפט ,אם השופט ישאל למה אתה שומר, תגיד לעורך דין שלך שיגיד לשופט שאתה רוצה שבית משפט יחליט על פיי ראיות. (הוא ימצא דרך לנסח את זה)
    ושהוא לא סומך על חוקרים שהוא סומך על בית המשפט שימצא תצדק ומרשיי מוכן לענות על כל שאלות שבית המשפט רוצה לשאול .
    או שאם תפסו אותך על חם וזה תיק של 3-4 שנים בערך תשחק אותה מכור ותנסה ללכת לטיפול בקיהילה.(עדיף שנה מאשר 3-4)

פה שתוק גם אם מפוצצים אותך .

#9 niv, ‏30/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/11/13
  10. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    מצד אחד זה אפשרי אבל לא מתשלם מבחינת בית משפט ברמה שאתה שומר על זכות השתיקה אתה בעצם מודה בעקיפין על הפשע כשאתה בעצם שותק ולא מוכיח לחוקר את עצם היותך חף מפשע ועל תיק של שימוש אתה יכול גם להודות ולעשות כמה תמונות וטביעות אצבעות ולזוז הביתה כאילו לא קרה כלום ואחרי כמה שבועות הוא נסגר ובדרך כלל על שימוש עושים משהו לנערים או בהצטברות תיקים .

11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יש לכל אחד זכות לראות עורך דין לפני שהוא נחקר!
    זה לא מחשיד ולא בטיח והשופט לא יכול להסתכל על זה עקום מאחר וזה זכות של כל אחד ואחד.

החוקר מעדיף שתודו ואז לשחרר אותכם ואז הפרקליטות מגישה נגדכם כתב אישום.
    מי שלא מודה אז ישאר 100% במעצר של 24 שעות אבל יש לו סכוי שלא יגישו נגדו כתב אישום.

12. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא הסברת כל כך נכון, זכות השתיקה אכן זה סוג של הודעה באשמה, אבל קיים חוק שגם עדות של נאשם בלי ראיות לא תופסת (כחלק הדמוקרטיה שאנשים שהודו כחלק מתרגלי חקירה.) אם יש להם הוכחה לזה שהיה לך משהו, אכן זה יהיה קביל בבית משפט, אבל אם שוטרים באים מריחים ריח של חשיש, ואז עוצרים אותך (בלי לתפוס בעצם כלום) ואתה שומר על זכות השתיקה, לא יהיה אפשר לפתוח לך תיק (אין בוף ואין באנג או קסס) ,זכות השתיקה חכמה אם אתה בתיק בעצרו אותך כחלק מעדות שמיעה וראיות נסיבתיות ,זה אכן מאפשר חשד סביר אבל להכניס אותך בחיים לו ישחררו אותך תוך מקסימום חודש גם אם אתה חשוד ברצח, זכות שתיקה חכמה במקרה הזה שאתה לא מוכן להוסיף מילה וחצי מילה בחקירה (בבית משפט תן לעורך דין לדבר) שישמש כראייה נגדך (שנייה של פזיזות יכולה לעלות לכם מאסר עולם לא שווה בכלל להסתכן) גם במכיר של מכות כל יום בחקירה (מכות עוברות כל החיים בכלא או לפחות שליש ממנו ממש ידפוק אותך)

13. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לדוגמה במקרה כזה שווה לשמור על זכות השתיקה?
    אם תפסו חברה עם חומר והם מלשינים על מישהו, ובאים למישהו הזה לבית עם צו חיפוש ומעכבים אותו לחקירה

14. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    או שרק אחד לוקח תאשמה או שכולם מודים רק בחלק שלהם או שאף אחד לא מודה

15. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    שיתפסו אצלך אצבע או עד כמה פעמים קסס ומכשיר נראה כמה הם יהו סלחנים.

16. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה אומר שהבן אדם שהשלינו עליו פשוט יכול לא להודות באשמה? בלי שום תיק?

17. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    גם על קסס וגם על המכשיר על פי החוק היבש אפשר להכניס אותך, אם אתה עצור על הרבה עבירות סמים בדוק יעקבו אותך על זה, ואפילו מעצר עד 48 שעות, אם תפסו אותך על אצבע כמה פעמים בדוק יכניסו אותך בפנים. אפילו רק אחרי שלוש פעמים, אל תלמד אותי חוקים וזה שאתה חושב שאתה יודע זה לא ממש אומר שאתה כן, כנראה שאתה לא מכיר את העולם הזה כמו שאתה חושב, וטוב שכך.

18. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הוא יכול לא בטוח שיתפסו את זה.

19. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    מי בלבל פה תמוח שאמר שיעצרו אחד שתפסו אליו קססה? לא מזמן תפסו עליי חתיכה של 2 גרם וקססה קטנה(נשאר שם אולי 2 ראש בערך)
    איך שקלטתי תבלש העפתי תקססה עשה עלי חיפוש חיפש מסביבי מצא לקח אותי לתחנה וזהו הייתי שם איזה שעתיים (חיכתי לחוקר שיתפנה מחקירה אחרת) וזהו שוחררתי והלכתי
    שימוש זה חרטא וגם עם וואלה השוטרים אכלו עליך סיבוב אתה בן אדם מוכר שם המקסימום זה לעצור אותך 24 שעות ולהעלות אותך להארכת מעצר רוב השופטים(למשל אבו פריחה מי שמכיר מחמיר דווקא על סמים) משחררים בערבות(ברור שאני מדבר על תיק ראשון או שני בשימוש)

20. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הוא אמר בדיוק מה שאמרתי ואתה חיזקת אותו ,וכתבתי תגובה נגדי, לא אמרתי שישר שיתפסו אותך יכנסו אותך למעצר ויפתחו ויעמידו אותך לדין, האלה אמרתי שאחרי כמה פעמים שיתפסו אותך כבר לא יהו כל כך נחמדים וגם יעצרו אותך בסופו של דבר, ואם תתפס ממש הרבה אז גם יכניסו אותך בפנים לתקופה של חודשיים-4 +-, ואם אתה חושב שאתה יכול להתפס הרבה פעמים וכל הזמן ישחררו אותך אחרי כמה שעות עזוב אותי אתה לא מבין אל מה אתה מדבר דוד.

לא כולנו יש אבא טחון ומקושר, שהשם שלו יכול להוציא אותי כמעט מכל דבר, אבל אם אין לך אבא טחון כמו דוד כנראה שאחרי כמה פעמים תעצר וגם יעמידו אותך לדין (אל תקישבו לכל טמבל בפרום)

#20 niv, ‏4/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏4/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!