1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו מפחיד שנתקלתי בו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏29/11/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    יש זריקה בשם t12 שהמטרה שלה זה להרגיע חולים פסיכאטרים ברמה שהם לא יחזרו לעצמם לעולם (ממש מצב שלא חזרו לעצמו) קיצר איזה אחד מעיר (בן אדם מטורף פסיכופט אורגנל) נכנס לאישפוז בכפייה וקיבל תרופה t12 (לפיי אחד מהמשפחה שלו) והוא עד היום לא חזר לעצמו (ממש בן אדם שיכול לדפוק לך מכות על מבט מפלצת של בן אדם,ראיתי אותו מפחיד.) ומה שמפחיד שחיפשתי וחיפשתי מידע על הדבר הזה באינטרנט ואין שום מידע (מקווה שזה טעות בשם אבל לא כזה נראה לו כי הפסיכאטר שם אמר לו) זה פשוט מפחיד מה אפשר לעשות לבן אדם בלי שאף אחד יהיה לו אכפת או ידע.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    עד לא מזמן ואפילו בחלק מהמקומות גם היום מה שעושים לחולים פסיכיאטרים (ולא בהכרח אנשים מסוכנים) זה התעללויות קשות
    אישפוז בכפייה זה אחד מהם
    ועוד דוחפים לך מחטים לווריד ומזרימים לדם שלך כל מיני דברים הזויים
    נאצי לגמרי

תחשוב שהיו עושים לך כזה דבר - רק מזה היית משתגע ורוצה להרוג אנשים.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    הייתי מאושפז וגם בהסתכלות,היה לי תיק של אלימות שבה בן אדם קיבל בירה לראש וחתך ,ואני השתתפתי חלק בקטטה המונית ערבים נגד יהודים,בגלל ערבי מנאייק שנגע לאחות של חבר בתחת (אני עדיין שומר על זכות השיתקה)
    הסתכלות= לראות אם אתה מתאים לעמוד לדין או לא (היחידה בן הקשות של האשפוז של הארץ , חצי שם על רצח ודקירות ראייתי שם אנשים של שהיו בחדשות,אחד שם שואל אותו למה אתה שם ,והוא עונה בחיוך שחטתי בן אדם.) ונתקלתי רק 2 שאיבדו את השפיות מתרופות טוטאלוס (וגם מt12 נראה לי כי ראייתי בעניים איך הוא היה לפני ואחרי, ונזכרתי שראתי שניים שם באותו מצב שלו ,ורק עכשיו קלטי שזה מהתרופות פה. תאמת הייתי תמים ושלא מאשרים דברים אם נזקים בלתי הפכים. ) אבל יש שם הרבה קור ולא באמת מתפלים שם פשוט מסממים את כולם. למזלנו אחנו לא מדינות נאציות שעושים את זה כמעט לכל אחד, אבל היחידה הרגילה לא בכפייה (הייתי שם על חרדות מהגמילה מאלכוהול והספידים) זה משהו שונה לגמרי באמת מטפלים בך שם, ולא דופקים לך כדורים כמו נרקומן ,(בהסתכלות ראייתי אנשים שקיבלו מעל 30 כדור ביום ) שם מעל 5 זה נדיר ובמילגרם נמוך והרבה שם השתנו לטובה, לא כל מקום כזה רע רק הסגורים ואם יש לך בעיות חמרות של חרדות שאתה נופל מהם או בעייה רצינית של הזיות ודיכאון או מחשבות כפיתיות על התאבדות ולחתוך את אצמך ברמה גבוה, ואתה לא יודע מה לעשות לך לשם כי אחרת זה יחמיר ותגיע למצב של דודה שלי שהיום היא מפחדת לצאת החוצה. ובקושי מבינים אותה (והיא הייתה גאונה מוח מפחיד, והחרדות הפראניות שלה זה מה שגמר אותה לאט לאט,והיא לא הסכימה לטפל באצמה ורק הסתגרה.)

#3 niv, ‏29/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/11/13
  4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ד"א איפה ראית על הt12 הזה ?

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    בן דוד של חבר שלי הוא בן אדם שרוט ואלים (אבל על פני חוץ ועל פי הדיבור הוא יכול להשמע הכי טוב בעולם,אבל אם פגעת בו או הוא חשב שפעגת בו הוא ישבור לך תפנים גם אם את האבא שלו.
    הוא נכנס לאישפוז בכפייה אחרי שהוא הכניס מישהו לבית חולים במצב של בן חיים ומוות,(הוא סוס בכח פזית ) ,קיצור הוא היה באישפוז ושהוא יצא ממנו ראייתי אותו אחרת לגמרי, לא מדבר ואפילו לא מכיר אותי ואת בן דוד שלו , מצב מגעיל ברמה מטורפת מתכופף כזה ובמצב של אי תקשורת בכלל, משהו מפחיד ולפיי מה שאמר לו הפסיכאטר זה מצב בלתי הפיך (וגם הם רוצים להמשיך את זה) והוא אמר לו שקוראים למה שנתנו לו t12. זה המידע שיש לי.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ניב,
    אין לי בעיה להאמין שנותנים תרופות כאלה למקרים קשים.
    הבעיה היחידה שלי היא בשם. T12 זה בטוח לא השם של החומר.
    אתה צריך לברר יותר ביסודיות מה דחפו לו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!