1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לייעוץ ממבינים ! -קפיצה משטרתית-

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Shanks, ‏1/12/13.

1. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכם . אני צריך עזרה, קרה לי מקרה שמעורבת בו משטרה ואני לא יודע איך להתנהג .

הכל קרה ביום חמישי ה 29 ל11. היה יידוי אבנים על פעוטה בירושלים ארמון הנציב .
    אני וחברי (בעל הרישיון, רכב והנהג) נסענו בסמוך לשכונה (בדיוק יצאנו מכפר ערבי כי הקפצנו אחד העובדים הערביים שעובדים איתנו במסעדה לביתו. הזדהנו כיהודים כמובן). לפתע ראינו מחסום דוקרנים ( משטרתי ) הוא האט את האוטו ושניה לפני עצירה סופית שני בלשים פתחו לנו את הדלתות הוציאו אותנו מהרכב וכיבו סוויטץ'

יצאנו מהאוטו והשוטרים הפרידו אותנו ולקחו אותנו לחיפוש גופני מלא. (עירום).

לאחר מכן הבלשים התעקשו שיש עלינו משהו לא חוקי, בהתחלה הם אמרו שהם מחפשים סכין, ולאחר מכן הם אמרו משהו בנוגע ל 'תג מחיר'.

אמרנו להם שאין עלינו כלום לא חוקי ושאנחנו לא משתייכים לאף קבוצה שהם חושבים.
    למרות זאת השוטרים המשיכו בחיפוש(ברכב) ואף פגמו אותו . הם קילפו חלק מהתקרה של הרכב מכיוון שחשדו שהחבאנו שם דברים,
    הם הרסו כיסא תינוק שהיה במושב האחורי מכיוון שחשבו שמוחבאים בו דברים, הם קרעו חלק מהרצפה מתחת לתא כפפות. ועשו עוד כמה נזקים. (וכמובן שצריך מוסכניק שיתקן הכל, כי הכל או קרוע או שבור. לא משהו שאפשר להחזיר למקום)

במהלך החיפוש אחד המגבניקים שעזר לבלשים בחיפוש ביצע חיפוש מתחת לאותו והיה בידו משהו מברזל. אז אני אמרתי לחברי "רק שלא יפנצ'ר לך גלגל בטעות", והמגבניק ענה בתגובה "אני עוד שניה מפנצ'ר אותך אם לא תסתום".

לאחר מכן תם החיפוש והאוטו נשאר פגום.
    הלכנו לתחנת משטרה להגיש תלונה.
    אחד השוטרים שהיה במחלקה ו"טיפל" בנו סהכ נתן לנו דף לבן של מדפסת ועט וביקש שנרשום מה שקרה.

לא הביא לנו תופס תלונה, לא הושיב אותנו בחדר (כתבנו ב"לובי" של המקום) וכמובן שלא רשם או העתיק למחשב מה שסיפרנו \ כתבנו.

עכשיו מה אפשר לעשות עם זה ? מישהו צריך לשלם על התיקונים שנעשה לרכב...

למי לפנות ? מחש ? משטרה רגילה ? עו"ד ? והאם יש סיכוי שהמשטרה תפצה אותנו כספית על המקרה הזה ? אנחנו רוצים תיקון לרכב ופיצויים על השפלה. האם יש סיכוי שנקבל משהו מזה ?

נ.ב הבנתי שיש חוק שבעל הרכב או אחד המעורבים חייב להיות על יד השוטר שעושה חיפוש, על מנת לוודא שהוא לא גונב \ שותל שום דבר.

במקרה שלנו החוקר פירק את הרכב כעליי מבצעים חיפוש בחדר סגור כמה מטרים מהרכב ( אי אפשר לראות מה קורה בחוץ) ואת חבר שלי תשאלו בכביש ממול כשגבו אל הרכב . (וגם כמה מטרים מהרכב. כשהיה חשוך)

ז"א שחצי מהזמן לא היינו ליד החוקרים בעת החיפוש.

תודה רבה על העזרה שלכם אשמח לתשובות :p

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    תצלם את הכל ותילך למחש
    לא קרה לי בחיים מקרה כזה ככה שאין לי מושג מעבר

3. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0

הלכתי היום למחש עם התמונות והכל, הוא גם ראה את האוטו . הוא אמר שאין לנו מה לעשות עם זה ושנפנה ל- "יתצ" יחידת תלונות ציבור .... >< מחש האלה כאלה דפוקים .

גם משטרה על הפנים וגם מי שחוקר אותם על הפנים . לא פלא המדינה נראית ככה.

בכל מקרה תודה על התגובה אחי

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה צריך עורך דין ולא לשאול שאלות בפורום.
    מבאס לשמוע סיפור כזה אבל ממש לא מפתיע.

5. Shanks

Shanks חבר חדש

לייקים:
    0

ככן לגמרי ! המשטרה אמרה לי לפנות למחש , מחש אמרו לי לפנות ל יתצ ... היום פניתי ליתצ והם אמרו לי שהם לא יכולים לטפל בזה עד שמחש לא מסיימים לחקור את העניין . וכששאלתי את מחש הם טענו שהם אפילו לא חוקרים את זה. ככה שזה תקוע באוויר .

אני יילך לעורך דין ויגיש תביעה אזרחית ונזיין תכלבים האלה .

נמאס מהיחס המעפן של המשטרה . אין לי תיקים פלילים , אני ממש ממש לא נראה חשוד. אבל עדיין נטפלים ועדיין מתייחסים אליי כמו אל כלב .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!