1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו חדש ששמעתי רק היום.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bong, ‏24/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    עשב נמכר רק בכפולות של 5? הבן אדם אומר לי , אני אומר לבן אדם ממתי זה שמוכרים ככה בכפלות של 5, הוא אומר לי אתה מכיר מישהו שמוכר יחידות? , זה שטיות בשביל שיקנו יותר או סתם ?
    כי לפני חודש (היה תקופה יובש שלי של חודש ומשהו ו5 בני אדם שאני מכרתי בתקופה הביאו רק אם זרעים וקרשים, ואחד ניסה למכור לי נייס, או ספק אם לא עד משהו בתוכם , ריח מוזר לא שילמתי.)

ולפני כמה זמן זה עובד של הכי תותח, באיזור שלי ואמרתי לו שבדרך כלל מבאים לי יותר גדולים , ואז הוא הלך כזה לצאת הסתובב והביא לי משהו באותו הגודל כיאלו או לא רצה שאני יראה אותו מוציא, זה היה בכיסו

אבל הוא מכר לי שוקו רפואי, בחתיכה של 4 גרם ב2.5 אז אני יבליג בדרך כלל זה 4.4 שיהנה אני לא הולך להפסיד אותו. (ראש אחד מחזיק אותך 4 שעות ברוממות)
    סתם להוציא פריקה . איזה מרגזים הם יכולים להיות לפעמים.

#1 Bong, ‏24/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏24/12/13
  2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דילרים מעדיפים שתיקח לפחות 5 מכמה סיבות- פחות כאב ראש והתעסקות, מזעור מפגשים בינכם (פחות סיכויים להיתפס),
    וכן גם שתיקח כמה שיותר גרמים בלי שום קשר, תשרוף אותם במהרה ותחזור עם ריר חזרה.

לגבי החשיש -והיה ומדובר באמת על 4 גרם חשיש רפואי ב250 שקל . מחיר זנות. שווה בריבוע. רק ממש לא נראה לי שרץ בחוץ חשיש רפואי.

3. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2

#3 Bong, ‏24/12/13
  4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי יש לזה ריח של חממה, ומשני ראש שהם כמות של ראש רגיל שלי, (הדילר המליץ לי להיזהר) הפכו אותי לגמרי, סטלה קצת פחות מירק רפואי אכן,אבל זה משהו חזק.

יכול להיות שהבן אדם הזה נתקל בזן שהוא לא רפואי מאוד חזק (כיאלו היה איזה הברחה, סופר מיוחדת או משהו ?? כי זה לא משהו שיש לדילרים לא ידעתי שקיים בארץ עד לפני שבוע רמה כזאת של חום בשוק. הכל חרא טהור כמעט. למה לא זכור לי רמה כזאת של חום מהדובדבן, אפילו לא חצי, הוא אמר לי שזה רפואי, אכן אני צריך לפעמים להטיל יותר ספק, בדקתי את זה, זה אכן מאוד נדיר הרפואי במיוחד למכיר.

#4 Bong, ‏24/12/13
  5. שירשור

שירשור חבר חדש

לייקים:
    0
    ככה זה הולך שקיות מסודרות של 5

6. שירשור

שירשור חבר חדש

לייקים:
    0
    אלא אם אתה לקוח קבוע או שאתה מכיר את המוכר