1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו למנהל האתר.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bong, ‏27/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום מנהל האתר והדף הפייסבוק קנאביס.

"אני רוצה לכתוב משהו שלדעתי צריך להאמר בנוגע לזליגה של גרמן כל כך מדברת אליה, ואני חושב שצריך לפרסם את זה יותר"

אני מקיר את עולם הסחר , דיי טוב!!!

אין כמעט סוחרים שעושים כסף מזליגה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כי זה פשוט לא כלכלי לקנות מחולים כמיות קטנות של סחורה, וחולה שמתכוון למכור יעדיף שזה יהיה 100 שקל לגרם ולא 30-40??

וגם כמה הוא ימכור גם הוא צריך לעשן לא? נגיד ש1 ל10 חולים הופכים לסוחרים "חולים לא פתאום הופכים לסוחרי סמים, רק בגלל שזה קנאביס, והרבה פשוט - אין להם את הכוחות להתחיל לסחור,ואומץ שיעשו להם בעיות אם התרופה בעתיד ולהכנס לכלא"

ו1 ל10 האלה, סוחרים ב18 גרם בחודש ,ואני מגזים!!!
    יש 12.000 חולים ברשיון. וזה יוצא 1200 סוחרי קנאביס שמוכרים סחורה בשווי 21 קילו בערך בחודש שנסחר לכל הארץ, (ממש מזיז משהו בשוק של מליון משתמשים בערך)

סוחרים שרוצים לעשות כסף מהיר או איטי, בחיים לא היו משתמשים בשיטה הזאת נקודה.

הרבה יותר קל להזמין זרעים מאינטרנט של נקבות ברמה של 20% + ופשוט לזרוע אותם, וליצור מהם כמה מאות גרמים - או כמה קילו (וזה הסוחרים שמגדלים בקטנה)
    ולהגיד לאנשים שהם מוכרים להם רפואי (שם קליט מוכר יותר)

וזה מה שלדעתי עש80-95% מסוחרי הרפואי עושים , ואני מוכן להמר על החיים שלי בזה. "אני לא יודע על האמת אבל לפיי הגיון זה בטוח מה שקורה בשוק"

וגם אם מספר החולים היה כופל ב10 השוק של הקנאביס הרפואי לא היה תורם הרבה לשוק לדעתי, אולי מטפטף קצת אבל תורם? אל תצחיקו אותי.

אין שום הגיון גם בטיעון הכי גדול שלהם. וחייב להציג להם את זה. שסוחר יעדיף לקנות חום במכיר של 2000-2500 שקל לפלטה, ולמכור אותה באצבעות ב6000-8000 אלף לפלטה שקל ולעשות רווח ענק. או לפעמים גם למכור את הפלטה ב4-5 אלף ללקוחות.
    או לגדל ולעשות ימבה כסף, בלי כמעט מאמץ.

אבל מה שאני רואה בחוץ, זה שוק ענקיי של סבוטקס ואדולן ופה ושם מורפיום, ואוקסי מתחיל לרוץ יותר ויותר בשנים האחרות.
    זה בסדר שהשוק יוצף בתרופה תחזוקה להרואין (שזה אם אותם חומרים פעלים רק שפועלים הרבה יותר זמן) זה משרד הבריאות לא אכפת לו !!!!!!!!!!!!!!!!!
    וגם שחכו את שוק הקלונקסים ואסבלים פתאום !!!!!!!!

אבל קצת עשב למצב רוח מה פתאום שיזלג !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    עובדים אלינו בעניים פשוט וכך גם בנוגע להיגיון של הזליגה.

אני יודע אם משהו זולג זה לכלל האכלוסיה, וכמה פה יכולים לקנות ער"ן מתי שהם רוצים?, וזה למה גם אין חום רפואי בחוץ.

ולמשרד הביראות יותר נוח שחולים, פשוט יקנו חום מדולל מסוחרים או עשב שכבר יותר ירק מזהב!!!!!!!!

משרד הבריאות , פשוט תגידו בפנים שקנאביס, לא מספיק טוב לשמן לנו תכיס.

חייב לנסות להציג את הקטע של הזליגה בצורה כזאת, אם תחשבו לרגע זה מה שקורה.

זה בגדר תאוריה שלי כמובן.

#1 Bong, ‏27/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13
  2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הפסקתי לקרוא כשכתבת שחולים סוחרים והממוצע הוא 18 גרם בחודש. ישנם כ-9,000 מטופלים כיום, ולרובם מוקצב מינון חודשי של 20 גרם. לא אקרא טקסט שמעליל עלילות שווא.

3. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי תקרא עד פעם ואז תענה לי.
    אני הגזמתי בכוונה תקרא עד הסוף ותדבר,אחי.
    כי דווקא משורה למטה זה מתחיל להיות מעניין.

ובשיבילך אני יכתוב שזה הגזמה.

#3 Bong, ‏27/12/13
  4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    נא לא לזיין בשכל!! יש ועוד איך זליגה!

אני אישית מכרתי ריטלין בגיל 14 ואני מכיר מלא אנשים שמוכרים וליום ואופיומים למניהם!
    אז יש זליגה כמו בכל תרופה אחרת שהציבור מעוניין בו.
    ולמי שלא מאמין לי שילך לאובירסיטה הקרובה לביתו ויחפש כיוון לריטלין כי לא רק שיש זליגה אלא גם יש שוק פורח.

5. anon

anon חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בספק שמישהו ייקח ברצינות פוסט של מישהו שלא יודע מתי משתמשים ומתי לא משתמשים במרכאות.

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    תמיד ישנה זליגה, וזה מבלי להתייחס לעובדה שחלק נכבד מאותם חולים אינו יכול לכלכל עצמו, חי על גמלה, במצב כלכלי קשה, והתרופה שלו נסחרת בלפחות 100 ש"ח לגרם. מפתה.
    כאשר ישנו ביקוש, תמיד יהיה היצע. הבעיה היא שהזליגה היא לא כפי שמציגים אותה. ישנה, קיימת, אך לא בממדים שמציגים. וגם אם כן, לא צריך לבחוש בנושא ללא הרף שכן משרד הבריאות והרשויות מנצלים זאת על מנת להערים הגבלות.

7. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    בין ה9000 חולים יש הרבה שמקבלים 120 גרם לחודש (נראה לי זה הכי הרבה שאפשר לקבל).
    וזליגה?! אני מכיר אנשים בגילאים שונים ושכבות אולוסיה שונות שחיים על ירק רפואיייי!! יש זליגה גדולה מאוד... חחחחח וגרמן ברגע שתסגור את המחלקות לגידול קנאביס רפואי בארץ יצצו עוד 50 מעבדות לא חוקיות במקום.

כולם לגדל חברים!

8. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    יש הרבה שמקבלים 120 גרם? לפי נתוני משרד הבריאות של כמות הקנאביס המחולק ומס' החולים, המינון הממוצע הוא קצת פחות מ-30 גר'. כיום, בפועל, ישנם שלושה רופאים מאשרים למטופלים שאינם אונקולוגים. הסמכות שלהם לאשר היא עד 100 גר'. מעבר לזה מצריך בקשה מיוחדת לראש היחידה לקנאביס רפואי שנבחנת על ידי בכירי המשרד. כמו כן המדיניות כיום היא להימנע מהגדלות ככל האפשר, גם במחיר בריאות החולים. רוב אלו המחזיקים במינונים גדולים, מחזיקים במינונים אלו כבר זמן רב - קדם להגבלות שהוסיף משרד הבריאות בשנים האחרונות.

כולם עישנו 'רפואי'. כולם מכירים מישהו שרכש 'רפואי', או אף רכשו בעצמם. מעבר לכך שרוב מה שנסחר כ'רפואי' הוא למעשה גידול פרטי כלשהו, ונסחר כך רק כדי להאדיר את המוצר, זה לא מסתדר מספרית. אין מספיק קנאביס בחוץ, מספיק חולים עם כמויות שניתן לסחור בהן, בשביל התעשייה שכולם מדמיינים.

אני לא כאן להגן על שום דבר. סה"כ קטנוני וצודק.

9. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אוהב אותך בן אדם , ראייתי בהרבה תגובות שלך בפרום, שאתה מחפש לרדת ולקלל , כל אדם שלדעתך הוא טועה או טיפש, אבל זה באמת לא נותן לך כבוד, למה כי יש לך דיבור של ערס צעצוע ולא של איזה גבר, גם אם אתה מחפש לרדת על בן אדם, אל תעשה את זה בירידה נדושה, שאפשר לראות אותה כמעט בכל פרום 10 פעם ביום.
    אתה פשוט מוציא את אצמך בן אדם טמבל בלי יכולת לחשוב , על ניסוח .

אם אתם באמת חושבים שכל מה שקנייתם ואמרו לכם שזה רפואי, זה אכן רפואי, אתם אנשים תמימים "אין אכלוסייה יותר שקרנית מדילרים , גם לא של סמים.
    וחברות התרופות הם קרטלי הסמים הכי ענקיים שיש בעולם.
    אתה יודע מה הבדל בן ריטלין לקנאביס בעניין של הסחר?
    שקנאביס אפשר לשתול באדמה ולחכות שיגדל, במקום לקנות את זה במכיר אסטרונומי, ואתה יכול לגדל זנים שהם בדיוק כמו מה שנכר כרפואי , ואפילו יותר חזקים.
    ולעשות כסף מטורף במינמום סיכון שיתפסו או תפסידו כסף - תפיסה סחורה שווה גם חור בכיס , מלבד כלא, וזה למה גם הרבה מעדפים היום לעבור לירק.

גם רטלין לא שמור כמו הקנאביס , וגם הרבה יותר מקבלים את הסם הזה.
    וגם ציינתי את הסבוטקס ואדולן , שאין לו הרבה ערך ברפואה, ויש לו ערך רק כלטיפול תחזוקתי לנרקומנים , אם זה ילדנו יכולים להשיג בחוץ , זה הרבה הרבה הרבה (הייתי ממשיך עד יומיים אם הרבה) יותר מסוכן מקנאביס שיזלוג לילדנו, והוא זולג כמו חול.

אל תפסלו משהו ישר תחשבו קצת אם זה מסתדר בהיגיון.

"אם אתם שונאים אותי כאדם, או כותב לא נכון או שאני מזיין תמוח לדעתך, זה לא אומר שאתם צרכים, לחשוב באי הגיון.
    אז עדיף שלא תגיבו או רק תקללו (כמו דוד). אבל אני בטוח שאני צודק במה שאני אומר, ואני ימשיך לכתוב פה את דעתי, כי זה פשוט בה טוב אם הסוטול מפעם לפעם.

שאומרים לכם דבר הכי קטן רע על קנאביס,כולם ישר קופצים להגן... "זה טוב - לא דבר רע חלילה" , אבל שאומרים לכם שהקאנביס לא זולג כמעט , רובכם מגנים על גרמן.,
    רק כדי לא לחשוב שהדילר שלכם עבד אליכם. אבל לדעתי הם לא ממש שיקרו בקטע הזה (חוץ מזה שהם מציגים את זה, כמשהו שחולים הביאו,אבל בתכלאס כל גרם עשב שיש בעולם הוא רפואי.
    רק שבארץ זה סלאנג לעשב מפציץ, פעם פשוט קראו לזה הידרו - והסלאנג הזה משתנה מהר מאוד לרפואי.

מתיי תבינו שמשרד הבריאות וחברות התרופות יודעים איך לעבוד על הציבור, גם אם נראה לו שלא עובדים אליו בכלל, ורק מחפשים לעצבן אותו.
    או רק להפחיד אותו בשביל להכניס מלא כסף לחיסונים שבכלל לא צריך כמו פוליו.

#9 Bong, ‏27/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏28/12/13
  10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    תלוי איזה דילרים..
    אני תמיד אומר שצריך לבדוק טוב טוב את האנשים שעושים איתם עסקים, כי אחרת תמיד יש בעיות.

11. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    תמיד אפשר לתקן או בן אדם אחר יכתוב את מה שכתבתי במילים שלו, לפניי שמשתמשים במה שאמרתי , בן אדם.

#11 Bong, ‏27/12/13
  12. satlansatlan1

satlansatlan1 חבר חדש

לייקים:
    0
    david123 ו anon תגידו מה אתם שני מפגרים???
    ווואלה bong אני איתך אח שלי בדעה.. רק שלא נראה לי שמישהו באמת יקשיב לזה, גם אם זה נכון
    יש כל כך הרבה דברים נכונים במאבק הזה.. אבל לא הרבה אנשים שמים עלינו זין

13. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    לא להרבה זמן

#13 Bong, ‏28/12/13
  14. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי תעשה לאצמך טובה , קח כבל חשמל דחוף לך בתחת עמוק עמוק עד שיצא מהפה, ואז דחוף אותו לשקע של החשמל בבית עד שתתחשמל , ואולי השוק הזה יסדר לך את התאים הלא בסדר במוח שלך.

ואם הייתי בילוש , הבן אדם הראשון שהייתי מכניס פה לכלא, זה אותך - אתה כל כך מטומטם ומתוסבך , שזה מצווה להרחיק אותך מהציבור.

#14 Bong, ‏28/12/13
  15. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תשמע בתכל'ס, רואים שdavid123 הוא לא בן אדם בוגר, סביר להניח שהוא מתחת ל18, אבל עדיין אין צורח לפתוח בשפה כזאת ובגסות כזאת, חופש הביטוי ניתן לכל אחד ואם אתה חושב שהוא מטומטמם זאת זכותך אבל אין צורך לומר לו את זה, מי שיתייחס לדברים שלו ברצינות זאת בעיה שלו.

אני אחרי כמה הודעות שלו כבר למדתי לא לקחת ברצינות משהו שהוא רושם.

16. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    על סימני ניקוד שמעת?

17. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    חח אחי גם אתה אכלת תסביך נראה לי , אנשים כאלה אוהבים שמדברים איתם בשפה שלהם, אני לא באמת מתרגש ממה שבן אדם שאני לא מקיר אומר, ולפעמים אם מדברים אליך רע, לא יהיה רע אם תחזיר, אבל כמובן שאחרי הכל צריך להפעיל שיכול דעת, ולדעת אם איזה בן אדם אתה יכול או לא...
    זה לא בושה להודות שאתה לא בעמדת כח כל הזמן, אז צריך זהירות לפעמים אם הפה. וחלילה לא להעליב ראשון רק אם בן אדם מנאייק מדבר איתך, או שזה עניין שלכם בחברה ואתה לא מנסה להעליב אף אחד.

ולפעמים להגיד דברים בצורה קיצונית יכולה להכניס לבן אדם מסר אחד או שניים.

וגם ילד בגיל 15 יודע את הדבר הזה, ובחירה שלו איך להתנהג הגיל לא כזה משנה.

לא כל הזמן צריך להיות נחמד!!!!!!!!!!!!

#17 Bong, ‏28/12/13
  18. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    זה משפט של כל העבריני האינטרנט הצעצוע, עד ילד מאחוריי מחשב, לא כיאלו שאתה כזה גיבור ללכת לבן אדם שאתה לא מכיר, לאיזור שהוא גר ולהתחיל להפציץ אותו באגרופים ולדקור אותו.
    חלאס לחשוב שאתה איזה סוס בסוף בן אדם ידפוק לך תסכין בבטן ואולי גם יסובב אותה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!