1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תכנית מגרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏28/12/13.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני עומד לגדל וכבר חשבתי על הכל!!! אפילו למקרה שדופק לי תמנון בדלת,

עכשיו חשוב לי להבהיר לכם כמה דברים, לשוטר אסור להיכנס אלייך הביתה ללא צו-חיפוש, אם בא שוטר אתה יכול לא לפתוח לו (כבר קרה לי) או לצאת מהדירה לסגור את הדלת אחרייך ולדבר איתם בחוץ.
    אל תרימו את הקול או תגעו בשוטר לעולם! דוגמא טובה לדיבור שוטר למשל ברחוב במקרה והוא רוצה לעשות חיפוש (גם אז מותר לכם לא להסכים כל עוד אין לו יסוד סביר לחשד, לא, רסטות זה לא יסוד סביר לחשד) : "תראה, אדוני השוטר, אני יודע שאתה רק עושה את עבודתך אבל אני ממהר." מותר לכם להתנגד לחיפוש גופני ואסור לשוטר לעקב אותך (לפי החוק בארה"ב, לא יודע אם בארץ מותר לשוטר לעקב אותך).
    ממולץ תמיד לצלם או להקליט מפגש עם שוטר, או לפחות עדים, כי במקרה ושוטר עשה חיפוש ללא הסכמה ויש לי עדים\הוכחות יכול להיות (במקרה ומצאו משהו לא חוקי) שהאישום יבוטל (הסיכויים נמוכים אבל עדיין יש סיכוי אם זה פעם ראשונה והכמות קטנה).

הנה מס' חוקים שכדאי לכם לזכור:

חוק מס' 1: תמיד להיות רגוע ושליו במפגש עם שוטר - לשלוט על המילים, טון ועל שפת גוף.
    חוק מס' 2: הזכות לשמור על שתיקה.
    חוק מס' 3: יש לי את הזכות להתנגד לחיפוש.
    חוק מס' 4: לא להאמין למה ששוטרים אומרים - להתנגד לחיפוש זה לא ראיה לאשמה, אם שוטר מבקש להוציא את הכיסים גם אפשר להתנגד כי זה כמו חיפוש.
    חוק מס' 5: לשאול אם אתה חופשי ללכת, במקרה ושוטר מעקב אותך ללא רשות דבר זה יכול לעזור מאוד לעורך-דין.
    חוק מס' 6: לא למשוך תשומת לב ולא לחשוף את עצמך.
    חוק מס' 7: לא לרוץ משוטר.
    חוק מס' 8: להשתמש רק במילים, גם אם שוטר עובר על החוק ומבצע חיפוש ללא הסכמה, מספיק נגיעה פיזית קטנה כדי לעצור אותך או להשתמש באלימות פיזית נגדך.

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    חוק מספר 9: אל תחשוב עליהם כל הזמן כי אם תעשה זאות בפעם הבא שיעבור שוטר לידך אתה תחליף פרצוף.
    פשוט תירגעו ותאמינו בעצמכם ובמה שאתם עושים!

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פשוט אל תיהיו חשודים, ואף אחד לא יבוא עליכם בטענות.
    מתי פעם אחרונה עצרו את החבר הסחי שלך שוטרים? אף פעם?
    אז אל תתבלט ותהיה בסדר.

4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    שחכת את הקלל הכי חשוב, ללכת אם תעודת זהות כל הזמן, כי זה נותן להם הילה לקחת אותך לתחנה ולעשות לך חיפוש ערום שם.

לא להתווכח כי מה שאתה קורה באינטרנט זה לא מה שקורה בשטח, פשוט אם הם רוצים לעשות לך חיפוש תן להם , אבל שים את זה בשקית של קופסאת סגריות מתחת לביצים (נדיר שיגלו)

אל תסתובב מופצץ, ואם חומר אליך באמצע הרחוב, דבר בהגיון תגיד שאתה לא מאנשים האלה ומהנרקומנים האלה, ואל תלך אם חומרים בסימטאות חשוכות האלה במקום אם הרבה אנשים, כדי שלא יפשיטו אותך ב99% והחיפוש הרב יהיה בכיסים וחפיף, בחיים אל תחזיק ביד את החומר ותזרוק שהוא בא כי ברב המקרים עולים על זה, ואם לא מוצאים יכול להיות תוכל סתם כמה אגרופים כמו שלי נתנו אחרי שרצייתי לסחור לסמוי , וגליתי בשנייה אחרונה וזרקתי את כל ה7 אצבעות לנער ליד המקום. ואז באו ישר 2 נידות ורק פיצוצו אותי. לא יכולתי ללכת על הרגליים מהקטע הזה אני בטראומה לסחור.

והשיטה הכי טובה לדעתי זה ליצור כיס סודי (זה לא בעייה לעשות את זה) ושיהיה קשה בנגיעה אחת לדעת שיש בו משהו .
    ותמיד אפשר לשים את זה באיזור של החור של התחת, כי הרבה שוטרים פשוט נגעלים לגעת ולפשפש באיזור הזה, ובמיוחד אם נראה להם שאין הרבה סיכוי שיש לך משהו .

#4 Bong, ‏28/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏28/12/13
  5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    Bong, אתה בין האנשים הכי פצוצים פה בפורום חחח אחשלי אתה, אני לא יודע אם אתה צודק אבל שמעתי על מקרה שקפץ על מישהו סמוי וביקש תעודת זהות והבחור אמר לו שיזמין ניידת ולא הראה תעודת זהות והסמוי ישר התקפל והלך כי גם היה שם עדים.
    אני צריך לחקור עוד קצת את הנושא, כל התחום הזה של משפטים מאוד מרתק אותי וידיעת החוק והזכויות זה דבר שמאוד יכול לעזור.

6. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אותי אולי 10 פעם בחיים לקחו לתחנת לבדיקת אצבע וחיפוש, בגלל שלא היה לי תעודת זהות, בחוק אם אתה נראה לו חשוד (אתה תמיד תראה חשוד אל תדאג) ואין אליך תעודת זהות הוא יכול לעקב אותך לתחנה ולעשות חיפוש עירום שם, בחוץ אסור לעשות חיפוש ערום. אבל איזה שוטר באמת אכפת לו מהחוק, פשוט על תיהיה אם דברים אליך במקומות בלי אנשים, ובלי מעבר של מכוניות. כי אחרי זה תוכל להתלונן אליהם גם על הטרדה מינית. ולהרוויח הרבה כסף עזוב תפלל שיעשו לך את זה, ומישהו במקרה צילם, או יהפוך לעד ראייה.

הדרך מספר אחד לדעתי , זה פשוט לראות כמה שיותר אשכנזי מלומד ומלך בדמקה. ואז תאמין לי אף שוטר לא ישקיע את זמנו אליך.

#6 Bong, ‏28/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏28/12/13
  7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לא צריך לקלל :) וזה כלל חשוב מאוד

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    סבא שלי ידוע בכינויו "מלך הדמקה של עירק" ואשכנזי נראה לי שהוא לא?! מה שאומר שגם אני, נראה לי שצריך להתחיל ללמוד שח . . . ?

9. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    גם נכון אבל בשביל זה אתה צריך גם להראות רוסי.

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא בעיה להסתובב עליך עם חומר אם אתה לא נראה חשוד..
    בכל השנים שאני בעסק מעולם לא עברתי חיפוש ברחוב, ואני נראה סטלן על החיים.
    וגם אם שוטר עוצר אותי או שואל אותי משהו, זה אף פעם לא נגמר בחיפוש כי פשוט צריך לדעת איך לדבר איתם.
    תהיה נחמד, תהיה אדיב, אל תראה שפת גוף מאיימת וגם אל תראה שאתה מרגיש מאויים ( מאנייקים כמו כלבים יודעים להריח פחד. )
    פשוט זרמו עם זה.

פעם עברתי נסיעה שלמה בניידת משטרה עם שקית של 20 גרם פטריות בתיק. ( סתם סיפור מצחיק. )

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!