1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שוטרים וחיפושים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י RoyHargrove, ‏12/1/14.

1. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אהלן, אתמול הביתה מחבר ונטפל אליי איזה שוטר שחיפש להוציא על מישהו את העצבים שלו, עכשיו הוא עשה עליי חיפוש, במזל נגמר לי אצל החבר, אבל התנגדתי לחיפוש ואמרתי לו שאני לא רוצה שייגע, הוא תפס אותי והתחיל לצעוק עליי שאני עושה מעשה פלילי...
    עכשיו השאלה היא, האם מותר לשוטר לחפש על אנשים בלי שום סיבה? סתם ככה לעצור מישהו ברחוב ולחפש עליו למרות שהוא לא רוצה ולא הביא אישור? המצב כ''כ עגום?

2. chip

chip חבר חדש

לייקים:
    0
    אין דבר כזה:

מריחואנה: המדירך הפלילי למשתמש הנורמטיבי

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אסור לו!
    אבל מה תעשה? מה יש לך לעשות?
    אז אתה יכול ללכת ולהתלונן במחלקה לסגירת תיקים לשוטרים (הידוע בתור מח"ש) ואז יבואו לשוטר ויגידו לו:"לא יפה, המשך עבודה מהנה".
    בקיצור כמו בכל דיקטטורה אין לך מה לעשות חוץ מלסבול בשקט.

4. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אפשר להגיש תלונה אזרחית? שמעתי איפשהו שזה אפשרי, אפשר גם להרוויח קצת, אבל אין לי שום הוכחות...פעם הבאה אני אצלם.

#4 RoyHargrove, ‏12/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/1/14
  5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בטח שאתה יכול להוציא מלא כסף על מיסים לבית משפט (כל תביעה דורש 10% ממה שאתה הולך לתבוע) וגם מלא כסף לעו"ד בשביל להפסיד.
    אחי תמשיך בחיים אין מה לעשות.

6. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    יש לי חבר טוב שמסיבות כאלו ואחרות מתנדב במשטרה והוא אמר לי שתאכלס הזכויות שלך זה שאין לך זכויות
    אם תתנגד לחיפוש כי הוא סתם נופל עליך הוא יגיד לך שבגלל שהתנגדת יש לו חשד שאתה מסתיר משהו ויחפש לך בכוח או שייקח אותך לתחנה (ומותר לו) ושם גם יחפשו עליך וגם יזיינו אותך במכות אם אתה בא להם ברע
    האמת שהוא אמר לי שמח"ש נכנסים בהם חזק אבל עדיין לא יעשו להם יותר מדי אם תתלוננו...
    בקיצור אם נופל עליך שוטר תקווה שהוא לקראת סוף המשמרת כי אין לו באמת זין למלא דו"ח בתחנה במקום ללכת הביתה חח מציאות עגומה אבל ככה זה במדינת משטרה

7. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    על מה דו"ח? מה עשיתי לעזאזל?

8. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    דו''ח הוא חייב למלא כי זה ניירת שהוא חייב לעשות אם עוצרים מישהו על כל סיבה וזה זין למלא חח...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!