1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏19/1/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    כשאהיה גדול אני מתכנן לקחת אסיד שמעתי שבישראל אפשר להשיג את זה במסיבות בתל אביב אמא שלי כשהיא הייתה צעירה היא עשתה מלא סמים ועכשיו היא אומרת לי שאין כלום בארץ ושאני אסע לחו"ל מה אתם אומרים? על אסיד בכללי ואם קל להשיג אותו בארץ?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחחחחחחח להידלק עם אמא בבית . . איי יאיי יאיי טריפ אחושרמוטה!
    לשאלתך, כשתהיה גדול - כל התשובות יצוצו לך.

3. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    מסיבות טבע.

4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    מה שרוני אמר

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    במסיבות טבע הסיכויים שתקבל אסיד ולא חומר הזייתי אחר הדומה לו מאוד הוא נדיר. כבר דנו בזה בפורום.
    היום רוב מה שנמכר תחת השם "אסיד" "lsd" "קרטונים" , הוא לא בהכרך lsd-25. בדר"כ סמי הזייה ממשפחת ה2c.

6. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    אין דבר כזה! יש ביקוש אז יש היצע!! בסופו של דבר העסק של האסיד מגלגל גם הוא מיליונים!! (בארץ). יש לך אנשים שמגדלים פטריות באקווריומים, ראיתי גבישים משוגעים של אסיד! והכל פה בארץ... ולא חלטןרות ולא תוספים!! הבנאדם מכין את זה בשביל הכסף!! בקבוקון יעלה לך בין שלוש לחמש אלף...

מה זה חומר הזיה אחר? לחברה במסיבות יש 2 בקבןקנים בתחתונים אחד טוב ואחד מהול... קרטונים גם לא חסר בארץ (שיווה אדומה, דאלי למה, קליפורניה סאנשיין.. הופמן טוב, לא פגשתי) חצי קרטון ואתה עף איזה 8 שעות בלי לדעת איך קוראים לך :)
    קיצור לא חסר סמים טובים בארץ.. בכל עיר מושב קיבוץ כפר... לפעמים קשה להגיע למקורות הטובים.
    ויש גם מלא חרא כמו שאמרו בגלל שמסיבות טראנס שהיו עם 200-300 אנשים הכפילו את עצמן ב10 ויותר... עכשיו בשביל להכין כזאת כמות של סמים צריכים מללללאא מעבדות, ואין! אז בא סחבק עם בקבוק מים ומוכר ״טיפות״ כי יש ביקוש ענק... אז לא חסר גם רמאים.. אבל מי שמחפש בסוף ימצא :)

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    עם כל הכבוד למה שכתבת, ויש לי כבוד . אין שום סטירה בין מה שאמרתי למה שאתה אמרת.
    בוודאי שיש אסיד איכותי בארץ, ובוודאי שגם במסיבות טבע יש אסיד, ולפעמים אפילו איכותי בטירוף. אבל שוב, בתור מישהו שמחפש את החומר "lsd-25" בדיוק, ולא סמים שדומים לו , מסיבות טבע הוא לא המקום בו בוודאות תדע שמה שקנית הוא בהחלט אסיד.
    מתערב איתך שלרוב הנדלקים במסיבות טבע אם תדחוף 2ci , 2cb וחברים.. לא יהיה להם מושג שהם לקחו משהו אחר ולא אסיד. ופה הייתה כוונתי.

מחכה לתגובה של ganjaboll בנושא.

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בשורה התחתונה אין לכם שום דרך לדעת מה אתם מקבלים
    אלא אם כן אתם מסתובבים עם מעבדה ניידת או משהו ...
    הגיוני מאד שבמקום שבו אסיד לא חוקי, במקום אסיד ימכרו לך משהו אחר שעושה אפקטים דומים ויותר קל ויותר זול לייצר אותו, ואני לא מדבר על לערבב או למהול את האסיד - יכול מאד להיות שגם 2c-b שנותן אפקט דומה לשל אסיד בא בצורה הטהורה בצורת גביש, אז זה נראה לך כמו הקרם דלה קרם של הכימיכלים כי זה גביש יפה וצבעוני, אבל זה עדיין לא אומר - יש מליון ואחת סוגים של חומרים שהצורה הטהורה שלהם היא גביש.

מה אני יגיד לך אתה רוצה סמים איכותיים ?
    תייצר אותם בעצמך
    או שתיסע ללוס אנג'לס שמה אומרים שאתה יכול להשיג מה שאתה רוצה.

9. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0

אל תקנה במסיבות... תקנה מאנשים בעיר שלך... לא חסר אנשים שמייצרים חומרים איכותיים (אחלה שמגדלי פטריות!! ואסיד, לגבי קרטונים אין לי מושג). למה לא חסר? כי זה עושה מללאא כססססףףףף!!! ובגלל שזה עושה מלא כסף יש מלא חרא! ממש כמו ירק ונייס גיא...
    לא חסר אסיד בארצנו, וכל אחד יכול להשיג אסיד טוב, חבל שזה מחוץ לחוק וכל העסק פלילי :/

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    רציתי לא להגיב כי כבר אמרת הכל. אבל אני אמצא איפה להרחיב..

במסיבות טבע הכל רץ.. גם מרמרות ( שזה קרטונים מפוצצים בספידים ) גם lsa, גם cb2 וגם ci2.. ( ולזה אנחנו בחברה קוראים שמאסיד.)
    אבל ברור שאני לא דוחף לעצמי שום דבר שאני לא בטוח שהוא lsd-25 טהור ומכיר תבחור שפתח תגביש, ומכיר איזה גביש והכל..
    תדע שרוב הגבישים של הוויט קריסטל בארץ פתוחים כמה פעמים או שמהולים רצח. טיפה 100 מיקרו של וויט קריסטל זה חוויה מאוד נחמדה, המון רוחניות.. הזיות פחות חזקות.. מה שכן מזמן לא ראיתי בקבוקון של וויט שלא עבר לפחות שתי פתיחות.
    אם אתה רוצה לקנות במסיבה, תקנה מהחברה שמוכרים סילברים.. הסילבר קריסטל כמעט תמיד מגיע פתוח פעם ראשונה, ואתה גם רואה שהטיפה כחולה.
    חוצמזה הסילבר זה גזירות אחושרמוטה, ככה שאם אתה פעם ראשונה עם אסיד לא הייתי ממליץ.
    תנסה למצוא מישהו שמוכר קרטונים טובים, כל עוד אין לקרטון טעם, אתה בסדר. אם יש לו טעם מנטה, אז גם סבבה.. אם יש לו טעם מר, אז נפלת על ספידים ( מכן השם, מרמרה. )לא פותחים cb2 וci2 על קרטונים.
    לפני שאתה קונה קרטון תגיד לבחור שאם זה מר אתה לא לוקח.. יש כאלה שישקרו לך.. אם אתה קולט שמר, אז תירק ואל תביא כסף.
    בכל אופן, גם במסיבות הכי קטנות יש סוחרים שמעיפים חומר בנזונה, העיקר לדעתי מי.
    אל תתבסס לפי מראה חיצוני, כי ראיתי איך הסטלנים הכי כבדים מוכרים אסיד חרא, ואיזה חנבץ עם כיפה מוכר לך סילברים שיגזרו אותך 13 שעות.
    תשאל, אנשים איפה יש אסיד טוב.. אל תתבייש לשאול במסיבה. תקבל פידבק מאנשים שכבר ניסו.
    או פשוט שתחפש את הבן אדם הכי דלוק במסיבה, הוא כבר ידע לאן לכוון אותך.

11. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    כל אחד פה מדען של אסיד אה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!