1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סוטול נורא, צריך עזרה דחוףףף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימוס, ‏21/1/14.

1. אנונימוס

אנונימוס חבר חדש

לייקים:
    0
    אני באמצע סוטול, ואני מרגיש נורא.
    עישן חצי גוינט ועכשיו יש דפיקות לב ממש חזקות, והרגשה קיצונית של חום וקור (דקירות בעור)
    ניסיתי להקיא, אבל לא הלך ואשמח לקבל עזרה ממישהו שיש לו מושג מה עובר על הגוף שלי!!!!3134!$

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אולי נייסגיא?
    אם כן, אז חכה שעה וזה יעבור.
    אם לא, אז עישנת חומר חרא, או יותר מידי.

3. אנונימוס

אנונימוס חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד שאלה דחופה, עישן אתמול את אותו החומר בשילוב עם טבק, אותה כמות, ובקושי הרגשתי משהו.
    השאלה האם טבק מדלל את ההשפעה של הגוינט
    וזה גוינט לפי הריח, המראה הכללי, והסוטול, שנמשך כבר משהו כמו 2 שעות

4. אנונימוס

אנונימוס חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב עברה ההרגשה הנוראית, שרדתי את החוויה הקשה הזאת.
    עכשיו רעב ועייף :)

5. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    אם באמת עישנת קנאביס, אולי זה לא בשבילך, או שעישנת משהו חשוד או מוצלב עם סם אחר

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    משתתף בצערך, אולי אתה לא מתאים לכל הקטע הזה ויש אנשים כאלה או שדחפו לך משהו לחומר.

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    האמת שיש אנשים שקנאביס משפיע עליהם ככה..
    לא בשבילך.. משתתף בצערך.

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תעלה תמונה יכול להיות שזה נייס גאי..

9. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    חחח חלאס אתה כל דבר אתה חושב זה נייס גאי חחחחח אוהב אותך

10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מה אני יעשה?כל עוד יש הפללה, רמת הקנאביס תיהיה נמוכה וגם הכמות תהיה נמוכה. וגם יש הרבה תפיסות של קנאביס וחשיש. אז די ברור לי שיש צורך למלא את החור שנוצר.
    אפילו אם לכל אחד יש פה כיוון מטורף שיכול להביא ww.

11. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    הכל בראש חביבי...
    אין דבר כזה בשבילך/לא בשבילך.. כולה צמח.. הכל בראש! פעם אחת נדלקתי (ערבבתי אסיד מד וקטמין) בהגזמה ובמשך שעתיים ראיתי לבן בעיניים.. הכל עובר. ותזכור גם שאף אחד לא מת מזה :)
    תעשן! ומה שתארתה נשמע כמו התקף חרדה (קורה למעשנים בהתחלה...) אין מה לפחד! תגלגל אחד חדש או שתפיל כמה ראשים ותראה שהכל סבבה

12. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אני תמיד מעשן ירוק , אבל לפני שבוע עישנתי חום פעם ראשונה , פשוט אף פעם לא התנסיתי בזה תמיד עישנתי רק ירוק
    וכשעישנתי בבאנג הפלתי איזה 4 ראש , קמתי מהכסא והתחלתי לצחוק בצורה לא נורמלית חח , ראינו גם טלוויזיה אז צחקתי על כל דבר שם
    בקיצור גם הגוף שלי רעד בצורה כמו שאתה מתאר , הדפיקות לב החזקות היו גם לי .. זה נמשך 5-6 שעות כי גם הלכתי לישון וגם שישנתי הרעידות והדפיקות לב המשיכו . השיא היה ב 6-7 בבוקר , רעדתי כמו חולה פרקינסון. זה היה מוזר אבל בראש ידעתי שזה יגמר עוד מעט.

13. אנונימוס

אנונימוס חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שאתה צודק שעבר עלי התקף חרדה, משום שלא ייתכן שזה קשור לחומר, יום לפני לקחתי אותו דבר עם טבק ולא קרה כלום (הפעם זה היה נקי ואני חייב לציין שבניגוד למה שסיפרו לי, זה ירד פשוט חלק בגרון)...
    אבל עכשיו אני ממש מפחד שזה היה איזה טריגר להתקפי חרדה, שאולי הם יתחילו להופיע באופן קבוע...האם מישהו יכול להרגיע/לאשר את דבריי?
    השאלה שהכי מהדהדת אצלי בראש היא איך זה ייתכן שמאלכוהול לא קרה לי דבר כזה אף פעם?! לפי מה ששמעתי אלכוהול מעורר תגובות פסיכוטיות הרבה יותר....
    לפי דעתי צריך שיהיה על זה כתבה באתר, אני מניח שאני לא היחידי שזה קרה לו וצריך הסבר על איך להתמודד בזמן שזה קורה ועל ההשלכות....
    ולסיכום, תודה לכל העוזרים! כולם פה אנשים לעניין שעזרו בעת מצוקה :)

#13 אנונימוס, ‏23/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/1/14
  14. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה יהיה עכשיו טריגר אם תעשן... המוח ישר יקלוט שעוד פעם נכנס החומר הזה לגוף ויתן ישר אותות להתקף חרדה.. תצטרך להסביר למוח שזה פרח ולא משהו מסוכן.. תן לחשמל לזרום בגוווף!!! אם זה יקרה עוד פעם שאתה מעשן ואתה מרגיש ״חסר שליטה״ (הכל בראש) תשתה משקה עם אלכוהול לפחות 40% ושהאתנול יגיע למוח הכל יהיה יותר נוח כי אתה כבר מכיר את הסטלה של האלכוהול וגם אלכוהול הרבה יותר חזק ממריחואנה. (לפי דעתי אלכוהול הוא הסם הכי חזק חוץ ממשפחת הסמים האופיאטים).

15. ShukyD

ShukyD חבר חדש

לייקים:
    0
    חשוב לי להבהיר רק שהתקף חרדה הוא לחלוטין לא תגובה פסיכוטית. זהו.

16. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    עם תחשוב על זה שיהיה לך התקף חרדה ותפחד זה לא טוב.
    אתה צריך לדעת שזה כולה ההשפעה של העישון ועם בכלל לא תחשוב על זה ותיהיה בגישה טובה ורגוע
    זה יהיה מעולה.

17. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    הכל בראש תחשוב מחשבות טובות יהיה לך סאטלה טובה, תאמין לשטיות שאומרים שזה גורם לדברים רעים ותכניס את עצמך לסרט רע אז יהיה לך חרא סאטלה, מה שבטוח קנאביס לא גורם להתקפי פניקה ולא להתקפים פסיכוטים זה מיתוס.

18. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    מסכים לגמרי, לשלב אלכוהול יכול להקל בהרגשה הרעה.
    אני יכול לאשר את זה מהניסיון שלי עם נייס גיא. ניסיתי לעשן את זה וזה היה פשוט נורא, הרגשתי כאילו הלב שלי יוצא מהמקום ועובר לי זרם בכל הגוף. פעם שנייה שתיתי קצת ואז עישנתי לאט לאט והייתה סטלה טובה אבל בכל זאת לא ממליץ על נייס חח

19. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    יש אנשים שזה לא מתאים להם.. זה דיי מפתיע :eek:
    חבר שלי מקיא כל פעם שהוא מעשן..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!