1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פראג עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bigbonesrqr, ‏23/1/14.

1. Bigbonesrqr

Bigbonesrqr חבר חדש

לייקים:
    0
    אני טס לפראג בקרוב.
    רציתי לדעת מהחברה שהיו שם כמה קל להתארגן שם?
    מה המדיניות של המנייק ומה האיכות ומחיר?
    ומה יש עוד לעשות מועדונים וכו'?

תודה רבה אנשים

2. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    הייתי שם בקיץ.
    קל להתארגן, בהרבה ברים יש חומר טוב וגם מכל מיני שחורים ברחוב בלילה..אל תקנה מלבנים כי רובם יביאו לך עלים מהעץ או חרא של חומר.
    מחיר בין 40-60 שקל ישראלי לגרם (200-300 קורונות צ'כיות)
    מותר לגדל ולעשן אסור לסחור ויש על זה עונש ממש מזערי... אין לך מה לפחד בתחום הזה.
    החומר שמה על הכיפאק ויש שמה מגוון רחב אבל אתה לא יודע מה אתה מקבל לפני שאתה מעשן.. משיחה עם כמה מקומיים שמבינים עניין אם תרחיק לפרברים של העיר תשיג חומר פצצה פצצה לפנים אבל אתה צריך לדעת ממי.

3. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אני לא הייתי בפראג אבל חברים שלי כן ,
    הם לא אמרו לי מאיפה כי לא שאלתי אבל הם הצליחו להתארגן שם .
    חכה לעוד תגובות .

4. Bigbonesrqr

Bigbonesrqr חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובות.
    אם עוד מישהו יכול לעזור?

5. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן... איך שבאנג אמר.
    גם מלא זונות ופוקר :) פראג אחלה מדינה.
    רוב הגידולים איכותיים ותתארגן מהשחורים.

6. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    קל מאוד...
    שהייתי שם התארגנתי מ3 מקומות שונים.
    אם אתה צריך משהו מייד, יש פאב שנקרא שטו רוג' אתה אתה נכנס לשם לא שואל את הברמן על זה הוא יתעצבן, אלה הולך לשירותים, יש שם מסדרון ומישהו תמיד יושב שם, שאל אותו והוא ימכור לך במקום כמה שתרצה בשקיות של גרם עבור 250 קרונות ליחידה. האיכות של הירוק הזה לא רעה אבל לא מטורפת.
    הדרך שאני ממליץ עליה היא לשלוח מייל לבחורה בשם אמיילי גריין, אמיילי היא סוחרת מפראג שתסדר אותכם בשני סוגים של חומר ב250 וממש טוב ב300, על האיכות של ה250 שלה אני לא יכול להעיד אבל ה300 ירוק פצצה! איכות ממש טובה יותר טוב מכל מה שעישנתי שם. שלח לה מייל שאתה מגיע לפראג, היא תיפגש אייתך שם בשעה שתקבעו תזהה אותה לפי כובע אדום שיהיה לה על התיק, תגידו שלום ואז היא תמכור לכם בדיוק מה שביקשתם. אז שלח לה מייל ותעשו כבוד למדינה ותהיו לקוחות טובים emgreen@hush.com

#6 BibiAlt, ‏27/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/1/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!