1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבואס כבר מהיובש ומהמדינה הזאת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏21/7/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אין לי בוקשי כיוון וגם שאני משיג משהו זה פעם בה יש לי איזה אחד שחבר אירגן לי שהוא בתקופה האחרונה נראה לי שהוא מסנן הוא אמר לי שהוא חוזר היום באילת והיום הוא אמר לי שמחר הוא חוזר דיי נראה לי שמחר הוא יגיד משהו אחד אז אין לי זין איפלו להתקשר.

המחרים גם מפגרים אני לא יודע עם אני יוצא פריאיאר אבל המחיר הוא 150 ל9-11 סגריות (תלוי איך אתה מקסס) האיכות סבבה לגמרי ממסטל פיצוצים.

אבל אני כל הזמן נתקע בדודה כוסאמק אני לא מבין את המדינה הזאת הרבה חברים שלי שהיו מעשנים אצבע ביום עברו לנייס וניהו כמו זומבים או שותים המון ומסתבכים הרבה אנשים כבר לא מצלחים להתארגן וכאלה שכן שומרים את זה לאצמם.

ב2012 שזה עדין היה נקרה יובש הייתי משיג חמסה של 13-14 סגריות ב100 והיה לי ים כיוונים אפילו קנייה של מסחרית,
    ואז לאט לאט יותר ויותר קשה להשיג כל צרכן וסוחר מפחד פחד מוות מהמשטרה כולם מבואסים.

זהו אני משתגע המחרים ניהו מטורפים במדינה של הכל להשכיר דירה קטנה בשכונה מסריחה עולה לי עם אוכל ותשלומים וסגריות בערך 3,8 אלף מינמום בחודש אני בקושי יוצא למקומות בקושי חיי אין כסף ללימודים ועובד 12 שעות ביום בלילה קורע תאמא של התחת ובוקשי נהנה
    וגם אני לא יכול לצאת קצת מהמציאות החרא הזה עם כמה ראשים או גוינט ביום וגם שאני משיג איזה אצבע זה תמיד במאמץ זהו פשוט נשבר לי נראה לי אני יחסוך קצת כסף ויעזוב תמדינה הזאת אין איפשר לחיות בלי עצבים ורצון למות (ולא אני לא יכול לגדל המשטרה כל הזמן מחפשת אותי)

2. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    גם אני ראיתי את החברים שלי הופכים לאלכוהוליסטים ועכברי ספייס בגלל היובש. ראיתי אנשים בגמילה פיזית נוראית מאלכוהול - משהו שלא ראיתי מעולם לפני זה. אני בעצמי הקאתי במשך שבוע בגמילה מנייס גאי לפני שנתיים. מה אני אגיד, כולם מיואשים... אבל אסור לתת לזה להפיל אותך לסמים חוקיים וזולים, גם אם זה מפתה.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא שותה אלכוהול ובחיים לא נגעתי בנייס שזה עד יצא ,ים אנשים היצאו לי לעשן את זה אבל לא נגעתי כי הרגשתי שזה סתם זבל
    ואני רותח מעובדה שאיסור של זה גומר לאנשים תחיים (שני חברים שלי מאושפזים במרכז גמילה לנייס אחד נכנס במצב פסיכוטי לבית משוגעים ואחד יושב בכלא על דיקרה שהיה מסטול מת מאלכוהול)
    ואנשים האלה שאני מדבר איתם כולם היו מעשנים ואנשים סבבה לגמרי וזה גבר להם תאשיות לגמרי אנשים התחילו לזלזל בהם ולשנוא אותם
    היובש שהם עושה נזק מטורפת למדינה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!