1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות בנושא גידול.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מגדל, ‏28/1/14.

1. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני רוצה להתחיל לגדל פעם ראשונה ויש לי כמה שאלות.
    ראיתי פה שזן מומלץ למגדלים מתחילים הוא ה LowRider
    שלוקח לו קצת זמן לגדול.
    עכשיו יש לי שאלה
    עם אני נגיד מזמין את אותו זן אוטומטי
    אני יכול לגדל אותו בחוץ ? למשל לגדל אותו באיזה מקום ונגיד פעם ב 3 ימים ככה להשקות אותו רק?
    הוא יסתדר עם אני רק ישקה אותו ? כי הוא בחוץ או שהוא צריך עוד כמה דברים..
    ואני צריך לקנות אדנית עם דשן ולהשים שם את הזרעים (אדנית גדולה יחסית ) ולא להחליף אותה כל הצמיחה ככה להשאיר אותה
    או שאני יכול לזרוע באדמה ככה ? (סליחה עם זאת שאלה טיפשית אני לא מבין כל כך חח. )
    וכמה זרעים אני צריך להשים באדנית ? זרע אחד זה צמח שלם או שאני צריך להשים כמה ? יהיה מקום ?
    סליחה באמת על כל השאלות והחפירה פשוט אני רוצה להתחיל לגדל ורוצה להיות בטוח בהכל!

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן ,
    ברוך הבא "מגדל" חח זה בסדר - השאלות חוזרות על עצמן כמעט כל עמוד שני אם תדפדף פה בפורום.
    אתה יכול לגדל בחוץ כל מה שהצמח צריך הוא מים , אדמה טובה ושמש , אלו הם התנאים המינימליים.
    ממליץ לך לחכות לעונה שזה באפריל - מרץ כשכבר לא קל בלילות ובאמת תהיה לך תפוקה יותר מהירה .
    כל זרע הוא צמח , משמע כל צמח מיועד לאדנית אחת . יש לך 5 זרעים שאתה רוצה להנביט ? 5 אדניות מופרדות .. ניראה לי שהבנת.(אסור להנביט כמה זרעים באדנית אחת - הם ילחמו על המשאבים מול אחד והשני בסופו של דבר ולא יצא לך גידול מספיק טוב ..)
    אדמה או אדנית? בחירה שלך ותלוי במקום , אם יש במקום צמחיה(שאתה רואה שגדלים עוד צמחים בסביבה הזו כמו איזו חורשה קטנה (לא חייב סדר גודל של חורשה כע?רק הבאתי לך דוגמא לסביבה מספיק טובה שיש שם אדמה עשירה למרות שאתה יכול לדשן בעצמך גם כמובן)מסביב ותוודא שהאדמה שם לא יבשה מדיי ומתאימה...בעיקרון אתה יכול פשוט גם להניח אדנית - אבל זה יכול להראות חשוד)
    תמצא איזו קרחת קטנה באדמה ותשתול שם את הזרע לאחר שהנבטת אותו .

אלה המון שאלות של מתחיל שגם שאני שאלתי את עצמי לא מעט , המדריך באתר המגזין פה עזר לי המון - לך למגזין - מדריכים ושם יש מדריך למגדל המתחיל
    יעזור מאוד - תקרא המון בנושא לפני שאתה מתחיל ליישם אותו פרקטית , ידע זה כוח ;)

בהצלחה גיבור

#2 alechko, ‏28/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/1/14
  3. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על העזרה אח שלי !
    מזתומרת אחרי שהנבטתי אותו ? למשל אני מקבל זרעים לאחר שהזמנתי אותם אני צריך ישר להשים אותם בחוץ
    או שצריך לעשות תהליך כלשהו ?
    אה וכשהתכוונתי אדמה זה בחול כן?
    נגיד אני הולך למקום כל שהוא שיש צמחייה אני תופס מקום ליד ופשוט עושה בור קטן ושם את הזרע. כל כמה זמן לאחר השתילה צריך להשקות?
    ומשקים רק את האדמה או גם את הצמח עצמו?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מומלץ לא להנביט את הזרע ישירות באדמה.
    מנביטים בשיטת הגנון, בין שתי מגבות נייר למטבח.
    מחכים כמה ימים עד שרואים יציאה של שורשון.
    לאחר מכן, אתה מעביר את הנבט למצע הגידול, בעומק של חצי סנטימטר.

מומלץ שתחפור בור ותמלא אותו במצע. רצוי לערבב קומפוסט עם מצע אינרטי (חול, ורמיקוליט, פרלייט וכו') ותערובת שתילה.
    האדמה שיש לך בסביבת הבית היא די ענייה בנוטריינטים לצמח.

צריך להשקות פעם ב 3 ימים בערך. ישירות את האדמה.

כדאי שתחכה כמה חודשים עד שהשמיים יתבהרו מעננים.

בהצלחה.

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הנבטה (למטרת שתילה בחוץ) ניתן לעשות כבר באמצע פברואר, ולשתול בסוף פברואר - תחילת מרץ. Lowryder הוא זן Autoflower, ולכן פורח יחסית מהר, אך מדובר בזן עם ייבול מאוד דל, ובעל ריכוז קנאבינואידים דל גם כן. אם חפצה נפשך בזן Autoflower, חפש אחד מוצלח יותר.

6. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אגרונום ועשן!
    אמרת שהוא לא זן מומלץ,
    אני מחפש זן אוטומטי וקל לגידול שאני רק צריך לשתול בחוץ ולבוא להשקות כי בבית זה די מסוכן .
    חשבתי על Northern Lights. מה אתה אומר ?
    אני רוצה משהו עם די הרבה THC .

7. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ממליץ על big bang auto

8. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה THC יש לזן הזה?
    וNorthern Lights יכול להיות בסדר לגידול ראשוני ?
    ולאחר ההנבטה אני צריך לחפור בור בחול ולהשים את הזרע ולהשקות ישר ?
    כמה להשקות לאחר שאני שם את הזרע?
    וכמה להשקות בכללי שאני בא פעם ב 3 ימים למקום ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!