1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם מעדיפים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏29/1/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    indica או sativa? או בכלל hybrid? ואיזה זן אתם הכי אוהבים?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    או..נושא לעניין.
    אצלי זה משתנה לפי תקופות/ יכולת בחירה/ מצב רפואי פיזי. לרוב יש את יכולת הבחירה מה אני רוצה לעשן ..
    ליום יום מאחר ואני מעשן לא רק להנאה אלא גם לריפוי פיזי אז כמובן שאני מעדיף הייברידים ואינדיקות ברוב המקרים, ורצוי שיהיו כמה שיותר מפחלצות אך עם זאת מרגיעות ובעלות אפקט רפואי . לראש ומצב רוח אין כמו סאטיבה טובה..אבל היא חייבת להיות מושלמת ומעיפה תתחת, אחרת אני לא מפסיק לעשן.

זנים אהובים עליי? באינדיקות אם הייתי צריך לבחור לי רק 2 אז GDP ו KUSH כלשהו, יהיה איזה שיהיה - מבורך!! (GDP לצערי עישנתי רק באמסטרדם לעומת זאת kush בארץ יש כל הזמן ובשפע תודות למי שצריך להודות. ולפעמים הוא מושלם!
    סאטיבות? סופר סילבר/למון הייז, C99 (!!!) , כל הזנים התפוזיים , דר' גרינספון ..אני יכול להמשיך עד הבוקר...

זן אהוב? כשהוא מגודל 100% כמו שצריך הזן האהוב עליי למוח, אופוריה והרגשת חגיגה הוא הכינוי שלי(קטע!) :D. לא סתם שאפתי ונשפתי ממנו עד היום חצי קילו בממוצע ואני עדין כשאני אומר חצי קילו.

מסקנה:
    א-נ-י א-ו-ה-ב ק-נ-א-ב-י-ס .:p

#2 Pandora's Box, ‏30/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/1/14
  3. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    חח במצב שלנו בארץ אין כל כך יכולת בחירה , אנחנו עוד לא אמסטרדם :cool:
    אבל כן שהייתי מספר פעמים באמסטרדם התנסיתי בסאטבית ואינדיקות שונות וגם הייבריד
    ואין לתאר זה פשוט מושלם רק עם היה קופי שופס כאן בארץ..

אני יותר אוהב סאטיבות במהלך היום כי זה יותר מעיף מעורר.
    ובלילה או במצבים שאני פשוט רוצה קצת שקט ולהירגע אז אינדיקה טובה.
    אינדיקה באיכות טובה למצבי לחץ זה מעולה,וכיף..
    בקיצור,מה שבא ליד !

4. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    אני חושב שאני יכול להגדיר את עצמי כבחור של אינדיקה בכללי. כמובן שערב "צחוקים ופיצות" עם החבר'ה זה יהיה סאטיבה.
    כאילו.. אני ממש מרגיש שהגוף שלי מגיב טוב יותר לאינדיקה.
    לשים בdvd הופעה בלייב של זפלין.. לגלגל איזה g13 או lsd (שאגב.. קיים בארץ!) ולתת למתח והלחץ להתפוגג.. פשוט תענוג

הזן הכי אהוב.. דווקא זן שאני לא יודע את שמו והוא סאטיבה טהורה (כך נאמר לי). עישנתי אותו בברצלונה והוא פיצץ אותי!

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    האמת היא שבמשך שנים הייתי חובב אינדיקה מושבע; בעיקר מכוון וזנים מן המין האמור יוצרים תחושת רוגע שלא ידעתי להסביר בזמנו. כיום, כאשר מודע לקיומם של זני סטיבה עם ריכוז cbd ו-cbc משמעותיים, המצליחים ליצור את אותה תחושת רוגע ללא העייפות שפרופיל הטרפנים באינדיקות לרוב גורר, מעשן יחסית הרבה סטיבה. כעיקרון כל מה שמכיל ריכוז בולט של cbd נכנס אלי לגוף. :d

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אשרייכם צדיקים! נקבל כל תגובה בברכה אחים יקרים.

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני עפתי מnl באמסטרדם, הייתי שמח לעשן פעם נוספת את הגירסה של דולפינ'ס לnl.

8. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    גם אני כמוך בדיוק.
    בעז''ה ניסע לאמסטרדם בקיץ ;)

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    Sativa דומיננטית :)
    אוהב את תחושת ההיי ושזה לא מפיל אותך ומעולה למסיבות גם..למרות שאין ככ הרבה זמן למסיבות בתקופה האחרונה D:

זנים שעישנתי ואהבתי Pinaapple Haze הארומה שלו והריח היו מעולים כמו של פירות טרופיים ממש כיף לעשן ולקבל ראש טוב ואפשר לטייל ולעשות המון באותו היום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!