1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם יש סיכון בפרסום תמונות שלי מעשן במקומות שמותר לעשן?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr Curly, ‏24/7/13.

1. Mr Curly

Mr Curly חבר חדש

לייקים:
    0
    נגיד והעליתי תמונות שלי מעשן באמסטרדם, אבל אני גר בארץ, יש פה סיכון מסויים מבחינת החוק ?
    אני יודע שהשאלה נשמעת דבילית אבל אנשים אמרו לי דברים בנושא אז אני מעדיף לוודא את העניין...

2. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אין סכנה פלילית מכיוון שלא עברת על החוק. הסכנה היא תדמיתית, כלומר, נגיד ותלך לראיון עבודה והבוס הסאחי יראה אותך מעשן בפייסבוק ויחליט לדחות אותך ולקחת מישהו אחר במקומך. הסכנה במקרה הזה נובעת מבורות של אנשים, לא מהחוק.

3. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    ואולי גם ממנייק שמנסים לחפש אותך
    יענו אם הם רואים תמונה שלך מעשן במקום שמותר, הם יכולים לעקוב אחריך במטרה לתפוס אותך גם מעשן בישראל במטרה להגיע דרכך לסוחרים
    רוב התפיסות שיש זה עקב "מידע מודיעיני"
    אני לא הייתי שם תמונות כאלה בפייסבוק....

4. killbill

killbill חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אבל אני בספק אם פרסום שלך עם שאכטה באמסטרדם זה מה שייתן את הטריגר לשוטרים להתחיל לעכוב אחריך.
    אם שוטרים הגיעו למצב שהם עוקסים אחריך זה לא נראה לי יתחיל מזה...

5. לא נראה לי שאמורה להיות עם זה בעיה. בטוח שלא בעיה חוקית. חוץ מזה אני מעשן בתל אביב ג'וינטים קבוע על ספסלים בכל פינה ומעולם אף אחד לא דיבר איתי...

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תקשיב עם תראה שאתה עומד ליד גופה עם סכין בראש בהולנד זה לא תיהיה סיבה לשוטרים לעקוב אחיך
    אבל לעשן קצת ירק ,המשטרה תפעי את היחדות הסמיות שלה בשבילך ואתה תיהיה מטרה העבודה של המשטרה ויעשו אליך כותרת בעיתון

המשטרה תפסה מעשן סמים סדרתי דרך תמונות בפייסבוק (ככה אתה גם עושה פרסומות לפייסבוק ולמשטרה)

7. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    צודק ניב, המנייק מתים על יחסי ציבור....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!