1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סכנה במכירה

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י joint, ‏17/12/16.

1. joint

joint קנאביסט

רציתי לרכוש מכאן כמה וגם למכור חלק מהדברים שכבר לא בשימוש
    אבל יש כאן סכנה גדולה ארי כולנו יודעים לשם מה כולנו כאן בפורום אף אחד מאיתנו לא באמת מגדל עץ לימונים או נענע
    או שאף אחד מאיתנו לא באמת מעשן משהו חוקי
    ולדעתי יש כאן סכנה גדולה מאוד במיוחד למוכר ופחות לקונה
    עם במידה ואני מוכר אוהבל גידול או מנורת לד שכבר הייתה בשימוש או חדשה כולנו יודעים למה רכשתי אותה ולא היה כל כך קשה להאשים משהו בגידול אתם יודעים משטרת ישראל לדעתי צריך לבטל את פורום קנייה ומכירה על מנת לא לחשוף את זהויות המוכרים ובנוסף לא לחשוף אותנו כמעשים ומגדלים לצרות זאת דעתי תצטרפו אליי עם משהו מסכים עם דעתי

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

איך אתה יודע מה אני עושה עם הציוד שברשותי?
    איך אני אמור לדעת מה אתה הול לעשות עם מה שתקנה?
    בסה"כ אוהליםומנורות. אין פה שום דבר לא חוקי.
    אתה לא רוצה לקנות? אל תקנה.

VAN DAAM אוהב/ת את זה.
  3. joint

joint קנאביסט

מה שאני מנסה להגיד לדוגמה עם תחפש את ההודעות שאני רשמתי אתה בטוח תמצא מידע על זה שאני מעשן
    וככה גם לגבי כל חברי הקהילה שהם לא שוטרים אני בטוח שמסתובבים כאן שוטר אחד או שניים שמחכים לטעות של אחד מאיתנו
    האתר נקרא קנאביס הפורום נקרא קנאביס מה יש לך לחפש בפםורום קנאביס עם אין לך קשר לקנאביס
    באמת תגדיל קצת ראש אני אומר שבגלל זה אני לא רוכש כאן או מוכר כאן ציוד לצערי צריך למצוא איזה דרך יצירתית בשביל לא לחשוף מידע אחד של השני

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

אז תשלח את החברים שלך לאסוף.
    אבל אין פה שום דבר לא חוקי. בסה"כ קניתי מנורה.
    את הפרטים סגור בפרטי ושלום על ישראל.

5. דלילה

דלילה חבר חדש

חביבי,דבר תאכלס.
    מה אתה רוצה למכור?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!