1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
שלומי סנדק
פעילות אחרונה:
‏21/3/17 ב- 11:57
לייקים:
23
נקודות:
8

עוקבים 1

יום הולדת:
‏5/10/59 (גיל: 57)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

שלומי סנדק

חבר חדש, זכר, 57

שלומי סנדק נראה לאחרונה:
‏21/3/17 ב- 11:57
    1. buster sh0t
      buster sh0t
      שלומי שלום רב וסליחה על השעה וההפרעה
      לאחר מספר חודשים מההודעה האחרונה הראומטולוג שלי ממשיך לטרטר אותי בין בדיקות לבדיקות ובינתיים אני סובל יש אולי דרך שתוכל לעזור לי במציאת רופא נורמטיבי ?
    2. buster sh0t
      buster sh0t
      אני בן 18 מאיזור מרכז ישלי כאבים חדים בעצמות שמקשים להתנהלות היומיומית שלי עישנתי בעברי וזה כן הרגיע לי את הכאב ועזר לי לתפקד אבל אני כל הזמן מטורטר בין אורטופד לראומטולוג לרופא משפחה וכדומה עשיתי מיפוי עצמות ומחכה לתוצאות יש אולי דרך לעזור לי להשיג מרשם כמה שיותר מהר ללא שימוש בתרופות
      אני נגד שימוש בתרופות במיוחד אחרי שלקחתי תרופות פסיכיאטריות אני מבקש את עזרתך שלא ידחפו לי את כל הרעל של התרופות האלה
    3. אדריאנה
      אדריאנה
      שלום,
      קוראים לי אדריאנה. אני סטודנטית לתקשורת ויש לי עבודה של לראיין מישהו וחשבתי לעשות על קושי קבלת רישיון לקנאביס רפואי. האם יש את האפשרות לראיין אותך בעניין זה רק לתרגיל זה לא יהיה משודר או משהו .
      אם כן, זה המפסר שלי 0547323465 והראיון יהיה ביום שלישי בין 12-14.
      תודה
  • טוען...
  • טוען...
  • אודות

יום הולדת:
    ‏5/10/59 (גיל: 57)