1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מנהל לפורום פסיכדליה

הנושא בפורום 'פנייה למנהלי הפורום והאתר' פורסם ע"י God, ‏9/9/14.

1. God

God קנאביסט

יש מנהל לפורום פסיכדליה? יש דרך לפנות אליו בפרטי?

תודה :)

2. Admin

Admin מנהל מנהל

אין מנהל מסויים לפורום פסיכדליה. נשמח אם יש מי שמעוניין בתפקיד :)

3. God

God קנאביסט

אני אשמח להיות אם אוכל לקבל קצת הכוונה לגבי הנהלים שלכם. יש עוד חבר'ה שמבינים הרבה ופעילים בפורום, אולי אחד מהם רוצה גם כן...

4. Admin

Admin מנהל מנהל

שלח בהודעה פרטית קישור לפרופיל הפייסבוק שלך ונשוחח :)

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

איזה ניהול הפורום מצריך?
    אני עוקב פחות או יותר, אבל לא שמתי לב למשהו יוצא דופן.

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

אשמח להיות המנהל של הפורום היחיד שאני באמת מבין בנושא שלו :)

7. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

בתור עוקב של הפורום באופן שוטף במשך כשנתיים כמעט בכל יום וגם כמה פעמים ביום היתרשמתי בשלושה משתמשים אשר מראים ידע נרחב בנושא הפסיכודליה והם : ganjaboll pandoras box ו delysid...
    לשיקולכם ...

8. God

God קנאביסט

חשבתי אולי לעשות דפי מידע לסמים שונים, לשים קישורים ולרכז בהם שאלות לגבי החומר המדובר. בעיקר אשכולות נעוצים. אפשר גם לעשות מדריכים למיניהם... עם הפעולות באים הרעיונות :) לא באמת מעניין אותי להיות מנהל, מצידי גם סתם ליצור דפים ושהמנהל יעשה אותם נעוצים.

אגב magic mushroom אני חושב שאגרונום הוא בעל הידע הכי רחב. הוא נראה מעולה בכימיה אורגנית.

ADMIN אתה חסום מהודעות פרטיות.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/14
  9. magic mushroom

magic mushroom חבר חדש

אין ספק שאגרונום בעל ידע רחב לא אמרתי ההפך אבל הוא פשוט משתתף הרבה יותר בנושאים אחרים ופחות בתת פורום פסיכודליה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!