1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עייפות לאחר עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fredd, ‏3/12/13.

1. Fredd

Fredd חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם!

יש לי בעייה קטנה ותהיתי אם למישהו מהכותבים כאן יש פיתרון יצירתי לבעייתי.

אני מעשן קבוע. כל לילה אני ואשתי משענים ג'וינט (אחד, מתחלקים בו שנינו - בד"כ ירוק).
    שנינו עובדים מאוד קשה, והג'וינט הזה לפני השינה הוא הדרך שלנו לסיים את היום.
    אני לא צריך להסביר לכם כמה זה מרגיע. חוץ מזה שאין דבר יותר נעים מלשמוע את חוויות היום של אשתי על ג'וינט וכוס תה לפני השינה.

יחד עם זאת אני מרגיש עייפות, לעתים בלתי נסבלת, כשאני קם בבוקר.

ראוי לציין: אני מקפיד לשתות הרבה מים במהלך היום, ולאכול בריא כמה שאני יכול. אני לא עוסק בפעילות גופנית משום סוג (חוץ מיחסי מין).

בפורומים לא ישראלים אמרו לי להפסיק לעשן לפני השינה, אך מבחינתי זו אופציה בעלת סיכוי מאוד נמוך למימוש.

תודה והמשך יום נהדר

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אתה לא קם עייף באמת פשוט ישנת כל כך טוב אחרי השאכטה שלהתעורר מוקדם זה באסה
    שזה מה שגורם לך לחשוב ככה
    לפחות לפי דעתי..
    אם בכל זאת זה משפיע לך על העייפות או שתפסיק לעשן לפני שינה או תשתה קפה שחור בבוקר

3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    יש מצב שאתם מעשנים הרבה בכמות בגלל זה.. אתה מסטול ממש או בראש?

4. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    תעשה ניסוי קטן. יכול להיות שזה לא קשור בכלל לקאנביס..
    תנסה כמה ימים בלי לעשן - אם שום דבר לא משתנה אז אין קשר לקאנביס. (תנסה באמת למשך כמה ימים - כי אם אתה משתמש יומיומי לוקח קצת זמן עד שהגוף מתנקה מספיק)
    אם אתה רואה שהקאנביס זה הגורם תנסה להוריד במינון, להחליף זן, לעשן מוקדם יותר - לא קרוב לשינה. תנסה כל דבר במשך כמה ימים ותראה איך זה משפיע.
    מתוך ניסיון אישי ומידע שקראתי (דיי חקרתי את הנושא של עייפות ושינה) יש הרבה גורמים שעלולים להשפיע - קודם כל תבדוק אם זה קשור בכלל לקאנביס. ואם לא אז אתה יכול לפנות לרפואה "טבעית" שיכולה לעזור לך .
    (רפואה קונבנציונלית לא מומלצת בנושאים כאלה - יתנו לך כדורים נגד הסימפטומים בלי לפתור את הבעיה . )
    בהצלחה !

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    עייפות זה אחת מהשפעות, אני נגיד אוהב את הרגשה הזאת שאתה קם בבוקר רגוע ומנומנם כזה , אם אתה רוצה לקום רגיל אחרי עישון, תעשן קודם כל גוינט- ראש - שניים, ואחרי איזה שעה עד ראש או גוינט, ולא לדפוק עד שאתה מסטול מת , תן לסטלה לזרום, ולך לישון בשעה סבירה.

וגם עדיף שתחפס זנים מעוררים יותר , יש זנים שאני יכול לישון איתם 15+ שעות , ויש זנים שאני יכול לעבור איתם כמו סוס 12+ שעות.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    fredd , קודם כל, תמיד נחמד לשמוע על זוגות שזה תורם להם במערכת היחסים.
    אני מניח שאם אתם מתחלקים שניכם יחדיו בג'ויינט אחד של ירוק, ונהנים ממנו שניכם למרות שאתם מעשנים יום יום, מדובר בירוק סבבה מאוד. מכן ניתן להבין שאם תעשן "קצת" יותר מידיי בסמיכות לשעת השינה שלך רוב הסיכויים שבבוקר תקום עייף, אני מניח שגם העייפות המדוברת נעלמת אחרי שעתיים-שלוש .
    מה שניתן לשנות ולעשות הוא אחד מאלה :

* במידה וזה בכלל רלוונטי ויש לך שליטה ובקרה על הזן שאתה מעשן או יכולת לבחור באינדיקה/ סאטיבה/ הייבריד.
    כמובן שלא כדאי לעשן סאטיבות לפני השינה, מעורר ואז יש קושי רב להירדם. לא הייתי הולך גם על אינדיקות חזקות כי אז תהיה בעיה לקום בבוקר למרות שהשינה תהיה מתוקה להפליא. בקיצור הייתי הולך על הייבריד. שילוב של סאטיבה עם אינדיקה. קצת משני העולמות. מאפשר להירגע מהיום הקשה , לישון טוב, ולקום דיי ערני בוקר.

*מומלץ לעשן כמה שיותר קרוב לשעות הערב ולא הלילה . מאחר ואז רוב ההשפעה נמשכת גם כשאתם במיטה. ולכן בבוקר אתה מתעורר עייף! אני מניח שאם תעשן 3-4 שעות לפני שאתה הולך לישון זה יפתור הכל - במידה וזה אפשרי(לא ציינת ילדים/שעת חזרה מעבודה וסידורים בדר"כ)

*לאכול משהו קטן, מתוק, אחרי העישון - לפעמים יהרוס קצת מה"סאטלה" אבל הרוגע שרצית מהיום שעבר עלייך כמובן יישאר, ובבוקר תקום יותר עירני.

*זה כבר לא קשור לקנאביס אבל מניסיון על עצמי ובלי קשר זה דבר שידוע מחקרית. אם אתה שותה קפה במהלך היום ותצליח למתן את השתיה או להפסיק לגמרי עם הקפה - אתה תהיה הרבה יותר אנרגטי ולא יהיו לך בעיות התעוררות קשות בבוקר. בלי קשר תרוויח בריאות וצל"ש על גמילה. :)

* סקס זו באמת אחלה פעילות גופנית, אבל ביננו - תתחיל קצת לעשות פעילות גופנית כמו שצריך, זה מאוד יכול לתרום, כמו שאתה מכתיב את עצמך לחיי החברה שהם עבודה, בית, אישה,ג'ויינט :) - החברה שלנו גם מכתיבה לעשות פעילות גופנית. תקשיב לה, היא יודעת מה היא אומרת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!